آخرین کارآزمایی های بالینی سرطان پستان: برای چه کسانی مفید است


آیا به دنبال آزمایشات بالینی برای سرطان سینه هستید؟ جمع و جور کردن: بیش از 11000 مورد از آنها در وب سایت رسمی ClinicalTrials.gov ذکر شده است. اما شما می توانید آن را به مواردی که بیشتر مناسب شما هستند برسانید.

در اینجا نگاهی به آنچه که در حال انجام است – و نحوه پیدا کردن مطالعاتی است که می توانید به آنها بپیوندید.

گرایش هایی که باید بدانید

با هزاران مطالعه در حال انجام ، در اینجا نگاهی سریع به برخی از موضوعاتی است که مدام در حال ظهور است. پزشک شما می تواند به شما کمک کند بدانید چه چیزی ممکن است برای شما مفید باشد.

ایمونوتراپی و درمانهای هدفمند همه سرطان های سینه یکسان نیستند. درمان های هدفمند متناسب با انواع خاصی از سرطان طراحی شده اند.

سارا هورویتز ، مدیر بخش سینه می گوید: “مهمترین کاری که داروها در حال حاضر انجام می دهند این است که به طور انتخابی سرطان پستان را مورد هدف قرار دهند تا بیمارانی که بیشترین نفع را از آن می برند ، کسانی باشند که به آنها داده می شود.” برنامه آزمایشات بالینی سرطان در UCLA Health.

ایمونوتراپی تومورها را با نشانگرهای ژنتیکی خاص تقویت می کند. این مورد در انواع مختلف سرطان ، از جمله سرطان سینه مورد مطالعه قرار گرفته است.

تابش – تشعشع. محققان در حال مطالعه رویکردهای جدید پرتودرمانی برای سرطان های سینه در مراحل اولیه کم خطر هستند.

هورویتز می گوید: “در حال حاضر آزمایش هایی در حال انجام است تا مشخص شود آیا می توان در مدت زمان کوتاه تر به بیماران خاصی که در مراحل اولیه ابتلا به سرطان سینه قرار دارند ، اشعه کمتری داده شود یا خیر.”

از جراحی بگذریم؟ هورویتز می گوید سایر آزمایشات در حال بررسی این است که آیا برخی از درمان های سرطان پستان می تواند به بیماران در رهایی کامل از جراحی کمک کند یا خیر.

“محققان می پرسند: اگر توموری به زیبایی به شیمی درمانی یا دارو پاسخ داده باشد و بر اساس تصویربرداری قبل از عمل به طور کامل ناپدید شده باشد ، آیا می توانیم جراحی را به هیچ وجه حذف کنیم؟” هورویتز می پرسد.

درمان مرحله چهارم مطالعه دیگری روی درمان سرطان سینه مرحله چهارم که دارای هورمون است ، مانند تومورهای گیرنده استروژن مثبت و تومورهای مثبت گیرنده پروژسترون متمرکز شده است. محققان در حال بررسی ترکیبی از درمان ها هستند.

وی گفت: “ما در حال حاضر یک آزمایش داریم که سعی می کند بهترین ضد استروژن را تشخیص دهد [medication] جنا ولاسلاس رد ، پزشک متخصص سرطان ، و شریک متخصصان سرطان جورجیا ، وابسته به موسسه سرطان بیمارستان نورث ساید ، می گوید. “هدف ما این است که افراد مبتلا به این سرطان را از شیمی درمانی دور نگه داریم.”

از متخصص سرطان خود بپرسید

به سرطان شناس خود بگویید که به آزمایش بالینی علاقه دارید. از آنها بخواهید در یافتن یکی از آنها به شما کمک کنند.

هورویتز می گوید: “یک متخصص سرطان شناسی معمولاً با تحقیقات و آنچه در دنیای تحقیقاتی اتفاق می افتد بسیار در ارتباط است.”

ولاسا رد می گوید: “اولین چیزی که باید در اولین ملاقات با متخصص سرطان شناسی بپرسید این است که” آیا شما در آزمایشات بالینی شرکت می کنید؟ “

او می گوید اگر پاسخ منفی است ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک متخصص سرطان شناسی جدید پیدا کنید.

او می گوید: “شما می خواهید پزشک شما در همه زمینه های مراقبت و فراتر از آن مراقبت کند.” “آزمایشات بالینی آزمایش داروهای جدید ، درمان های هدفمند جدید و ترکیب جدیدی از آنچه را که در حال حاضر است به ارمغان می آورد. این واقعا پاکت را فشار می دهد تا بدانید که از بهترین کیفیت مراقبت برخوردار هستید. “

جستجوی خود را اصلاح کنید

شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی ، کارآزمایی های خاصی را برای فیلتر کردن کارآزمایی های مناسب شما در ClinicalTrials.gov جستجو کنید.

به عنوان مثال ، اگر بدنبال آزمایشات شیمی درمانی برای مرحله اول سرطان پستان هستید ، موارد زیر را تایپ کنید:

  • مرحله اول سرطان پستان در کادر “وضعیت یا بیماری”.
  • “شیمی درمانی” در کادر “سایر اصطلاحات”
  • “ایالات متحده” در کادر Country
  • وضعیت شما
  • شهر شما
  • چقدر مایل به سفر هستید

روی “جستجو” ضربه بزنید. نتایج کارآزمایی هایی را که در حال جذب یا ثبت نام با دعوت هستند فیلتر کنید. به این ترتیب ، شما فقط آزمایشاتی را می بینید که می توانید در حال حاضر سعی کنید به آنها بپیوندید.

هورویتز می گوید: “برای هر فردی که تشخیص داده می شود یک آزمایش بالینی انجام نمی شود ، اما هر فردی که تشخیص داده می شود باید س inquال کند که آیا یک کارآزمایی بالینی در حال انجام است که ممکن است واجد شرایط آن باشد.” “به این ترتیب است که ما درمان این بیماری را بهبود می بخشیم و شانس درمان یا بقا را افزایش می دهیم … با انجام آزمایش علمی برای اثبات اینکه این مداخله م worksثر است.”

دیدگاهتان را بنویسید