آفا اکوسیستم بازی با طعم بلاک چین – یک وب سایت تحلیلی خبری جامعه ایرانی


اکوسیستم بازی با طعم بلاک چین

گافا یک پروژه مبتنی بر بلاک چین است که در اواخر سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این پروژه دارای خدمات متنوعی از جمله توکن ارز دیجیتال به نام Gafa Token است. یک رابط برنامه نویسی کاربردی (API) برای تسهیل ادغام GAFA در پلتفرم خود برای توسعه دهندگان و توسعه دهندگان. P2E (بازی-۲-برد بازی) به نام Gafala; فضای بازی باز بر اساس سیاره مریخ به نام Gafaverse. و در نهایت بازار فروش NFT.

در این مقاله نگاه دقیق تری به پلتفرم GAFA و خدمات مختلف آن خواهیم داشت.

افا توکن

همانطور که قبلا ذکر شد، هدف اصلی پروژه GAFA ارائه یک اکوسیستم مبتنی بر فناوری بلاک چین با کاربردهای مختلف به کاربران و البته بازیکنان است.

یکی از اساسی ترین اجزای این پروژه، ارز دیجیتال آن است. این توکن در واقع با نام ژتون گافا شناخته می شود و به نماد گافا معروف است.

گافا توکن در سایت مرجع بلاک چین و ارز دیجیتال CoinMarketCap فهرست شده است و در حال حاضر در رتبه ۳۸۸۷ در بین تمام سکه ها و توکن های این سایت قرار دارد. این توکن در زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شده است و تعداد کل توکن های موجود یک میلیارد (۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰) توکن است.

اگر به دنبال خرید این توکن هستید، باید بدانید که توکن گافا در حال حاضر در دو صرافی PancakeSwap و HotBit لیست شده و برای خرید موجود است.

قبل از اینکه به جنبه های دیگر پروژه GAFA نگاهی بیندازیم، شایان ذکر است که این پروژه از نظر امنیت بالا است. به عنوان مثال، CertiK، یکی از بزرگترین سایت های بررسی پلتفرم های بلاک چین و ارزهای دیجیتال، در حال حاضر در حال بررسی GAFA است. این فرآیند ۸۵٪ کامل شده است.

اکوسیستم بازی با طعم بلاک چین

افلا

یکی دیگر از عناصر بسیار مهم پروژه Gaffa بازی آنلاین آن به نام Gafala است. داستان Gaffala در آینده اتفاق می افتد و بازیکنان باید برای یافتن جواهرات گرانبها و کمیاب در جهان به خصوص مریخ کاوش کنند. این بازی دارای دو شخصیت اصلی مرد و زن به نام های نوح و آنیا است که بازیکنان می توانند از بین آنها شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شخصیت های Gaffala به گونه ای طراحی و توسعه داده شده اند که کاملاً شخصی سازی شوند و این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد تا خلاقیت خود را به طور کامل به نمایش بگذارند و شخصیت های بازی را به دلخواه شخصی سازی کنند.

بازی گافالا نیز یکی از مهم ترین راه هایی است که کاربران می توانند از طریق پروژه گافا کسب درآمد کنند.

Gafa API

Application Programming Interface (API) یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط GAFA است. هدف این API ارائه راهی برای استفاده آسان از GAFA و خدمات آن در سایر پلتفرم ها است. به این ترتیب، توسعه دهندگان قادر خواهند بود خدمات GAFA را در پلتفرم خود ادغام کنند و از مزایای اکوسیستم بلاک چین همراه با یک سیستم پرداخت سریعتر بهره مند شوند.

اکوسیستم بازی با طعم بلاک چین

افاورس

فضای باز Gafovers برای ارائه خدمات به تمامی کاربران از طریق پلتفرم طراحی شده است. پلتفرم GafaVers به ​​همه بازیکنان، توسعه دهندگان و سایر کاربران برای شرکت و استفاده از Gafa پاداش می دهد. به این ترتیب بازیکنان فعالیت های درون بازی کاملی خواهند داشت.

Gafa NFT

در نهایت، می خواهیم به جنبه NFT پروژه GAFA بپردازیم. هدف این پروژه ارائه بازاری برای توکن های منحصر به فرد است و همچنین می خواهد NFT های خود را با تاکید بر قابلیت همکاری ارائه دهد.

اکوسیستم بازی با طعم بلاک چین

قدم بعدی گافا چیست؟

در این مقاله به بررسی پروژه GAFA و جنبه های مختلف آن می پردازیم. حال سوالی که مطرح می شود آینده این پروژه است.

در ماه‌های آینده، با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲، GAFA قصد دارد بازار NFT و همچنین API خود را راه‌اندازی کند و توکن‌های GAFA را در صرافی‌های معتبر دیگر فهرست کند.

همچنین از برنامه های اصلی این پروژه برای سال ۲۰۲۳ می توان به توسعه Metavars و موضوعات مرتبط با NFT اشاره کرد.

برای اطلاع از آخرین تغییرات و به روز رسانی های GAFA به شبکه های اجتماعی این پلتفرم مراجعه کنید توییتر و تلگرام را دنبال کنید.