آمپول لاغری ویکتوزا | تجربه خرید آمپول لاغری ویکتوزا


آمار چاقی روز به روز رو به افزایش است. به همین دلیل تقاضا برای دارو و آمپول های لاغری بالا رفته است. داروهای زیاد برای کاهش وزن تولید شدن. یکی از این داروها آمپول لاغری ویکتوزا است. در این مقاله این آمپول را بررسی می کنیم.

آمپول لاغری ویکتوزا:

اسم ویکتوزا رو روی داروی لیراگلوتاید گذاشتن. این دارو رو برای درمان دیابت نوع دو استفاده می کنید که در سال 2010 به FDA رسید. در کنار این دارو باید از ورزش و رژیم غذایی استفاده کرد. آمپول لاغری ویکتوزا در کنار کمک به پانکراس برای ترشح انسولین در زمان افزایش خون ممکن است به احتمال زیاد بیماری هایی مانند مشکلات قلبی ، کلیوی و چشمی که به دنبال دیابت نوع به موجودیت بیشتر افزایش یافت پیدا کند. همچنین باعث می شود کبد گلوکز کم تری ترشح کند.

تحقیقاتی که روی دارو ویکتوزا انجام شد نشان داد میده میتونه روی وزن کم کرد که اضافه وزن دارن اثر بذاره. اگر بخوایم داروی ویکتوزا رو به منظور بهبود علایم دیابت نوع دو استفاده کنید باید دوز آن بین 1.2 تا 1.8 میلیون گرم باشه. اما زمانی که از این دارو برای کاهش وزن و لاغری استفاده می کنید از دوزی حدود 3 میلی گرم استفاده می کنید. داروی ویکتوزا برای درمان دیابت به صورت تزریقی استفاده می شود و تنها برای این درمان نصب شده اما از دوز بالای آن می توان برای کاهش وزن استفاده کرد.

تحقیق درباره آمپول:

عملیات گسترده در زمینه مقایسه آمپول لاغری ویکتوزا با بقیه داروهای لاغری انجام نشده است .باید توجه داشته باشید که در صورتی که به دنبال کاهش وزن باشید حتماً باید از ضعف زمان لاغر شدن سر سر کارتون قرار بدید.در ادامه اما اندک تحقیقات انجام شده است نشان میدن که اثربخشی این دارو دو برابر داروهایی مثل ونوستات است. ونوستات روی مقدار چربی که از روده جذب می شود اثر میذاره اما آمپول لاغری ویکتوزا با کاهش قند خون باعث می شود وزن فرد کم بشه. مصرف ونوستات کمک می کند که فرد با گذشت یک سال 2.5 تا 3 کیلو گرم وزن کم کرد.

بسیار از داروهایی که برای درمان و کنترل دیابت نوع دو مورد استفاده برای کاهش وزن استفاده کنید میشن و در این زمینه هم استفاده شده است. به همین دلیل وقتی آزمایش نشان داد از ویکتوزا برای کاهش وزن استفاده کرد پزشکان تعجب نکردند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که تنها از دارو برای لاغری استفاده کرد و ورزش و رژیم غذایی را کنار گذاشت تا داروها در کنار ورزش و نتیجه نتیجه مطلوب رو بدست آوریم.

تجربه استفاده از آمپول:

آمپول ویکتوزا برای کنترل و بهبود دیابت نوع دو استفاده می شود. اضافه بر این کاربرد برای لاغری و کاهش وزن هم مورد استفاده از میگیره. برای کارایی درست این دارو در جهت کاهش وزن باید در کنار مصرف دارو حتما رژیم غذایی مناسب را مصرف کنید و ورزش کنید.

هر دارویی هرچقدر هم مفید باشه یک سری عوارض رو هم با خودش به همراه داره. تجربه آمپول ویکتوزا هم نشون میده در کنار خواص درمانی که برای دیابت نوع دو و چاقی عوارضی داره به خودش میتونه به وجود بیاره. اما این عوارض صد در صد و قطعی نیست و در همه افراد دیده نمی شود.

آمپول لاغری ویکتوزا میتونه ریسک بروز غده در تیروئید و سرطان تیروئید رو افزایش داد که خودشان یا افراد خانواده اش به بیماری های سرطان تیروئید ، کارسینومای تیروئید مغزی _نخاعی ، سندرم نئوپلازی غدد درون ریز نوع 2 وجود هستن باید خود رو رو داشته باشند به

علائم:

علائم:

در صورت مشاهده علائمی مثل گرفتگی صدا ، مشکل در بلع ، تنگی نفس و وجود برجستگی در قسمت گردن باید سریع پزشک رو در جریان قرار داد. مصرف این دارو با سرطان لوزالمعده و پانکراتیت در ارتفاعطه.

نکته ای مهم در رابطه با آمپول ویکتوزا اینه که نمیتونه دیابت نوع دو رو درمان کنه و فقط باعث کنترل این بیماری بشه. به همین دلیل باید به مصرف دارو ادامه داد. ابن دارو برای کنترل دیابت نوع یک تمرین نیست. در شکل که از این دارو استفاده می کنید حتما پزشکتون رو در جریان بذارین. اگر در زمان مصرف این دارو علائم زیر رو مشاهده کردید پزشک خودتون رو در جریان بذارین.

 • مشکلات گوارشی و معده ؛
 • پانکراتیت ؛
 • افزایش سطح تری گلیسیرید خون ؛
 • سنگ کیسه صفرا ؛
 • بیماری های کبدی و کلیوی.

زمانی که پزشک قصد تجویز آمپول لاغری ویکتوزا رو برای شما دارد اگر قبلا الکل مصرف کردید یا مصرف الکل دارین را به پزشک اطلاع بدین. برای استفاده از کم آبی بدن زمانی که از این دارو استفاده می کنید زیاد آب بنوشین.

خرید آمپول ویکتوزا

برای خرید داروها نکته ای که همیشه باید مورد توجه قرار بگیرید این را حتما از داروخانه ها و مراکز تهیه و خریداری کنید که معتبر باشن. برای خرید آمپول لاغری ویکتوزا هم حتما به داروخانه ها و مراکز مراجعه کنین که معتبر و قوی شده تا از سلامت دارو اطمینان داشته باشید.

بدون داشتن نسخه پزشک و سرخود برای خرید آمپول ویکتوزا اقدام کنین. ابتدا به پزشک مراجعه کنید که در صورت لزوم این دارو را برای شما تجویز کرده و روش درست مصرف رو به شما بگه.

ویکتوزا افزایش بر خود دارو قلم تزریق هم دارد. برای تهیه این قلم هم حتما با پزشک مشورت کنین و به مراکز معتبر مراجعه کنین.

شرایط نگهداری آمپول ویکتوزا:

شرایط نگهداری آمپول ویکتوزا

برای اینکه داروها فاسد و خراب نشن و سالم بمونن باید حتماً از شرایط نگهداری آن ها اطلاع نداشته باشید و به دارو از داروخانه كنین كنید. در این قسمت از مقاله بررسی می کنیم که برای نگهداری درست از آمپول لاغری ویکتوزا چه نکاتی رو باید رعایت کنیم.

 • حتما داخل یخچال نگهداری بشه ؛
 • نه ویکتوزا رو فریز کرد ؛
 • اگر ویکتوزا یخ زده باشه قابل استفاده نیست و باید دور ریخته بشه ؛
 • اگر از تاریخ مصرف آمپول لاغری ویکتوزا گذشته باشد نیازی به استفاده از قرار گیرید؛
 • برای نگهداری قلم ویکتوزا که در حال حاضر مصرفش هستین از یخچال استفاده کنین ؛
 • قلم تزریق ویکتوزا لازم نیست در برابر نور ، گرما و رطوبت قرار بگیره ؛
 • ویکتوزا در طول یک ماه باید از بشه استفاده کنید
 • بعد از پایان تزریق باید سوزن رو جدا کنین و اگر نمیخواین از ویکتوزا استفاده کنین حتما سرپوش رو روی اون قرار بدین.

خرید آمپول ویکتوزا در تهران:

خرید آمپول ویکتوزا در تهران:

برای تهیه و خرید آمپول ویکتوزا در تهران باید به داروخانه های معتبر مراجعه کنین تا مطمئن باشین دارویی که تهیه کردین مشکلی نداره و به سلامتی شما آسیب وارد نکرده. نمیشه برای این دارو یک قیمت خاص مشخص کرد. به دلیل اینکه با توجه به شرکت و کشوری که دارو رو ساخته قیمت آنها بسیار متفاوت است.

خلاصه نکات مقاله

در این مقاله به بررسی آمپول لاغری ویکتوزا پرداختیم. این دارو برای بیماران که دیابت نوع دو دارن تجویز می شود. ویکتوزا نمیتونه دیابت نوع دو رو درمان کنه و فقط باعث کنترل بیماری بشه. کاربرد دیگری که برای این دارو مشخص شده است برای لاغری و کاهش وزن است.

ویکتوزا هم مثل تمام داروهای دیگر عوارضی دارد. مثل ایجاد غده و اثر روی سرطان تیروئید. به همین دلیل بهتر است اگر بیماری قبلاً از آن استفاده کرده اید که دکتر این دارو برای شما تجویز کرده است به او اطلاع بدین.

برای کاهش وزن استفاده از دارو تنها موثر نیست. ورزش مناسب و رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن باید در برنامه کاهش وزن قرار بگیرید.

برای نگهداری درست از دارو باید یک سری شرایط را در نظر گرفت و رعایت کرد در این صورت از دارو خطری نداره. برای مثال دارو رو باید در یخچال نگهداری کرد تا از یخ زدگی دارو پیش گرفت. آمپول لاغری ویکتوزا در معرض گرما ، رطوبت و نور مستقیم خورشید قرار گرفت. اگر فهمیدید تاریخ مصرف دارو گذشته دیگر از آن استفاده نکنید.

برای یادگیری روش صحیح تزریق آمپول هم فیلم آموزشی رو در بخشهای قبلی مقاله قرار دادیم. با نگاه کردن به فیلم میتونید یاد بگیرید به چه صورت ویکتوزا رو تزریق کنین.

برای اطمینان از اینکه آمپول لاغری ویکتوزایی که تهیه کردین سالم است و خطری نداره باید حتما از داروخانه های معتبر دارو رو تهیه کنین. قیمت ویکتوزا به دلیل متفاوت بودن شرکت و کشور سازنده دارو متفاوت و نمی تواند یک قیمت دقیق برای این دارو معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید