آنها انتخاب خارجی پرسپولیس را از آمدن به تهران ترساندندپرسپولیس به شدت به یک مهاجم نیاز دارد اما به نظر می رسد جذب مهاجم خارجی برای این تیم نوعی جادو است. باشگاه پرسپولیس تاکنون با گزینه های مختلفی مذاکره کرده اما هنوز موفق به توافق نهایی با یک مهاجم نشده است.

آن طور که شنیده می شد مدیران پرسپولیس طی روزهای گذشته مذاکرات مثبتی با مهاجم برزیلی انجام دادند و حتی به توافق هم رسیدند. این بازیکن حتی در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس بود و طبق قول و قرارهایی که انجام دادند، این بازیکن برزیلی گفت تا چند روز آینده به ایران می رود و در تمرین پرسپولیس شرکت خواهد کرد.

البته در اقدامی عجیب حضور این بازیکن در پرسپولیس منتفی شد. اما دلیل توقف این بازیکن در ایران در نوع خود عجیب است. ماجرا از این قرار است که عده ای از داخل ایران با این بازیکن تماس گرفتند و اعلام کردند که ایران شرایط خوبی ندارد و نه تنها کشور خوبی برای زندگی نیست، بلکه پرسپولیس هم نمی تواند نیازهای مالی شما را برآورده کند.

همین موضوع باعث شد این مهاجم برزیلی از حضور در تهران انصراف دهد و حضورش در پرسپولیس منتفی شود. لازم به ذکر است پرسپولیس پس از منتفی شدن حضور این بازیکن با سایر گزینه ها در حال مذاکره است تا با آنها به توافق برسد.