آووکادو با هر نام دیگری


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه برای اولویت بندی سلامتی خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل غذای سالم است که به بدن شما کمک می کند در حالی که مفید است. شما همچنین سزاوار چیزی هستید که فوق العاده خوشمزه و پر از آنچه شما نیاز دارید باشد. بیایید از رفتن اجتناب کنیم!

آووکادو نه ما نکردیم

روی یک تکه نان تست ، مخلوط با سایر سبزیجات یا به تنهایی ، ما به واقع به بهانه دیگری برای خوردن آووکادو نیاز نداریم. آنها یکی از فوق العاده ترین غذاهای طبیعی هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی هستند – بدون ذکر خوشمزه بودن.

آووکادو همچنین دارای پتاسیم است – یک الکترولیت اصلی در تنظیم مایعات در بدن و سلول ها. همچنین یک رسانای عالی الکتریسیته است که به بدن شما کمک می کند تا سیگنال ها را به طور موثر ارسال کند. سرگرمی: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

ذهن منفجر شده است

اما این همه نیست!

یک آووکادو تقریباً 20 درصد از مقدار فولات روزانه شما را دارد. که برای رشد و عملکرد سلول ها مورد نیاز است.

برچسب آووکادو

بطور خلاصه؟ آووکادو فوق العاده است!

زیر وبلاگ

You Guac World ما

اگر شما هم مانند ما هستید ، روز ملی #گوآکامول را به سبک خود جشن گرفتید. اگر شما نیز مانند ما هستید ، هنگام تهیه بهترین گوآک تقریباً هیچ ماده ای محدودیتی ندارد. برخی از گزینه های سالم تر عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل سبز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

برای اضافه کردن دودی ، می توانید نصف آووکادو یا گوجه فرنگی خود را قبل از اضافه کردن به کباب کنید! گزینه های گواکامول بی پایان است.

guac شما چه چیزی را خاص می کند؟ نحوه مصرف آووکادو را در شبکه های اجتماعی به ما اطلاع دهید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و آن را خرد کن

هیچ زمان اشتباهی از سال برای لذت بردن از خواص آووکادویی وجود ندارد. همچنین همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید