آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس نیست؟


ما اینجا هستیم ، در نیمه راه سال جاری آن اهداف تناسب اندام را که در روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ اوضاع چطوره؟

سالن های بدنسازی Corpus Christi ما سنت سالانه خود را برای تعهد به بهبود خود درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنیم ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف منطقی

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است هدفی را در ذهن داشته باشید ، اما وزن خاصی را که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم که با گازهای کوچک مقابله کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعاً چه کاری می توانید انجام دهید؟ با اهداف متوسطی که قابل دستیابی هستند شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را در رسیدن به آن هدف نهایی افزایش دهید.

حرکت کنید!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – وارد سالن شوید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت خواهید برد و به آن پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران باعث ایجاد انگیزه در شما می شود؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! تمرین به تنهایی را ترجیح می دهید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که خودتان ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم قالب تمرین را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها-و رسیدن به ورزشگاه برای شما سخت تر و سخت تر می شود-هیجان اولیه خود و تعهد به مراقبت از خود را به خاطر بسپارید.

و هنگامی که ظاهر می شوید ، کار را انجام می دهید و به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما مستحق یک تبریک بزرگ هستید و به پشت سر می زنید-فقط به خودتان پاداش غذاهای پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند ، ندهید!

همکاران در زمینه تناسب اندام

ما به سلامت و تندرستی جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi مایلند در تناسب اندام شریک شما باشند.

اجازه دهید با شما در این سفر قدم بزنیم. ما به شما کمک می کنیم آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید