ابزار نیروی کار برای مدیریت و ارتباط سیاست های واکسن معرفی شده در استرالیانیروی انسانی مستقر در سیدنی ، ارائه دهنده راهکارهای مدیریت نیروی کار هوشمند ، بستری برای مدیریت و ابلاغ سیاست های واکسن برای سازمان ها ایجاد کرده است.

چکار میکند

راهکار مدیریت خودکار نیروی کار به کارفرمایان اجازه می دهد تا نیازهای واکسن سفارشی را ایجاد کنند که به طور خودکار به کارکنان خود اطلاع داده می شود. این سیستم همچنین امکان بارگذاری و جمع آوری مدارک واکسیناسیون را فراهم می کند و نمای واحدی از وضعیت واکسیناسیون کارکنان را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، این راه حل از گزارش ردیابی تماس بین کارکنان پشتیبانی می کند و به کارفرمایان در جهت یابی و مدیریت تعدادی از انواع مرخصی ها از جمله مرخصی های همه گیر کمک می کند.

چرا مهم است

بسیاری از کارگران عادی استرالیایی می گویند که هنگام گزارش فیزیکی برای کار در طول همه گیری نگران سلامتی خود هستند. یک نظرسنجی اخیر از نیروی انسانی نشان داد که تقریباً از هر 10 کارگر هشت نفر گفته اند که ترجیح می دهند در محل کاری که همکارانشان واکسینه شده اند کار کنند.

از آنجایی که سازمانهای بیشتری در سراسر کشور در حال بررسی واکسیناسیون COVID-19 در میان همه گیری ها هستند ، کارفرمایان با چالش ایجاد سیاست های واکسیناسیون ، به ویژه در ارتباط م ،ثر ، اعمال و پیگیری این سیاست ها با کارکنان خود روبرو هستند.

کلایتون پاین ، مدیر عامل نیروی انسانی گفت: “یک راه حل خودکار مدیریت نیروی کار می تواند به ساده سازی این فرایند و اطمینان از انطباق کمک کند ، که هنگام برخورد با چنین مساله بهداشتی با اولویت بالا که بر ایمنی کل محل کار و جامعه گسترده تأثیر می گذارد بسیار مهم است.”

اسنپ ​​شات بازار

پیشنهادات بهداشتی شرکتی در اطراف COVID-19 اخیراً برای بازگشایی ایمن مشاغل ظاهر شده است.

در انگلستان ، معیارهای اندازه گیری سلامت شرکت و ارائه دهنده سیستم های ردیابی Well.Me در ماه دسامبر مجموعه ای از راه حل ها را برای پشتیبانی از ردیابی و ردیابی COVID-19 و نظارت بر انتشار واکسن در محل کار معرفی کرد.

در آن حوض ، مستقر در بوستون Buoy Health در فوریه ابزاری را راه اندازی کرد که به کارفرمایان کمک می کند تا استراتژی های آموزشی را در زمینه واکسیناسیون طراحی کرده و علایق کارکنان خود را در مورد تلقیح سنجش کنند. این ابزار همچنین می تواند برای انتقال اطلاعات واکسن برای جلوگیری از تردید و اطلاعات غلط مورد استفاده قرار گیرد.

دو ماه بعد ، یک شرکت دیگر مستقر در ایالات متحده ، Eden Health ، پیشنهادات خود را در محل کار COVID-19 گسترش داد تا اشتراک سوابق واکسن را انتخاب کند. گذشته از این ، این شرکت ابزارهای دیگر مرتبط با COVID-19 را برای کارفرمایان راه اندازی کرده است ، مانند غربالگری علائم روزانه و آزمایش COVID-19 در خانه و در محل.

روی ضبط

“از آنجا که مشاغل استرالیا به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرنطینه COVID-19 قرار گرفته اند و نیاز به اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان دارند ، تشویق می شود و در برخی موارد ، واکسیناسیون در محل کار به طور فزاینده ای مورد بحث است. در واقع ، ما در حال حاضر شاهد این هستیم دستورات واکسیناسیون در محیط های پرخطر مانند مراقبت از سالمندان مسکونی و حتی شرکت های خصوصی مانند Qantas ، Virgin و تولید کننده مواد غذایی SPC اعمال می شود. “

وی افزود: “با توجه به تمایل شدید کارگران عادی برای تکمیل شیفت خود در محیط های ایمن که اطرافیان آنها واکسینه شده اند ، وظیفه کارفرمایان است که سیاستهای واکسیناسیون واضحی را برای آینده تنظیم و ابلاغ کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید