ابوموسی اشعری هم نماز شب می خواند!


امیرمحمدی در یادداشتی اختصاصی برای پایگاه خبری تلنگر نوشت: آقای علم الهادی امام جمعه مشهد گفت: رئیس تیم مذاکره کننده جوانی است که در حال نماز شب است. اما نگفته اند که تا چه اندازه در تامل و استدلال در حوزه سیاست خارجی و چگونگی و فنون مذاکره با نمایندگان خود توانایی دارند!

جناب آقای علم‌هادی؛ امروز وضعیت زمین ایجاب می کند که نه حکم عقل باشد، نه نماز شب! خیلی ها نماز شب خواندند و صبح به یافا و نام اسلام رفتند!

ابوموسی اشعری نیز احتمالاً نماز شب خوانده و فقیه قوم خود بوده و به تدریس دین و حکمت و عدالت پرداخته است، اما نتیجه سلطنت او چه بود؟ در آنجا والی حضرت علی علیه السلام مخالف حکمت ایشان بود و همانطور که می دانید باعث عزل امام شیعیان و نصب معاویه شد!

اگر معتقد باشیم که منافع ایران و صهیونیست ها در دو طرف قرار دارد. امروز باید به شما بگویم که رژیم صهیونیستی از خبر مذاکرات ایران و آمریکا خوشحال است. زیرا بازنشستگی ایران بهتر از رشد و توسعه آن است.

در این صحبت و صحبت های دیگر شما طوری صحبت می کنید که انگار در مریخ زندگی می کنید و قیمت گوشت و مرغ و … را نمی بینید! شاید به خاطر اعتراض به قیمت مرغ دولت روحانی، دولت احمدی نژاد را خوردید!

من معتقدم امروز توسعه اقتصادی کشور جهاد است و باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم اما به قول شهید بهشتی راننده نماز شب ما را می کشد. راننده باید باهوش باشد و شب راحت بخوابد!

پایان مقاله