اتفاقی فوق العاده نادر/ این همه لژیونر بدون تیم در دست تیم ملی ایران!


با نگاهی به آخرین لیست تیم ملی ایران مشخص می شود که از بین ۳۱ بازیکن دعوت شده اسکوچیچ برای حضور در اردوی دوحه و برگزاری بازی تدارکاتی با الجزایر، تکلیف آینده ۳ ملی پوش هنوز مشخص نیست و آنها می‌خواهد بهترین تیم در بازار تابستان باشد، باشگاهی است تا بتواند در سال قبل از جام جهانی حضور خود را در لیست تیم ملی تمدید کند و در لیست نهایی اسکوچیچ برای حضور در جام جهانی قرار بگیرد. به این نفرات نام کریم انصاری فرد را هم اضافه کنیم که به دلیل مصدومیت در اردوی ملی حضور نداشت.

سعید عزت اللهی

عزت اللهی که با باشگاه وایل دانمارک قرارداد داشت، فصل گذشته را زیر نظر آندره آ استراماچونی در تیم الغرافه قطر سپری کرد اما پس از پایان فصل، قطری ها به دنبال تمدید قرارداد نبودند. ایرانی اش هافبک و همین باعث شد عزت اللهی دوباره به تیم دانمارکی بازگردد. و در شرایطی که وایلا در غیاب عزت اللهی فرصت حضور در سطح اول فوتبال دانمارک را از دست داد و به دسته پایین سقوط کرد.

هافبک دفاعی باتجربه تیم ملی ایران با توجه به سقوط وائله قصد دارد به همکاری خود با این باشگاه دانمارکی پایان دهد و در روزهای گذشته زمزمه هایی مبنی بر بازگشت عزت اللهی به لیگ ایران مطرح شده بود اما او همچنان تلاش می کند. حضورش در فوتبال اروپا را حفظ کند تا بتواند به عنوان لژیونر به کار خود ادامه دهد. سعید عزت اللهی هنوز نتوانسته با مدیران باشگاه وایل به توافق برسد و در صورت جدایی از این باشگاه دانمارکی از سرنوشت او اطلاعی در دست نیست.

اتفاقی فوق العاده نادر/ این همه لژیونر بدون تیم در دست تیم ملی ایران!

امیرحسین حسین زاده

وینگر فنی و جوان استقلال علاقه مند به لژیونر شدن است. او فصلی رویایی را در جمع آبی ها سپری کرد و توانست عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد. درخشش او در جمع شاگردان فرهاد مجیدی باعث شد تا حسین زاده پیشنهاد حضور در فوتبال اروپا را ارسال کند و مدیران باشگاه شالاروای بلژیک به جذب پدیده فصل گذشته استقلال علاقه مند هستند.

حسین زاده همچنان یک فصل دیگر با آبی پوشان استقلال قرارداد دارد اما بند فسخ ۲۵۰ هزار دلاری راه را برای جدایی او هموار می کند و مدیران باشگاه شارلوا در حال مذاکره با مدیران استقلال برای انتقال مبلغ توافقی این بازیکن جوان و در صورت پرداخت پول هستند. به نظر می رسد انتقال کامل شده است. به نظر می رسد پدیده آبی ها تا لژیونر شدن فاصله چندانی ندارد چرا که مالک ایرانی باشگاه شالاروای بلژیکی در روزهای اخیر از تلاش این باشگاه برای تکمیل انتقال امیرحسین حسین زاده صحبت کرده است.

اتفاقی فوق العاده نادر/ این همه لژیونر بدون تیم در دست تیم ملی ایران!

پیام مورد نیاز

او پس از جدایی از سپاهان راهی لیگ پرتغال شد، فصل خوبی را در پورتیموننسه سپری نکرد و همیشه دروازه بان نیمکت نشین تیمش بود و در مسابقاتی که شانس بازی برای تیمش را پیدا کرد، دور بود. . آمادگی همیشگی خود را داشت و نتوانست عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.تیم پرتغالی را در ترکیب داشته باشد. او در حال حاضر در تلاش است تا در رقابت با چهره هایی چون علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و سیدحسین حسینی، جایگاه مناسبی در تیم ملی پیدا کند و در جام جهانی موفق شود و نظر دراگان اسکوچیچ را به خود جلب کند.

دروازه بان سابق طلای پوشان در آستانه بازگشت به لیگ ایران بود که خبرهایی مبنی بر مذاکره او با فولادی ها به گوش می رسید اما در نهایت فولادی ها او را جذب نکردند و به سراغ جذب کریستوفر کنت رفتند تا مشخص شود بازگشت پیام به لیگ اصلی فوتبال منتفی است. فراسیم اخیرا پیشنهادی از باشگاه ماریتیمو که فصل گذشته علی علیپور را در اختیار داشت دریافت کرده و در حال بررسی پیشنهاد جدید خود است.

دروازه بان ۲۶ ساله پورتیموننسه هنوز دو فصل دیگر از قراردادش با این باشگاه پرتغالی باقی مانده است و با توجه به بند فسخ ۱۰ میلیون یورویی اش، راهی سخت برای جدایی دارد، اما انتقال قرضی او به ماریتیمو دور از ذهن نیست. . و به نظر می رسد در روزهای آینده سرنوشت او تغییر خواهد کرد و فینال او نیز مشخص خواهد شد.

اتفاقی فوق العاده نادر/ این همه لژیونر بدون تیم در دست تیم ملی ایران!

کریم انصاری فرد

کاپیتان باتجربه تیم ملی در روزهایی که شایعات زیادی در مورد حضورش در عرصه ملی شنیده می شود و برخی از احتمال حذف نام او از تیم ملی به دلیل عدم حمایت از دراگان اسکوچیچ در میادین باشگاهی با مدیران صحبت می کنند. آئک یونان برای ادامه همکاری و گرفتن شماره ۱۰ این باشگاه یونانی کریم انصاری فرد توضیح داد که فصل آینده جایی در AAC ندارد.

انصاریفرد که در روزهای اخیر نامش در اطراف تراکتور و پرسپولیس مطرح شده، به دنبال ادامه حضورش در فوتبال اروپا است و قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارد و می خواهد به لیگ برتر خود ادامه دهد. او ابتدا منتظر پایان همکاری رسمی با باشگاه آئک آتن است و سپس تصمیم نهایی خود را برای آینده فوتبالی خود خواهد گرفت. گلزن ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که به دلیل مصدومیت از ناحیه چشم در اردوی تیم ملی قطر حضور نداشت، امیدوار است بتواند در سومین جام جهانی دوران فوتبالش حضور داشته باشد و چهره ای تاثیرگذار باشد. عملکرد. درخشش تیم ملی در قطر

اتفاقی فوق العاده نادر/ این همه لژیونر بدون تیم در دست تیم ملی ایران!