ارائه ده مدل ماشین آلات صنعتی خانگی در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز


یکی از شرکت های دانش بنیان مبتنی بر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز ده مدل از ماشین آلات صنعتی داخلی را برای توسعه بنگاه های داخلی ارائه کرد.

مهندس پیری مدیرعامل شرکت مانا صنعت با اعلام این خبر گفت: این شرکت ۳۰ دستگاه ماشین آلات صنعتی در ابعاد تجاری تهیه کرده است که ۱۰ دستگاه از این محصول به منظور توسعه بنگاه های داخلی سفارشی سازی شده است و هر فرد یا تیم کوچک می تواند تولید کند. محصولات با گذراندن آموزش های ویژه رایگان و خرید تجهیزات.

وی افزود: دستگاه های تصفیه هوای خانگی، بازیافت زباله، بسته بندی محصولات یکبار مصرف، ماشین آلات تولید انواع محصولات پلاستیکی مانند قاشق و چنگال و قطعات مخصوص خودرو و مخابرات و سایر محصولات یکبار مصرف، تولید انواع ماسک، بطری آب، لیوان کاغذی. ، تولید محصولات بهداشتی و دستگاه برش لیزری و تعدادی لوازم خانگی آماده است.

ماشین آلات صنعتی خانگی

مهندس پیری گفت: با همکاری کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز و برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی، امکان فروش پرداخت از طریق سیستم بانکی و همچنین اجاره کوتاه مدت هر یک از این دستگاه ها، در نظر داریم افراد بیشتری ایجاد کنند. کسب و کار و انجام کارهای خانگی، کمک به ایجاد اشتغال پایدار در استان البرز.

دانش بنیان یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت گفت: محصولات صنعتی این مجموعه در اندازه های مختلف و بر اساس نیاز مشتری در ابعاد منازل، استراحتگاه ها، رستوران ها، هتل ها و متوسط ​​و متوسط ​​طراحی و آماده ارائه شده است. به عنوان مثال مجتمع های تجاری بزرگ. ساکنان یک مجتمع مسکونی با تهیه دستگاه کمپوست علاوه بر بازیافت کامل زباله، با فروش محصول به دست آمده، هزینه های جاری ساختمان را نیز پوشش می دهند.

دارای ده مدل ماشین آلات صنعتی داخلی

وی در خصوص محصولات صنعتی و تجاری این شرکت گفت: این شرکت بیش از ۱۳۰ خط تولید را در کارخانه های بزرگ کشور طراحی و اجرا کرده است که برخی از محصولات این مجموعه برای اولین بار در داخل کشور تولید شد. که امیدواریم بتوانیم فعالیت خود را گسترش دهیم. شاهد پیشرفت فرهنگ اشتغال دانش بنیان در کشور باشیم.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟