ارسال آگهی به مشاغل و اصناف (بر اساس محل سکونت)


اگر صاحب یک کسب و کار هستید، اکثر جامعه هدف شما صاحب آن هستند کار خاص می توانید از این روش شگفت انگیز که در زیر توضیح می دهیم استفاده کنید.

در این روش باید یک لیست شماره های تلفن همراه افرادی که در صنعت مورد نظر شما کار می کنند را دریافت کنید و متن تبلیغاتی خود را برای آنها ارسال کنید.

برای این کار می توانید از سامانه پیامک تبلیغاتی استفاده کنید. زیرا این سیستم ها با داشتن یک بانک شماره تلفن همراه بزرگ و تفکیک شده به شما این امکان را می دهند که برای هر گروهی که می خواهید پیامک ارسال کنید.

سامانه پیامکی بهین پیام یکی از بهترین سامانه های پیامکی با قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی تفکیک شده به تفکیک منطقه + تجاری ارائه پنل پیامک رایگان با امکان تست اولیه می باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بیش از ۶۵۰ هزار شماره تلفن همراه بر اساس مشاغل مختلف طبقه بندی شده است.

تبلیغات تجاری برای چه مشاغلی مناسب است؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا این روش تبلیغات پیامکی با ارسال اس ام اس تجاری برای کسب و کار من مناسب است یا خیر؟!

اجازه بدهید به شما چند مثال بزنم:

  1. به عنوان مثال شخصی که مغازه لباس فروشی دارد می تواند از این روش برای کارمندان یا کسانی که در بازار سرمایه هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کند و برای آنها کد تخفیف ارسال کند.
  2. فروشگاه ابزار و سخت افزار با شناسایی جامعه هدف خود می تواند به راحتی کسب و کارهای حوزه مصالح ساختمانی را هدف قرار دهد.
  3. و…

نحوه ارسال مشاغل بر اساس شهر و استان

پس از شناسایی جامعه هدف کسب و کار خود، باید شروع به ارسال پیامک به کسب و کارها کنید. برای این منظور می توانید از پنل اس ام اس رایگان به همراه تست ۲۰ پیامک رایگان استفاده کنید. این پنل امکانات زیادی را برای شروع ارتقاء و تست اولیه به ما می دهد.

شامل:

  • ارسال پیامک به مشاغل
  • ارسال پیامک به شهرستان و استان
  • ارسال پیامک از روی نقشه
  • یک پست صوتی ارسال کنید
  • ارسال پیامک BTS (آنتن مخابرات ایران)
  • و…

با ارسال نظرسنجی پیامکی مشتریان خود را حفظ کنید

یکی از ویژگی های جذاب سامانه های پیامکی این است که ویژگی های جذابی را برای حفظ مشتریان و تعامل بیشتر با آنها به شما ارائه می دهد.

اجرای مسابقه و نظرسنجی پیامکی یکی از این امکانات است. با استفاده از نظرسنجی پیامکی می توانید کیفیت خدمات خود را ارتقا دهید.

برای این امر لازم است یک فایل اکسل از شماره مشتریان خود تهیه و برای آنها نظرسنجی پیامکی انجام دهید.

در سامانه پیامکی بهین پیام امکان انجام نظرسنجی پیامکی به همراه نمونه متن نظرسنجی آماده برای مشاغل مختلف وجود دارد.

اشعار BTS چیست؟

پیام‌های متنی bts پیام‌هایی هستند که از طریق دکل‌های آنتن مخابراتی ارسال می‌شوند. یعنی می توانید به هر نقطه از شهر پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

مزیت این روش این است که پیام های تبلیغاتی شما برای افرادی که در همان مکان هستند ارسال می شود.

چون در قدیم بر اساس آدرس فردی که نامش روی سیم کارت است پیامک می فرستادید. عیب اصلی این روش این بود که ممکن است فرد دیگر در آن شهر یا محله زندگی نکند و به مکان دیگری نقل مکان کرده باشد.

در پنل اس ام اس رایگان به این امکان جدید برای ارسال اس ام اس bts دسترسی دارید.

آدرس سایت بهین پیام: behinpayam.com

اکنون یک کد پیامکی فعال شده است که ویژه خوانندگان این مقاله است. با ارسال کد ۲۲۲ به شماره ۵۰۰۰۲۰۶۰۰ می توانید پنل پیامک بهین پیام رایگان دریافت کنید. همچنین ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.