از طراحی ویلای تریپلکس تا ساخت ویلا در مازندران با آرین پاراکس – پایگاه خبری و تحلیلی جامعه ایرانیان


طراحی ویلای تریپلکس نیز از کارهای مهندسان حرفه ای است. همانطور که بهتر می دانید هر شغلی جذابیت ها و سختی های خود را دارد. مثلاً در کار ما هم سختی و هم جذابیت وجود دارد. وجود همین عوامل است که به زندگی و کار هر فرد رنگ و طراوت می بخشد. در این مقاله با من همراه باشید تا سختی ها و لذت های کار به عنوان مهندس را تجربه کنید طراحی ویلای تریپلکس و سپس ساخت آن ویلا در مازندران را با پوست و گوشت خود تجربه کنید.
جذب مشتری، همراهی با مشتریان و گوش دادن و توجه به خواسته های آنها اولین مواردی است که شما به عنوان یک طراح ویلا در مازندران باید در نظر بگیرید.

یک دهکده بکش

نکات مهم در طراحی ویلاهای تریپلکس

اگر بهترین تبلیغات را دارید اما در ساخت ویلا و بخصوص طراحی آن ویلا کیفیت کار خوبی دارید. کار شما عملا بی فایده است. از قدیم گفته اند که مشتریان مشتری می آورند. پس برای جذب مشتری باید در هنگام طراحی و ساخت ویلا در مازندران یا هرجای دیگر مودب باشید و به نظرات مشتری گوش دهید. این همان شعاری است که شرکت هایی مانند آرین پاراکس سال ها بر سر تیتر اخبار خود قرار داده اند.
طراحی ویلای تریپلکس نسبت به سایر ویلاها سخت تر اما جذاب تر است. برای ارائه بهترین طراحی ویلا، باید بهترین طراح باشید.
نکته بعدی توجه به مطالبه عمومی مردم است. به طور خلاصه، در طول فرآیند جذاب طراحی ویلای تریپلکس، ایده های زیادی دارید. اما دقیقا همین موارد است که کار را جذاب تر می کند. فراموش نکنید که در مراحل ساخت و طراحی ویلای تریپلکس در واقع باید ۳ خانه را به صورت فشرده در یک مکان قرار دهید. محل قرارگیری پله ها و تراس بسیار مهم است. اگر مساحت زمینی که قرار است ویلا ساخته شود کم باشد کار شما دو برابر می شود. زیرا باید آن بخش صرفه جو و حسابگر خود را بیدار کنید تا بهترین ویلای ممکن را طراحی کنید.

طراحی ویلای تریپلکس

مدیریت هزینه ساخت ویلا در مازندران

با توجه به شرایط سخت فعلی معمولا بودجه مردم برای ساخت ویلا محدود است. در ضمن انتخاب بهترین متریال با مناسب ترین قیمت اولویت اول شماست. زیرا هدف شرکت آریانپارکس ساخت بهترین ویلا در مازندران است و تا حد امکان در مقابل محدودیت های بودجه مردم مقاومت می کند. رفع نیازهای مردم اولین و مهمترین چیز برای ماست. پس در تهیه مواد باید به کیفیت و قیمت توجه مضاعف داشته باشید.
در برخی موارد از زمین ساخت و طراحی ویلای تریپلکس خبری نیست اما باید تغییراتی روی ویلای قدیمی موجود ایجاد شود.
یکی از سخت ترین کارها در این زمینه کاری بازسازی ویلا می باشد. گاهی اوقات یک ویلای قدیمی وجود دارد که صاحبان آن را دوست دارند. در مواردی نیز ویلاهای مردم در اثر بلایای طبیعی آسیب دیدند. شاید بخواهید یک طبقه جدید به ویلای خود اضافه کنید. در تمام این موارد باید ویلا را بازسازی کنید. بازسازی ویلا مزایای متعددی برای شما مشتری گرامی دارد. اول، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه مواد وجود دارد. زمان بعدی زمانی است که برای ساختن نیاز دارید. در واقع صرفه جویی در زمان مزیت بازسازی ویلا است. البته تمامی این موارد در صورتی امکان پذیر است که ویلا دارای زیربنای محکمی باشد تا فرآیند بازسازی ویلا بر روی آن انجام شود.
گاهی در میانه کار مشتری به دلایل مالی یا هر دلیل دیگری درخواست تغییر در طراحی ویلا را می دهد. این مشکل کار را کمی آزاردهنده می کند. اما شرکت مهندسی آرین پاراکس با کمال میل تمامی تغییرات احتمالی معقول را می پذیرد. زیرا همانطور که قبلا گفته شد حق با مشتری است. البته با انجام این تغییرات می توان پروژه را به کلی تغییر داد. با توجه به این مشکل پیشنهاد می کنیم طرح اولیه را دست نخورده رها کنید. پس سعی کنید قبل از پایان طراحی تمام نکات را به مهندسان گوش دهید.

ساخت ویلا در مازندران

چالش های پیش رو در ساخت ویلا

معمولاً به محض گذاشتن اسکلت ساختمان و چیدن آجرها. همه فکر می کنند کار تمام شده است. در حالی که اینها ساده ترین مراحل ساخت ویلا در مازندران و گیلان است. مرحله اصلی در ظرافت های ساخت و ساز نهفته است. موارد اصلی شامل: طراحی داخلی ویلا، سیم کشی برق ساختمان، لوله کشی، نمای داخلی و خارجی ساختمان می باشد. پس مراحل پایانی ساخت ویلا را دست کم نگیرید. اگرچه زمان زیادی در مراحل اولیه ساخت ویلا صرف می شود. البته این زمان و هزینه ها ارزش راحتی و زیبایی ویلای تریپلکس را دارد. خلاصه اینکه با وجود هزینه ها و سختی های ساخت ویلا در مازندران آرامش و لذتی خاص و وصف ناپذیر را تجربه می کنید.
پس از انجام طراحی داخلی، سایر کارهای ساختمانی ویلا به پایان می رسد.
این عبارتی است که عموماً می شنویم. در پاسخ به این جمله باید بگویم که نه، هرگز نباید یک ویلای تریپلکس را اینطور ترک کنید. شما باید به بیرون از خانه توجه کنید. پس به جای این جمله باید گفت که بعد از اتمام کار داخلی و دکوراسیون ویلا نوبت به نمای بیرونی می رسد. دکوراسیون داخلی نیز بخش مهمی از فرآیند است ساخت ویلا در مازندران این است در واقع ویلایی با زیرساخت عالی که ظاهر مناسبی نداشته باشد در آینده ارزش کمی خواهد داشت. رنگ دیوارها، استفاده از کاغذ دیواری، نصب پارکت و … مواردی هستند که در اجرای طراحی داخلی باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته انتخاب و استفاده از تمامی این موارد کاملا اختیاری است. اما مطمئن باشید با سپردن این موارد به مهندسان شرکت ضرر نخواهید کرد.

و در نهایت مراحل ساخت و طراحی ویلای تریپلکس شما به پایان رسید.

بالاخره به لحظه موعود رسیدیم. لحظه ای که مهندسان عرق را از روی ابروهایشان پاک می کنند و با افتخار به خلقتشان نگاه می کنند. شاید فکر کنید که این زیباترین تصویری است که یک مهندس دوست دارد ببیند. دیدی باز هم عجله داشتی. زیباترین تصاویر برای یک مهندس دیدن تصویر لبخند رضایت شماست. در آن لحظه هم ما و هم شما با رضایت کامل و حاصل زحمات چند ماهه یا چند ساله خود به هم نگاه می کنیم.
از اینکه در طول ساخت ویلا همراه من بودید سپاسگزارم. امیدوارم مطالبی که با توجه به تجربیاتم با شما به اشتراک گذاشتم برای شما مفید و مفید بوده باشد.