از طریق مشارکت های ParkRun و Dogfit با سگ خود بیرون بروید و بروید


نام تجاری غذای سگ Heritage Skinner’s ، همکاری با parkrun را اعلام کرده است که ملت را تشویق می کند “بیرون برو و برو!” با سگهایشان

نظرسنجی اخیر اسکینر و پارکران نشان داد که صاحبان سگ دوست دارند با سگ های خود فعالیت کنند. علاوه بر پیاده روی های معمولی ، 70 regularly به طور منظم با سگ خود در دویدن یا دویدن طولانی شرکت می کنند و 25 already سگ خود را قبلاً به رویدادهای پارکینگ می برند.

Skinner’s با داشتن برخی از پارکهای بزرگ در سراسر انگلستان از پاركرنرها می خواهد كه در مورد آوردن همراهان سگ خود در آن مراسم پاركران در اكتبر فكر كنند. با) همه در حالی که توسط طیف وسیعی از غذای سگ اسکینر تغذیه می شوند بیرون برو و برو! طیف وسیعی از غذای سگ که از سگهای فعال با رژیم غذایی برای حفظ انرژی و رفاه حمایت می کند.

“ما مفتخریم که از اسکینر در خانواده پارکرون استقبال می کنیم. ما می دانیم که بسیاری از رانندگان پارک از صبح امروز از همراهی سگ خود لذت می برند و با تخصص و ارزش های اسکینر ، ما مشتاقانه منتظر همکاری با هم برای ایجاد سیاره ای شادتر و سالم تر هستیم. “

نیک پیرسون ، مدیرعامل parkrun:

بیرون برو و برو! از هرگونه فعالیت و ماجراجویی که صاحبان سگ انتخاب می کنند پشتیبانی می کند و غذاهای مرطوب و خشک کامل ، غذاهای آموزشی و میله های نوآورانه بازیابی انرژی را در بسته بندی 100 sustainable پایدار ارائه می دهد که به طور گسترده قابل بازیافت است و به شما این امکان را می دهد تا خود ، سگ و کره زمین را خوشحال نگه دارید.

مرد در حال دویدن با سگ

از سلامت ماهیچه ها و مفاصل گرفته تا وضعیت پوست و کت ، و همچنین تقویت ایمنی و تقویت استقامت و بهبود ، رژیم غذایی در Skinner’s وجود دارد. بیرون برو و برو! محدوده ای که برای هر سگ فعال مناسب است.

تیم هانسل ، مدیرعامل اسکینر می گوید: “ما بسیار خوشحالیم که حامی رسمی غذای سگ در پارکران هستیم. مشارکت برای ما مناسب است ، بر اساس ارزشهای مشترک جامعه ، رفاه و پایداری است.

در Skinner’s ما معتقدیم هیچ احساسی بهتر از بودن در فضای باز وجود ندارد و حتی بهتر است در کنار شما یک سگ داشته باشید. با بیش از 50 سال دانش تغذیه ، ما درک می کنیم که برای فعال نگه داشتن سگ ها ، سالم و آماده برای یک چالش ، چه چیزی لازم است.

با جدید ما بیرون برو و برو! محدوده ، ما می خواهیم به مردم الهام بخشیم که دستگاه های خود را کنار بگذارند و بیرون برو و برو! در ماجراجویی (بزرگ یا کوچک) با سگهای خود (از جمله پارکران) ، برای برقراری ارتباط مجدد با فضای باز و افزایش رفاه با هم. “

parkrun که در سال 2004 در بوشی پارک لندن راه اندازی شد ، از آن زمان تا کنون با بیش از 4 میلیون ثبت شده در پارکینگ در بریتانیا به شدت پیشرفت کرده است.

مطالعات نشان می دهد که صاحبان سگها چهار برابر بیشتر از دیگران با سطوح فعالیت بدنی روبرو هستند ، زیرا انگیزه ما برای بیرون رفتن و ورزش است ، که باعث افزایش اندورفین برای هر دو طرف می شود ، در حالی که از مزایای هوای تازه ، ویتامین D و پیوند قوی بین آنها استفاده می کند. شما و همراه سگ خود

شرکت کنندگان و همراهان سگ آنها می توانند از بین بیش از 700 رویداد 5k در سراسر کشور انتخاب کنند تا در حین ورزش با سگ های خود در فضای باز عالی را بپذیرند.

برای خرید جدید ، بیرون بروید و بروید! بازدید از سایت www.skinners.co.uk

برای ثبت نام در شرکت در parkrun به https://www.parkrun.org.uk/ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید