استارت‌آپ یک فهرست تمیز نگه می‌دارد


استارت آپ فوتبال کلین شیت قصد دارد افتتاحیه جام جهانی را در روزهای ابتدایی سپتامبر برگزار کند. هرچند چند ماه تا جام جهانی قطر باقی مانده است، اما فضای فوتبال ایران آرام آرام خود را برای این اتفاق آماده می کند. در همین راستا، استارت آپ Cleansheet به عنوان یک پلتفرم رسانه ای/سرگرمی فوتبال در حال آماده شدن برای جام جهانی است و در اولین گام، تورنمنت بین استارت آپ ها را روی کنسول بازی سونی برگزار می کند.

آرش جهانگیری، موسس کلین شیت درباره این دوره از مسابقات گفت: برای برگزاری این رویداد از شرکت های استارت آپی مختلفی دعوت شد و از آنها خواستیم که برای هر شرکت یک تیم دو نفره برای شرکت در مسابقات معرفی کنند. پیشنهادی که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت. تا جایی که برخی از شرکت ها برای معرفی تیم خود به ما مسابقات داخلی برگزار کرده اند.

این مسابقات بر روی کنسول PS5 برگزار خواهد شد و شبیه سازی دقیق جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. به این ترتیب هر تیم یکی از تیم های ملی حاضر در جام جهانی را انتخاب می کند و در گروه خود به رقابت می پردازد و همانند مدل جام جهانی تیم ها صعود می کنند و پس از مرحله گروهی دو تیم راهی مرحله حذفی می شوند. . .

تیم اول این مسابقات برنده کنسول PS5 می شود که توسط Garanti Arund به عنوان حامی این رویداد ارائه شده است. همچنین جایزه تیم دوم ۹ میلیون و جایزه تیم سوم ۵ میلیون خواهد بود. البته این جام آقای گل را هم خواهد داشت که جایزه سه میلیونی را خواهد برد. البته طبق مذاکرات انجام شده می توان جوایز دیگری نیز اضافه کرد.

به غیر از گارانتی اروند، مجموعه های اسنپ، نوین ویت، ابراروان و کریپتوبازار نیز حامی مالی این رویداد هستند و از این رویداد حمایت مادی و معنوی می کنند.

گفتنی است، جام جهانی استارتاپ ها با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و تسریع رشد استارت آپ های ایرانی و با حمایت این یکی از ۲ تا ۴ شهریور در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر برگزار می شود. مرکز، بین ۳۲ تیم و گروه های شروع برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مسابقه مراجعه کنید.

Clean Sheet یک استارت آپ در زمینه فوتبال و سرگرمی است که از طریق اپلیکیشن تحت وب اندروید خود به کاربران و علاقه مندان به فوتبال این امکان را می دهد تا به صورت حرفه ای فوتبال را دنبال کنند و همچنین با بازی های مختلف فوتبال سرگرم شوند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟