استارتاپ بهداشت زنان Tia 100 میلیون دلار برای رشد شرکت تأمین می کندتیا، یک شرکت ترکیبی مراقبت های مجازی و مراقبت های بهداشتی زنان ، از سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سری B در روز سه شنبه خبر داد.

این دور توسط Lone Pine Capital با مشارکت Threshold ، Define Ventures ، Torch Capital ، ACME ، Compound ، Combine ، Helm ، Human Ventures ، Seae Ventures و Gingerbread Capital هدایت شد.

این شرکت گفت که بودجه جدید جمع آوری کل آن را به 132 میلیون دلار می رساند.

چکار میکند

Tia ترکیبی از مراقبت های مجازی و حضوری برای انواع نیازهای بهداشتی زنان است که مراقبت های اولیه ، روانی و زنان و همچنین طب سوزنی را ارائه می دهد.

وی گفت: “زنان سزاوار خانه پزشکی خود هستند که با آنها به عنوان یک فرد کامل رفتار می کند و نه مجموعه ای متفاوت از آنها. آنها به مدلی نیاز دارند که مراقبت های واقعاً متصل به یکدیگر را ارائه دهد که در جایی که هستند با آنها مطابقت داشته باشد آنلاین و آفلاین ، “کارولین ویت ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

وی افزود: چشم انداز ما جایگزینی مراقبت های بهداشتی مبتنی بر معاملات ، مراقبت های مبتنی بر رابطه است که می تواند تمام زندگی زنان را از بلوغ تا یائسگی پوشش دهد. ما می دانیم وقتی مراقبت های بهداشتی را برای زنان بهتر می کنیم ، برای خانواده ها و جوامع بهتر عمل می کند برای همه.”

برای چیست

شرکت بهداشت زنان قصد دارد از این سرمایه برای توسعه مدل مراقبت خود به بیش از 100000 زن تا سال 2023 استفاده کند.

همچنین می خواهد خدمات مجازی و آجر و ملات خود را در شهرهایی که قبلاً به آنها خدمات ارائه می دهد ، رشد دهد و به بازارهای جدید برود. تیا در حال حاضر در شهر نیویورک ، لس آنجلس و فینیکس فعالیت می کند و قصد دارد امسال در سان فرانسیسکو افتتاح شود.

شرکت است مشارکت با سیستم های بهداشتی تا اعضای آن بتوانند به مراقبت های ویژه ای که در درمانگاه های Tia ارائه نمی شود ، مانند زنان و زایمان دسترسی پیدا کنند.

کلی گرانات ، مدیر نمونه کارها در Lone Pine Capital در بیانیه ای گفت: “Tia یک مدل جامع ایجاد کرده است که مراقبت بهتر و متمرکز تری را برای بیشترین جمعیت مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده – زنان ایجاد می کند.”

“تنها دو سال از درمان اولین بیمار زن خود ، Tia ثابت کرده است که می تواند با ایجاد روابط بهتر و پایدار با زنان در طول زندگی خود ، پیشروترین و مورد اعتمادترین شریک بهداشتی برای زنان باشد. با یک رویکرد شخصی که کل افراد را مخاطب قرار می دهد ، پلتفرم خدمات کامل Tia موقعیت مناسبی دارد تا به مقصد برتر مراقبت های بهداشتی با کیفیت زنان تبدیل شود. “

اسنپ ​​شات بازار

سال گذشته ، تیا بزرگ شد 24.27 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A و سه عضو جدید برای تیم رهبری اجرایی خود استخدام کرد.

این شرکت در سال 2017 تاسیس شد و در آن سال 2.5 میلیون دلار برای برنامه خود در زمینه سلامت جنسی زنان جمع آوری کرد. تیا اولین کلینیک خود را در شهر نیویورک در سال 2019 افتتاح کرد.

سایر استارتاپ های دیجیتالی سلامت زنان عبارتند از کلینیک Maven ، Ovia Health و Bia Care مستقر در لندن.

اگرچه سرمایه گذاری femtech است انتظار می رود رشد کند ، اما هنوز مقدار کمی از معاملات کلی سلامت دیجیتال را تشکیل می دهد.

“زنان کنترل بیش از 80 dollars از دلار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ، و ما تصمیمات مراقبت های بهداشتی را از طرف فرزندان ، شرکا ، والدین و البته خودمان می گیریم. وقتی ما در مورد سلامت و رهبری دیجیتالی ، زنان به عنوان بنیانگذاران ، زنان به عنوان سرمایه گذاران فکر می کنیم ، این بدان معناست که ما باید برای قوی ترین مشتری در مراقبت های بهداشتی تلاش کنیم ، و این در کل زنان هستند. ” MobiHealthNews در ماه مارس.

دیدگاهتان را بنویسید