استارتاپ داده های مغزی Rune Labs در دور A سری 22.8 میلیون دلار کسب کردRune Labs ، یک استارتاپ داده های مغزی مستقر در سانفرانسیسکو ، دور مالی 22.8 میلیون دلاری سری A را که توسط Eclipse Ventures هدایت می شود ، بست.

سرمایه گذاران اضافی در این دور شامل DigiTx Partners و Moment Ventures هستند. به عنوان بخشی از سرمایه گذاری خود ، جاستین باتلر ، شریک Eclipse Ventures ، به هیئت مدیره Rune Labs ملحق می شود.

چکار میکند

آزمایشگاه Rune در سال 2018 برای تسریع توسعه داروها برای اختلالات عصبی و روانی تأسیس شد ، یک پلت فرم مبتنی بر ابر ایجاد کرد که از قدرت داده های مغز استفاده می کند.

این پلتفرم داده های حاصل از قرائت الکتروفیزیولوژی ، تصویربرداری مغز ، پوشیدنی ها و آزمایشات بالینی را تهیه می کند و از طریق تجسم و بینش برای راهنمایی محققان ، توسعه دهندگان دارو و پزشکان ارائه می دهد.

برای چیست

برایان پپین ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: با پول نقد تازه ، آزمایشگاه های Rune امیدوار است دامنه خود را گسترش داده و مشارکت های جدیدی ایجاد کند.

پپین گفت: “این بودجه به ما این امکان را می دهد تا تعداد بیماران ، پزشکان و محققان را که از بستر ما استفاده می کنند ، برای اطلاع از توسعه درمان و زایمان دقیق بیماران مبتلا به بیماری پارکینسون ، ام اس و افسردگی افزایش دهیم.”

“ما مشتاقانه منتظر گسترش مشارکت های فعلی خود با مراکز پزشکی برجسته و شرکت های biopharma و مشارکت در مراکز جدید هستیم ، زیرا ما به مسیر خود ادامه می دهیم تا داده های مغزی را در مقیاس وسیع مفید کنیم.”

اسنپ ​​شات بازار

نوع کاری که Rune Labs انجام می دهد-گرفتن داده های دنیای واقعی و استفاده از آن در مشارکت های چند بخشی برای تغییر پزشکی دقیق-به عنوان یک استراتژی کلیدی برای پیشرفت های بالینی مطرح شده است.

امروزه تعدادی از استارتاپ ها مشغول جمع آوری داده ها و ارائه آن به شیوه های معنی دار برای ذینفعان هستند.

در اوایل این هفته ، پلتفرم مدیریت داده های تحقیقاتی Flywheel 22 میلیون دلار از بودجه سری C را دریافت کرد.

Vivalink ، یک استارتاپ کارآزمایی بالینی مجازی و مراقبتی ، امسال نسخه پیشرفته ای از پلتفرم داده های بیومتریک خود را منتشر کرد که به منظور کمک به استقرار برنامه های نظارت و تجزیه و تحلیل بیمار در محیط های سرپایی و از راه دور طراحی شده است.

استارتاپ شواهد دنیای واقعی Aetion نیز امسال دور مالی خود را به ارزش 110 میلیون دلار در دور سری C به پایان رساند. همانطور که شرکت داده های تجزیه و تحلیل سلامت Evidation Health ، که 153 میلیون دلار در دور مالی سری E در ماه مارس جمع آوری کرد ، انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید