استارتاپ سلامت مردان بریتانیایی Numan اعلام کرد 33 میلیون یورو از سری B حمایت می کند


استارتاپ سلامت دیجیتالی مستقر در لندن ، 33 میلیون یورو کمک مالی جمع آوری کرده است که پس از تأمین منابع مالی سری A در اکتبر 2020 ، سرمایه این شرکت را به 44 میلیون یورو رسانده است.

این دور توسط White Star Capital هدایت شد و سرمایه گذاران فعلی Novator ، Vostok New Global ، Anthemis Exponential و Colle Capital و سرمایه گذار جدید Hanwha Dream Fund در آن شرکت کردند.

چرا مهم است

این شرکت یک سرویس اشتراک دیجیتالی برای درمان های مراقبت های بهداشتی برای کاربران برای درمان مسائل مربوط به سلامت مردان مانند اختلال نعوظ ، انزال زودرس ، ریزش مو ، سلامت روده و ریه و کمبودهای تغذیه ای ارائه می دهد.

طبق نظرسنجی یورواستات ، دفعات مشورت با پزشکان عمومی در اتحادیه اروپا برای زنان بیشتر از مردان بود.

هدف نومان مقابله با خجالت و انگ است که مردان در مورد صحبت درباره سلامتی خود و درخواست کمک برای شرایطی که ممکن است به عنوان یک تابو تلقی شود ، احساس می کنند.

این شرکت از منابع مالی برای گسترش خدمات خود با ارائه خدمات بهداشتی مکمل موجود در مناطق درمانی که مردان را تحت تأثیر قرار می دهد ، استفاده خواهد کرد.

زمینه بزرگتر

در مارس 2021 ، نومان Vi-Health سوئد را خریداری کرد تا به گسترش خود ادامه دهد و به یک ارائه دهنده سلامت دیجیتال کامل تبدیل شود.

در سراسر جهان ، مردان حدود پنج سال زودتر از زنان می میرند. پروفسور سام شاه ، مدیر ارشد استراتژی پزشکی Numan Health ، می گوید: با این وجود ، سلامت مردان و نابرابری های سلامتی که مردان تجربه می کنند چیزهایی نیستند که بسیاری از سیاست گذاران بر آن تمرکز کنند.

روی ضبط

شاه گفت MobiHealthNews: “نومان در چند سال گذشته پیشرفتهای چشمگیری در کاهش انگ بر سلامت مردان داشته است و درک مردان از سلامت آنها را برای مردان آسان کرده است. ما مشتاقانه منتظر گسترش پیشنهاد خود از طریق توسعه فناوری خود ، افزایش دامنه خدمات و گسترش ارائه خدمات تشخیصی خود هستیم. این به بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی و کاهش نابرابری در مردان کمک می کند. “

دیدگاهتان را بنویسید