استارتاپ پرتغالی بهداشت دیجیتال UpHill 4.5 میلیون یورو برای هدایت تصمیمات بالینی جمع آوری می کنداستارتاپ سلامت دیجیتال مستقر در لیسبون ، UpHill ، که نرم افزاری را برای هدایت تصمیمات بالینی توسعه می دهد ، 4.5 میلیون یورو در یک مرحله جمع آوری کرده است تا محصول خود را در م institutionsسسات مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان افزایش دهد.

دور بذر توسط Brighteye Ventures و MSM رهبری شد.

یک ماه پیش ، این شرکت 1 میلیون یورو بودجه اروپایی برای هدایت پروژه تحقیق و توسعه در زمینه پیاده سازی مسیرهای بالینی دریافت کرد.

چرا مهم است

هدف UpHill از طریق نرم افزار خود مقابله با تنوع عملکرد بالینی ، بهبود نتایج پزشکی و بهره وری منابع است.

با توجه به مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی ، تأثیر تصمیمات بالینی بر کیفیت مراقبت های بهداشتی اغلب به خطاهای بالینی کاهش می یابد که تقریباً 20 میلیارد دلار در سال هزینه دارد ، در ایالات متحده

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی ، داده های اروپایی به طور مداوم نشان می دهد که خطاهای پزشکی و عوارض جانبی مرتبط با مراقبت های بهداشتی در 8 تا 12 درصد از بستری ها رخ می دهد.

این استارتاپ که در سال 2015 توسط سه پزشک متخصص برای بهبود تنوع عملکرد بالینی و تأثیر آن بر پیامدهای بیمار تأسیس شد ، تلاش می کند تا مراقبت های بالینی را از طریق شواهد استاندارد کند ، از بهره وری متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول این فرآیند حمایت کند و کیفیت مراقبت های بهداشتی را به طور پایدار بهبود بخشد.

زمینه بزرگتر

زیرمجموعه علوم زندگی Alphabet Verily در حال همکاری با کلینیک مایو برای توسعه یک ابزار پشتیبانی تصمیم گیری بالینی در زمینه مراقبت های دیجیتالی است. این مشارکت با به صفر رساندن شرایط قلب و متابولیسم آغاز می شود و در زمینه ایجاد اطلاعات و ارائه دستورالعمل های مراقبتی به پزشکان انجام می شود.

روی ضبط

ادواردو فریر رودریگز ، مدیرعامل و بنیانگذار UpHill ، می گوید: “حتی در همان بیمارستان ، نحوه درمان هر فرد به شدت به تیم پزشکی بستگی دارد که توسط هر بیمار از او کمک گرفته می شود. این تنوع بر نتایج بیمار و کارایی سازمان ها تأثیر می گذارد و درک این امر که کدام مجموعه از اقدامات منجر به بهترین نتایج شده است و چه چیزی باید بهینه شود ، دشوار می شود.

“راه حل ما مانند GPS برای تنظیمات مراقبت های بهداشتی عمل می کند و راهنمایی های زمان واقعی ، مبتنی بر شواهد و چند رشته ای را ارائه می دهد که در آن بیمار باید از کدام مسیر پیروی کند. در نتیجه ، پزشکان مطابقت با بهترین شیوه ها را به راحتی بهبود می بخشند ، سازمان ها زباله های بی دلیل را کاهش می دهند. ، و نتایج بیماران قابل پیش بینی تر می شود.

“تا کنون ، UpHill بر ساده سازی دسترسی متخصصان مراقبت های بهداشتی به اطلاعات دقیق و کاربردی برای تصمیم گیری بهتر متمرکز شده است. زمانهای آینده با پیشرفتهای چشمگیر و دگرگون کننده در محصول ما مشخص می شود و از نظر بیمار نیز آن را خودکار ، یکپارچه و مفید می کند. “

دیدگاهتان را بنویسید