استارتاپ کره جنوبی Lunit از HSA سنگاپور برای ابزارهای تشخیص هوش مصنوعی انتقاد می کنداستارتاپ هوش مصنوعی Lunit برای تجاری سازی ابزارهای تشخیصی هوش مصنوعی خود برای تجزیه و تحلیل اشعه ایکس قفسه سینه و ماموگرافی سینه ، مورد تأیید مقام علوم بهداشتی سنگاپور قرار گرفته است.

آنها چه می کنند

هر دو محصول AI تحت خط تولید Lunit INSIGHT قرار دارند. طبق بیانیه مطبوعاتی ، Lunit INSIGHT CXR و INSIGHT MMG تشخیص ضایعات را با دقت 96-99 provide ارائه می دهند و محل یافته های اشعه ایکس را تجسم می کنند.

محصولات Lunit INSIGHT در بیش از 300 سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و دارای علائم CE برای تجاری سازی در اروپا و تأییدیه در بیش از 30 کشور مانند ژاپن و استرالیا هستند.

چرا مهم است

لونیت سنگاپور را به عنوان قطب مراقبت های بهداشتی منطقه آسیا و اقیانوسیه به رسمیت می شناسد که در آن دسترسی “با کیفیت بالا و آسان” به خدمات پزشکی وجود دارد. ابزار غربالگری سینه آن قبلاً برای جراحی FeM ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات درمانی ایالت جزیره استفاده شده است.

روند بزرگتر

در ماه جولای، Lunit 26 میلیون دلار سرمایه گذاری از Guardant Health ، یک شرکت سرطان شناسی دقیق در فهرست نزدک ، در طول دور مالی سری C ترانش B به دست آورد. این شرکت همچنین همکاری آینده خود را با یک شرکت بیوپسی مایع بدون نام اعلام کرد.

در اخبار دیگر ، نرم افزار اشعه ایکس قفسه سینه توسط Fujifilm CXR-AID که با Lunit INSIGHT CXR کار می کند ، اخیراً برای انتشار تجاری در ژاپن ترخیص شد. با استفاده از ابزار هوش مصنوعی Lunit ، این نرم افزار می تواند 10 مورد از رایج ترین یافته ها را در رادیوگرافی قفسه سینه تشخیص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید