استفاده از نیروی انسانی فراجا در اربعین حسینی/ حضور ۳۰ ​​هزار نفر از سربازان فراجا در اربعین


استفاده از نیروی انسانی فراجا در اربعین حسینی/ حضور 30 ​​هزار نفر از سربازان فراجا در اربعین حسینیسردار «مهدی حاجیان» سخنگوی فرماندهی انتظامی کشور در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس، با اشاره به آمادگی پلیس برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی، گفت: ۳۰ هزار سرباز فرماندهی نیروی انتظامی. پلیس کشور انتظار می رود در ایام اربعین به زائران خدمات رسانی کنند. همچنین سه هزار واحد گشت به زائران در سراسر کشور به ویژه در استان های کرمانشاه، ایلام، خوزستان و سیستان و بلوچستان خدمات رسانی خواهند کرد.

سردار حاجیان درباره عدم مراجعه حضوری برای گرفتن یا تعویض گذرنامه گفت: این قابلیت از طریق اپلیکیشن پلیس من ایجاد شده است. متقاضیان باید پس از ورود به برنامه My Police و ثبت اطلاعات و احراز هویت، گذرنامه خود را تأیید کنند.

سخنگوی فراجا افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به اپلیکیشن پلیس من، تمامی مراحل صدور گذرنامه را بررسی کنند.

وی در خصوص استقرار یگان پهپادی فرجا در اربعین حسینی خاطرنشان کرد: در اربعین حسینی از یگان پهپادی فرجا برای رصد بصری مرزها و تسهیل تردد زائران اربعین حسینی و بازگشایی گره های ترافیکی استفاده می شود.

سردار حاجیان در خصوص بازگشایی مرز خسروی برای حضور زائران در پیاده روی اربعین حسینی گفت: فرماندهی انتظامی کشور در صورت بازگشایی این مرز آماده خدمات رسانی به زائران است.

انتهای پیام/ ۲۴۱