استقبال بی نظیر از شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز


صبح جمعه ۱۲ تیرماه پنجمین شب نجومی همزمان با تقارن بی نظیر سیارات زحل، مشتری، ماه، مریخ، عطارد و عطارد با حضور خانواده های علاقمند به نجوم در صنایع نوآوری و خلاق البرز برگزار شد. کارخانه.

در این مراسم علاوه بر برگزاری آموزش های کوتاه مدت نجومی و آشنایی با آسمان خراش ها، استفاده از ربات آسمان خراش و امکان دیدن هر آسمان خراش با چشم غیر مسلح از دیگر ویژگی های این شب تابستانی بود. همچنین پس از ۲۰ سال امکان مشاهده همزمان زحل، مشتری، مریخ، ماه، عطارد و عطارد بدون چشم غیرمسلح وجود داشت.

شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز

موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی بی نظیر این مجموعه و همچنین دسترسی آسان به تهران و البرز و ایجاد امکانات مناسب برای حضور خانواده از ویژگی های این شب نجومی بود.

بسیاری از شب های نجومی در دل کویر با امکانات بسیار محدود در نیمه های شب برگزار می شود، اما ارائه خدمات خیریه در کنار استفاده از امکانات تخصصی و اساتید مجرب، ویژگی های خاصی به شب های نجومی نوآوری البرز بخشیده است. کارخانه.

کارخانه نوآوری البرز

شب های نجومی در کارخانه نوآوری البرز توسط یکی از شرکت های خلاق مستقر در مجموعه با هدف توسعه فرهنگی و فرهنگ سازی کارآفرینی، اشتغال و امید در جوانان برگزار می شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟