استقلال در بن بست تاکتیکی/ بازگشت فرهاد مجیدی به کتاب های معروف!


اطلاعات ورزشی –

مجدی در ۴ سپتامبر ۲۰۱۶ {به دلیل} شکست مقابل تراکتورسازی در فینال جام حذفی اجتناب کرده اند سمت شخصی استعفا داد. تعدادی از ماه بعد عکسها این معلم در جاری بررسی کتاب های مربیان celeb دنیا در دنیای آنلاین ما چاپ شده شد با این حال این زمان ها نماد می دهد کدام ممکن است این معلم چندان به درس های شخصی اهمیت نمی دهد!

برای نشان دادن این اعلام کردن کافی است برای بررسی شکست های تاکتیکی مکرر مجیدی در ۲ دیدار تولید دیگری جام حذفی مقابل آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافندگی خوزستان بیاندازیم! جذب می کند در زمان های روال، افزایش استرس شرکت کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست با ضربات پنالتی. در هر ۲ دیدار اجتناب کرده اند گلزنانی استفاده شد کدام ممکن است تخصص چندانی در اکتسابی پنالتی نداشتند. بعد از همه زنگ خطر برای مجیدی در مرحله اول هشتم آخرین جام حذفی مقابل نود ارومیه به صدا درآمد. با این حال بن بست تاکتیکی این دیدار تقریباً در مورد نتایج جذاب در لیگ برتر خیلی زود توسط کادرفنی استقلال به فراموشی سپرده شد.

خدمه استقلال اجتناب کرده اند تذکر کلاس بندی در لیگ {بیست و یکم} احتمال بی نظیر قهرمانی است. با این حال باقی مانده است شش دیدار آینده ساز {در این} مسیر سخت که هنوز است. شاگردان المجیدی در ۶ تفریحی فعلی ۴ جذب می کند به کف دست معرفی شده است اند. او با نگاهی به ۳ جذب می کند سوپرلیگ شاگردان مجیدی مشکلات فنی را {به دلیل} کم تخصص نماد می دهد. غیرمعمول اینکه آبی ها در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس مقابل نساجی با جذب می کند عقب کشیدن برخورد با شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین منجر به تفریحی جام حذفی در وقت های قانونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه تکرار شد. این بدان معنی است کدام ممکن است این سیستم های استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبای او انصافاً قابل پیش سوراخ بینی است. علاوه بر این متنوع اجتناب کرده اند مشکلات خدمه بزرگی مربوط به استقلال با انواع کارمندان آن خدمه همخوانی ندارد.

استقلال در بن بست تاکتیکی/ بازگشت فرهاد مجیدی به کتاب های معروف!

در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ابتدای فصل تاکنون تعدادی از بار اجتناب کرده اند دستیاران المجیدی انتقاد شده است. خدمه آن برای ادغام کردن گابریل پین، صالح مصطفوی، فرزاد مجیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزاد گلمپور است. فرزاد کدام ممکن است فینال دیدارهای ظریف را اجتناب کرده اند کف دست داد، فینال دستیار مدیرعامل بود. او تا حد زیادی در کل مسابقات تیمی گیمرها را الهام بخش می تدریجی. گلمبور شناخته شده به عنوان معلم دروازه بان ها بر دروازه بان های خدمه نظارت بیشتری دارد. ۲ معلم تولید دیگری هر تذکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظری در لیگ داشتند مطرح کردند. به معنای واقعی کلمه هستند آنها این سیستم جدیدی برای حاضر به استقلال ندارند!

{در این} زمینه کافی است برای بررسی هیات بافندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستیاران بدون صدای داشته باشیم. تیمی کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگاه در جدول فوق العاده زیرین تر اجتناب کرده اند استقلال است. در تفریحی جام حذفی الهامی را ۶ دستیار همراهی می کردند. علاوه بر این رئیس حال نساجی سال قبلی در کادرفنی این خدمه حضور داشت. وجود دستیاران خوب، رویکردها را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراتژی ها مختلفی را برای سرمربی جستجو در دارد. این موضوع روزی شخصی را نماد می دهد کدام ممکن است سرمربی با خلاء تاکتیکی مواجه شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتواند با این سیستم ریزی های همان قدیمی به نتیجه جذاب برسد.

به دلایلی کدام ممکن است باقی مانده است مبهم است، مجیدی تمایلی به همکاری با دستیاران ایرانی تا حد زیادی ندارد. در سال های قبلی مجید نامجو کاملاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراز کمالوند شناخته شده به عنوان دستیار ارشد مجیدی ورزش می کردند. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است مجیدی سطوح آموزش گام به گام را طی نکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص چندانی {در این} زمینه ندارد، بیشتر است به انواع را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص دستیاران آموزشی کدام ممکن است کتاب های آنها را خوانده اند نگاهی بیندازید. هواداران فوتبال باقی مانده است مسابقات استقلال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ را فراموش نکرده اند. آن زمان ها فراز کمالوند کدام ممکن است سال ها سابقه آموزش در لیگ برتر انگلیس را دارد در امتداد طرف فرشاد مجیدی شناخته شده به عنوان دستیار مجیدی روی در کادرفنی حضور داشت.