استقلال و سپاهان فینال های زودهنگام لیگ برتر/ همه این مهاجمان می خواهند در یک تیم مسلط شوند!مهدی پاشازاده تصریح کرد: استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران سخت بدنسازی به بازی های دوستانه روی آورد تا برای اولین بازی خود در لیگ برتر مقابل سپاهان به شرایط ایده آل برسد.

وی افزود: درست است که استقلال در فصل جدید ستاره جذب نکرد اما جذب این تیم بد نبود و آبی ها در نقل و انتقالات خوب عمل کردند. ساختار اصلی تیم قهرمان فصل گذشته حفظ شده و افرادی جذب شده اند که بتوانند در این فصل به استقلال کمک کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در لیگ بیست و دوم نیز می تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد، تفکرات ریکاردو ساپینتو تهاجمی است و انگیزه، تلاش و اراده این مربی پرتغالی ستودنی است.

پاشازاده تصریح کرد: جدال استقلال و سپاهان فینال زودهنگام لیگ برتر است. بازی ای که می تواند جذاب باشد و آبی ها در صورت موفقیت با انگیزه بیشتری لیگ را دنبال کنند.

وی تاکید کرد: استقلال مهاجمان زیادی به خدمت گرفت و البته این موضوع به توانایی کادرفنی در کنترل شرایط و جو تیم بستگی دارد.

بازیکن سابق استقلال در پایان گفت: فوتبال ایران با کمبود بازیکن مواجه است و این نکته ای است که در سال های اخیر دیده شده است. اینکه چرا این اتفاق افتاده باید بررسی شود اما استعدادیابی در فوتبال ایران اتفاق نمی افتد.