اسلحه مخفی کی روش برای بازی انگلیسی + فیلم


گزارش کردن واژگون شدن; کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همیشه استراتژی خاصی در بازی دارد؛ برنده نشدن و اقتصادی بازی نکردن!

اگرچه آن دو جمله از نظر بسیاری از مردم ساده است، اما وقتی توازن قوا بین دو تیم برقرار نشود، کار دشواری است. کاری که نیاز به اهرم هایی دارد تا برای چند دقیقه فشار را از روی تیم بردارد.

برنامه کی روش برای بازی مقابل انگلیس چیست؟

اسلحه مخفی کی روش برای بازی انگلیسی + فیلم

به نظر می رسد کی روش می تواند در این بازی به جز توانایی های خاص تیم خودش روی عوامل دیگری نیز حساب کند. از جمله اشتباهات فردی مکرر ملی پوشان انگلیس به خصوص در خط دفاعی که دو بازیکن منچستریونایتد می توانند به تیم ملی فوتبال کشورمان کمک کنند.

هری مگوایر ستاره خطاها

هری مگوایر کاپیتان تیم ملی انگلیس و یکی از مدافعان اصلی این تیم در جام جهانی یکی از اشتباه ترین مدافعان فوتبال انگلیس است. او در فصل گذشته اشتباهات غیرضروری زیادی داشت و پنالتی های زیادی می داد. او در حمایت تک به تک و تشخیص مکان مناسب مشکلات زیادی دارد و در ضد حملات می تواند پاشنه آشیل سه شیرها باشد.

لوک شاو، ستاره گران قیمت؛ اما بی فایده!

لوک شاو نیز یکی از بازیکنانی است که در این سال ها با قیمت گزافی به منچستریونایتد آمد و نتوانست در این مدت خودی نشان دهد. او همچنین یکی از بی نظم ترین مدافعان تیم ملی انگلیس است. او در چند بازی اخیر منچستر عملکرد بسیار ضعیفی داشته است.

طارمی و تست جناس بزرگ برای سه شیر

در حالی که دو مدافع تیم ملی انگلیس پر از خطا و ده پنالتی هستند، سردار آزمون و مهدی طارمی دو مهاجم کشورمان با سرعت و قدرت بالای دریبل و پنالتی خود می توانند کابوسی برای هواداران انگلیسی باشند. شب قبل از بازی

ویدئویی از عملکرد درخشان مهدی طارمی در تیم پرث را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

پایان مقاله