اسکوچیچ و مدیریت فوتبال ایران هر دو تحقیر شده اند!


بر اساس گزارش طنجه؛ اتفاقاتی که برای سرمربی تیم ملی افتاد تلاش های او را در جام جهانی با مشکل مواجه کرد. البته اگر تا جام جهانی سرمربی تیم ملی باشد.

اگر مربی اخراج شود مشکلی وجود دارد یا خیر؟ اختیارات تصمیم گیری در فدراسیون است اما هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.

پس از جمع بندی باید این مربی در جلسه ای محرمانه تایید شود و سپس جدایی خود را اعلام کند. همچنین قبل از اخراج سرمربی باید جایگزین او را انتخاب می کردند.

هیچ کدام از این قوانین اجرا نشد و پس از برکناری او نظراتی در این باره مطرح شد و در نهایت به دلیل اینکه جایگزینی برای او انتخاب نشد، دوباره برگشت. این برخورد سرمربی برای او تحقیرآمیز و شرم آور است.

در خوشبینانه ترین حالت، اگر اسکوچیچ سرمربی ایران در جام جهانی باشد، بازیکنان مطمئن هستند که او بعد از جام جهانی به تیم ملی ادامه نخواهد داد و این نظر باعث می شود بازیکنان به خصوص مخالفان او باشند. ، به رفتار و برنامه های خود اهمیت نمی دهد. بالاخره دود این همه از چشم تیم ملی و فوتبال ایران محو خواهد شد.

یک روز اسکوچیچ را اخراج کردند و گفتند که او واجد شرایط نیست، ده روز به او فرصت دادند. اگر احراز صلاحیت نشد چرا امروز ابقا شد و اگر احراز صلاحیت شد چگونه کمیته فنی تشخیص داد که صلاحیت ندارد؟ این برای روشن شدن شک و تردید اسکوچیچ است.

اسکوچیچ خود را لایق نشستن روی صندلی تیم ملی جام جهانی می داند و به همین دلیل با این رفتار غیر محترمانه مخالفت کرده است. اما کار او خیلی سخت است و پیش بینی می کنم بازیکنان ملی زیادی مقابل او مبارزه کنند. البته باید خدا را شکر کرد که وقتی این اختلافات بیشتر نمایان شد، نه زمین تمرین داریم و نه بازی.

بازیکنان تیم ملی در این مقطع زمانی باید اختلافات شخصی خود را به نفع ملت کنار بگذارند و فارغ از اینکه سرمربی تیم ملی اسکوچیچ باشد یا هرکس دیگری، بقیه برای دفاع از آبروی ملی پوشان در کنار هم هستند. تیم. تیم فوتبال ایران در قطر.

امیدوارم شرایطی فراهم شود که آرامش در تیم ملی برقرار شود و با توجه به اینکه اکثریت ملی پوشان کشورمان لژیونر و حرفه ای هستند رفتار و قدرت حرفه ای از خود نشان دهند. “آنها به کار خود ادامه خواهند داد.

پایان مقاله