اشتراک گذاری سلامت اپل ، ویژگی های ثبات راه رفتن و سایر خلاصه های بهداشتی دیجیتالاپدیت اپل. کاربران آی فون در iOS 15 که امروز منتشر شده است به ویژگی های جدید سلامتی دسترسی خواهند داشت ، MobiHealthNews آموخته است.

این به روز رسانی شامل یک ویژگی اشتراک گذاری در برنامه Health است که به کاربران امکان می دهد داده های خود را با عزیزان خود به اشتراک بگذارند ، یک نشانگر زیستی با ثبات راه رفتن که بینش در مورد خطر سقوط را ارائه می دهد و یک ویژگی روند که می تواند هرگونه تغییر در داده های بهداشتی جمع آوری شده آنها را برجسته کند. در ایالات متحده ، بیمارانی که از ویژگی اشتراک گذاری جدید استفاده می کنند نیز تصمیم می گیرند برخی از داده ها را مستقیماً با پزشک خود به اشتراک بگذارند.

به روز رسانی ها بود در ابتدا در ماه ژوئن در کنفرانس توسعه دهندگان سالانه اپل اعلام شد.

هفته گذشته ، اپل فاش کرد که ویژگی های دوچرخه سواری را به WatchOS 8 خود اضافه می کند و برنامه Fitness+ خود را گسترش می دهد ، یک پلت فرم اشتراک فیلم های تمرینی که برای استفاده با Apple Watch طراحی شده است.


داروی ماه م Instituteسسه تحقیقاتی Translational for Health Space (TRISH) در کالج پزشکی بیلور 4 میلیون دلار به محققانی که به مطالعه نحوه حفاظت از بدن در برابر آسیب در فضا با کاهش متابولیسم می پردازند ، اهدا کرد.

TRISH گفت که تغییر فرآیندهای متابولیک و هموستاتیک بدن می تواند آسیب ناشی از تابش و گرانش کم را محدود کند و همچنین مواد غذایی و دارویی مورد نیاز در طول پروازهای فضایی طولانی تر را کاهش دهد.

برندگان عبارتند از کلیفتون کالای در دانشگاه پیتسبورگ برای “خواب سرد برای پرواز طولانی مدت فضایی”. تامی چانگ در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، برای “تأثیر خنک کننده ایزوکوریک بر عملکرد متابولیک کبد انسان” ؛ آلیسون هندل در دانشگاه نوادا ، لاس وگاس ، برای “آیا انسان می تواند در دمای گرم زمستان به خواب زمستانی برود؟” و کریستوفر پورادا در دانشگاه ویک فارست برای “استفاده از ارگانوئیدهای انسانی و بقایای فسیل شده از هومینین های منقرض شده برای کشف اسرار تورپور/خواب زمستانی”.

آنها تحقیقات خود را در آوریل 2022 آغاز می کنند.

“این برندگان جایزه برجسته پیشنهادات برجسته ای را روی میز آوردند. هر پروژه فرصتی منحصر به فرد برای پیشبرد تحقیقات سلامت انسان در لبه خونین داستانهای علمی تخیلی فراهم می کند. “Dorit Donovie مدیر اجرایی TRISH در بیانیه ای گفت.

“این تحقیقات خلاقانه می تواند از طریق پیشگیری از پیوند بافت یا کمک به بیمارانی که دارای شرایط پزشکی مانند آسیب قلبی یا مغزی هستند که می تواند با کاهش فعالیت سلولی به آنها کمک کند ، از همه انسان ها محافظت کند.”

در اوایل این ماه ، TRISH یک پلت فرم تحقیقات پزشکی برای بررسی سلامت فضانوردان در طول پروازهای تجاری فضایی راه اندازی کرد. اولین مأموریت برای جمع آوری داده های برنامه Inspiration4 بود ، یک ماموریت غیرنظامی که شنبه به زمین بازگشت.


استخدام سلامت روان. سرویس مربیگری رفتاری BetterUp از دکتر عمر داوود به عنوان رئیس بهداشت روانی خود که BetterUp Care را ارائه می دهد ، نام برد.

داوود اخیراً به عنوان افسر ارشد پزشکی و مدیر فروش برنامه مدیتیشن کار کرده است آرام. او همچنین رئیس و مدیر ارشد پزشکی Ginger ، یک شرکت بهداشت روانی دیجیتالی بود که اخیراً با برنامه مدیتیشن Headspace ادغام شد.

داوود در بیانیه ای گفت: “من از پیوستن به BetterUp در زمانی که نیاز به مراقبت از تمام افراد هرگز بیشتر نبوده است ، بسیار خوشحالم.”

وی افزود: “ما یک فرصت واقعی برای مراقبت های بهداشتی رفتاری داریم ، که در گذشته بسیار واکنش پذیر بوده است و صنعت را به گونه ای تنظیم کرده ایم که بر محور پیشگیری فعال متمرکز باشد. سال گذشته به ما کاملاً نشان داد که چگونه می توان سلامت روانی را در شرایطی که در بلاتکلیفی قرار داریم ، رو به وخامت گذاشت.

“واضح است که ایجاد انعطاف پذیری و آمادگی ذهنی بهترین راه برای آمادگی برای چالش های اجتناب ناپذیری است که زندگی با ما روبرو می شود. با یک تیم رهبری در سطح جهانی ، فناوری هوش مصنوعی پیشرفته و راه حل های مبتنی بر شواهد ، BetterUp بدون شک رهبر در این فضا. من فوق العاده افتخار می کنم که کار مداوم تیم را در مراقبت های شخصی در مقیاس بزرگ هدایت می کنم و می توانم تجربه شگفت انگیز BetterUp را به افراد و سازمان های بیشتری بسط دهم. “

هفته گذشته ، BetterUp از خرید دو شرکت نرم افزاری متمرکز بر داده ، Motive و Impraise خبر داد. این شرکت در ماه فوریه هنگامی که امتیاز 125 میلیون دلاری سری D را کسب کرد ، به مقام تک شاخ دست یافت ، به این معنی که ارزش آن به 1 میلیارد دلار رسید.


بزرگان آنلاین. بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله ، سالمندان با استفاده از اینترنت پس از بازنشستگی می توانند عملکرد شناختی خود را بهبود بخشند مجله رفتار و سازماندهی اقتصادیبه

محققان گروهی از بیش از 2000 بزرگسال مسن را در سراسر اروپا که از سال 2004 بازنشسته شده بودند مورد مطالعه قرار دادند. آنها عملکرد شناختی خود را در سالهای 2013 و 2015 با استفاده از یک آزمون فراخوانی کلمات آزمایش کردند.

آنها دریافتند کسانی که از اینترنت پس از بازنشستگی استفاده می کردند ، توانستند 1.22 کلمه بیشتر را در مقایسه با کسانی که از اینترنت استفاده نمی کردند به خاطر بیاورند.

“جالب است که این تأثیر محافظتی در بین زنان بسیار مهم بود ، زیرا زنان بازنشسته که به طور مرتب در اینترنت گشت و گذار می کردند ، 2.37 کلمه بیشتر را در مقایسه با زنانی که آنلاین نبودند ، به خاطر می آورند. نتایج همچنین در بین مردان یکسان بود ، زیرا کاربران بازنشسته اینترنت قادر بودند 0.94 کلمه بیشتر از مردان با ویژگی های مشابه که از اینترنت استفاده نمی کردند به خاطر بیاورند. “

“ما همچنین دریافتیم که بازنشستگانی که قبل از بازنشستگی از رایانه در مشاغل خود استفاده می کردند ، پس از بازنشستگی بیشتر از رایانه استفاده می کردند و از این رو عملکرد شناختی بهتری داشتند.”


قرص های حیوان خانگی. خرده فروش حیوانات خانگی PetSmart دوشنبه یک داروخانه آنلاین برای گربه ، سگ و دام راه اندازی کرد.

مشتریان با نسخه پزشک خود می توانند سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و داروها را به خانه خود تحویل دهند.

کریستین شین ، SVP تجارت ، در بیانیه ای گفت: “داروسازی در PetSmart یک راه جدید هیجان انگیز است که به مشتریان ما کمک می کند به سرعت و به راحتی به داروهای حیوانات خانگی دسترسی پیدا کنند.”

“چه شما نسخه های خود را برای سگ یا گربه خود در petsmart.com یا برنامه تلفن همراه ما سفارش دهید ، ما مطمئن می شویم که دقیقاً آنچه را که حیوان خانگی شما برای رشد نیاز دارد به درب منزل تحویل می دهید.”

دیدگاهتان را بنویسید