اعتراض در رختکن پرسپولیس


اعتراض در رختکن پرسپولیس
بر اساس گزارش طنجه؛ پرسپولیس در نیم فصل خریدهای جنجالی زیادی انجام داد و وعده هایی داد که رختکن پرسپولیس را ناراحت کرد.
تمرینات پیش فصل پرسپولیس با بازیکنان قدیم و جدید این تیم در حالی پیگیری می شود که زیر پا گذاشتن وعده های مالی مدیرعامل مشکل ساز شده است.

رضا درویش که در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات تابستانی توانست با خریدهایش در دل هواداران جا بیفتد، حالا با مشکل چاره جویی با اعضای فصل گذشته مواجه شده است.

کمک مالی یکی از هواداران متمول پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلیگنجی، محمدمهدی احمدی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گلسیانی باعث شد که تنها آنها بتوانند از این راه پول بگیرند، اما هیچ کدام از بازیکنان بزرگسال پرسپولیس را دوست ندارند. نتوانستند مبلغی از قرارداد فصل آینده دریافت کنند.

درویش به بازیکنانی که از فصل گذشته در فهرست پرسپولیس مانده اند اعلام کرده است که ۲۰ درصد باقیمانده قراردادشان را در دهه اول تیرماه پرداخت خواهد کرد اما تاکنون به قول خود عمل نکرده است.

این موضوع باعث اعتراضات در رختکن این تیم شده و به همین دلیل یحیی گل محمدی نیز درگیر آن است و مانند فصل گذشته خواسته است به این موضوع توجه شود تا پرسپولیس در پیش فصل دچار بحران نشود.

درخواست یحیی با موافقت بازیکنان باتجربه تیم پذیرفته شد اما آنها هم اعلام کردند که صبرشان رو به پایان است که می تواند عواقب بدی برای مدیریت تیم داشته باشد.

گل محمدی در تمرین روز گذشته پرسپولیس نیز به این موضوع اشاره کرد و تاکید کرد که اتفاقات و مشکلات مالی فصل گذشته تکرار نشود.

پایان مقاله