اعلام وصول گزارش تفریغ بودجه و سوالات وزرای بهداشت، درمان و جهاد کشاورزی


یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۲:۰۱

تفریغ بدوجه

تهران (پانا) – عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی مواد ابلاغی در جلسه علنی امروز مجلس را با صدای بلند قرائت کرد.

محمد رشیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ مرداد) شورای اسلامی این آگهی را به شرح زیر قرائت کرد:

– سوال سراسری محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه از وزیر بهداشت و درمان در مورد اینکه چرا توزیع نیروی انسانی به صورت عادلانه و بر اساس نیاز انجام نمی شود. . از مناطق مختلف کشور؟

– سوال ملی سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلورجان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم برنامه ریزی دقیق برای نجات دامداران از نابودی چیست؟ چه راهکاری برای تامین نهاده های مورد نیاز با قیمت مناسب و خرید شیر و گوشت با قیمت مناسب اجرا شد؟

– سوال ملی سید محمد پاک مهر نماینده بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت کمبود نهاده های دامی دولتی و ضعف نظارت و مدیریت وزارت جهاد کشاورزی در حوزه نهاده های دامی، تنظیم بازار محصولات کشاورزی و تنظیم بازار میوه.

همچنین گزارش تفریق بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور که از سوی دیوان محاسبات کشور تهیه و به استناد ماده (۲۱۹) آیین نامه داخلی مجلس روز گذشته به مجلس ارسال شده بود، دریافت شد.

عضوهیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: این اولین بار است که ۶ ماه قبل از طرح اولیه گزارش تفریغ بودجه به مجلس ارائه می شود و از رئیس و کارکنان دیوان محاسبات برای این امر تشکر و قدردانی می کنیم. عمل کنید .