افتتاح Alamo Drafthouse Lower Manhattan در 18 اکتبر


اولین مکان مورد انتظار طولانی مدت Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود-از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی رولر بود. “افتتاح تئاتر منهتن پایین بیان اعتقاد ماست که تماشاگران همیشه به دنبال تجربه های عمومی و سینمایی مشترکی مانند ما هستند.”

سالن نمایش چند صفحه ای 14 صفحه ای و 598 صندلی ، سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله مکان Downtown Brooklyn که در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند که دارای یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و بار است که توسط RZA وان-تانگ کلان طراحی و تنظیم شده است.

چند روز اول به عنوان یک “گشایش نرم” برای مکان پایین منهتن در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در غذاها و نوشیدنی های غیر الکلی انتخابی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال آموزش هستند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین میزبان The Press Room است که به عنوان “موزه ، چاپخانه حروف چاپی ، بار ، و فضای رویداد خصوصی همه در یک” توصیف می شود. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 صفحه تبلیغاتی فیلم لترپرس از دهه 1930 تا 1980” ، کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از میز چاپ واندرکوک 1938 ، و یک بار با 48 آبجو پیش نویس و مقدار زیادی شراب و شراب است.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس/گاتهامیست

کرایه مورد انتظار فیلم های پرفروش بزرگ وجود خواهد داشت (زمان برای مرگ وجود ندارد ، زهر: اجازه دهید کشتار شود ، هالووین می کشد) و هندهای جدید را جشن گرفت (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه نمایش داده می شود. و از همه مهمتر ، آنها در حال راه اندازی مکان جدید با مجموعه ای از فیلم های تنظیم شده در شهر نیویورک و پیرامون آن هستند ، به نام “Lights Of New York: A Century Of Cinema About Life in New York”. آنها از هر دهه یک فیلم را از دهه 20 انتخاب کرده اند ، و شما می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستالی از Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

ON THE TOWN (1949)

شروع 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

THE ADDICTION (1995)

شروع از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA BABY (2020)

و سرانجام ، آنها برای تعطیلات با مجموعه ای از فیلمهای کلاسیک شکرگزاری و کریسمس از جمله آماده می شوند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ملی ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooged ، Batman Returns ، Meet Me in St. Louis ، It’s a Wonderful Life ، Christmas Black ، کد شماره سانتا کلاوس ، و کارولبه جزئیات مربوط به این نمایش ها متعاقباً اعلام می شود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله یکی از مهمترین آنها در آستین ، را برای همیشه تعطیل می کند. Alamo Drafthouse در مارس 2021 به عنوان بخش 11 ثبت نام کرد زیرا سعی کرد در میان همه گیری همه گیر بماند ، و آنها در نهایت به اندازه کافی عقب نشینی کردند و اعلام کردند که پنج مکان جدید را باز می کنند ، از جمله این یکی و یکی از جزایر استاتن.

دیدگاهتان را بنویسید