اقامت رام نشده تایسون فیوری، قهرمانی کدام ممکن است ۵۰ کیلو وزن کم کردخبرورزشی –

در چارچوب مناسبت بوکس حرفه‌ای در دسته با کیفیت صنعتی وزن، تایسون فیوری قهرمان WBC به مصاف دیلیان وایت سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست این بوکسور را ناک اوت تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید از عنوان قهرمانی WBC شخصی {در خانه} حفاظت تنبل.

تایسون فیوری، فوق ستاره بوکس پس از پیروزی مقابل دیلیان وایت، بار تولید دیگری بالا دوران حرفه‌ای شخصی را تایید کرد.

این بوکسور بریتانیایی در کل سال‌ها ورزش به عادت به الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوکایین، افزایش وزن فوق العاده بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالیخولیا غلبه کرده است. او به رینگ بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودش را شناخته شده به عنوان بدون شک یکی از است اسطوره‌های این موضوع تدریجی کرد. او هم‌چنین {به دلیل} اظهارات کلی کدام ممکن است جنسیت ستیزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد یهود بود مورد انتقاد قرار گرفت.

در شکسته نشده امتحان کنید اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت او به بوکس داریم:

تایسون لوک فیوری ۶ ماهه در ۱۲ اوت ۱۹۸۸ در حومه منچستر در پادشاهی متحد به دنیا به اینجا رسید. فیوری در یک واحد خانوار انگلیسی – ایرلندی به دنیا به اینجا رسید، از آن رو لقب او را “جیپسی کینگ” گذاشتند.

فیوری در هنگام تولد کم‌تر از ۵۰۰ خوب و دنج وزن داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکان پزشکی چشم انداز زیادی {برای زنده ماندن} به مردمان او ندادند. به گزارش دیلی تلگراف، مادر او، امبر ۱۴ بار باردار شد، با این حال تنها ۴ فرزندش خشمگین ماندند. فیوری به معنای واقعی کلمه هستند سه برادر دارد.

پدرش، جان فیوری، عنوان پسرش را به خاطر مایک تایسون، قهرمان با کیفیت صنعتی وزن جهان کدام ممکن است در آن نقطه شکست ناپذیر بود، «تایسون» نامید. پدر این بوکسور کسب اطلاعات در مورد هدف این کدام ممکن است عنوان پسرش را تایسون گذاشت اظهار داشت: از شبیه به زمان کدام ممکن است او را به نظر می رسید کردم متوجه شدم می‌تواند قهرمان جهان شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه او را قهرمان صدا می‌زنند.

فیوری در سن ۱۰ سالگی کمک خواهد کرد که شما پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرانش کدام ممکن است حرفه دوباره کار کردن بزرگراه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط‌آوری ضایعات را داشتند دانشگاه را رها کرد. در مستند «بزرگراه‌ای به سوی رستگاری»، برادرش شین اظهار داشت تایسون در بچگی «فوق العاده ساکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خجالتی» بود. وقتی غول پیکر‌تر شد این اخلاقش برای عجله تنظیم کرد.

شین فیوری اظهار داشت: وقتی او در ۱۴ سالگی بوکس را آغاز کرد، {در این} زمینه اعتقاد به نفس پیدا کرد از فوق العاده خوشایند بود. او به حداقل یک تجهیزات گلف بوکس تازه وارد بومی اتصال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مدت زمان کوتاهی تدریجی کرد کدام ممکن است دارای چیزی است کدام ممکن است بعداً آن را “تخصص خالص” نامیدند.

به آگاه روزنامه ساندی تایمز، او اولین حریف بوکس شخصی را به سادگی در کم‌تر از ۳ ثانیه شکست داد، از وقتی دید فیوری چقدر غول پیکر است خطرناک کرد. اولین باری کدام ممکن است تایسون برای به مشکل کشیدن پدرش خوب جفت دستکش پوشید، همراه خود خوب ضربه داروها‌های پدرش را شکست. او ساده ۱۴ سال داشت. پدرش به همان اندازه سال ۲۰۱۱ فیوری را آموزش داد.

به 

گزارش منچستریونینگ نیوز، جان فیوری در آن سال {به دلیل} سطح انتقال توجه مردی در یک واحد نزاع، دستگیر شد. او در سال ۲۰۱۵ پس از گذراندن ۴ سال از محکومیت ۱۱ ساله شخصی راه اندازی شد.

اولین حضور حرفه‌ای تایسون فیوری در سال ۲۰۰۸ بود کدام ممکن است همراه خود بلا گیونگیوسی، بوکسور مجارستانی نبرد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راند اول همراه خود ناک اوت فنی (TKO) او را شکست داد. در کل هفت ماه بلند مدت، او تمام شش حریف شخصی را همراه خود ناک اوت شکست داد.

خوب سال بعد، فیوری اولین کمربند قهرمانی شخصی را در مخالفت با جان مک درموت به بازو آورد. تایسون فیوری پیروزی شخصی بر جان مک درموت را در مسابقات قهرمانی با کیفیت صنعتی وزن انگلیس در لندن جشن گرفت. 

فیوری با توجه به این کدام ممکن است چگونه در جوانی سبک نبرد شخصی را رشد داده است، اظهار داشت: ممکن است مربوط به اسفنجی بودم کدام ممکن است همه عامل را خیس می‌تنبل. نمی‌خواستم خوب اتحادیه اروپا سکسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردسرساز باشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو‌هایم را بالای صورتم قرار دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ورودی راه بروم، می خواستم مربوط به سبک آمریکایی خوب بوکسور باشم.
 

در سال ۲۰۱۳، فیوری {به دلیل} عکس تیتر رسانه‌ها شد. مجموعه‌ای از اظهارات توهین آمیز با توجه به دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید یهودیان او را در رسانه‌ها نمایان کرد.  به گزارش گاردین، فیوری در گذشته از اولین نبرد‌اش در سال ۲۰۱۳ در مدیسون اسکوئر گاردن به حداقل یک خبرنگار اظهار داشت کدام ممکن است اگر خواهر خودش بی بند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار باشد، او را از دار آویزان خواهد کرد.

فیوری در اقامت نامه شخصی در سال ۲۰۱۹ در کتابی همراه خود عنوان “پایین نقاب: اقامت نامه ممکن است”، جملات جنجالی عکس به زبان آورد.

 در سال ۲۰۱۴، فیوری دریک چیسورا را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه عنوان نوزاد را به بازو آورد. با این حال او بیش‌تر روی نبرد عکس هدفمند بود. در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی پس از آن کدام ممکن است اظهار داشت “ولادیمیر کلیچکو، ممکن است برای باید می آیم عاشق. ممکن است می‌آیم” جلب ملاحظه کرد.

تایسون فیوری در مسابقات جهانی با کیفیت صنعتی وزن WBO در لندن سودآور شد دریک چیسورا را شکست دهد. در آن نقطه، کلیچکو قهرمان با کیفیت صنعتی وزن جهان WBA، IBF را انتخاب کنید و انتخاب کنید WBO بود. خارج از رینگ، فیوری به خاطر شیطنت‌های جذاب ملاحظه‌اش معروف بود. در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی در گذشته از نبرد همراه خود کلیچکو، او همراه خود خوب لامبورگینی پر زرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی، همراه خود لباس بتمن وارد شد.

فیوری در غول پیکر‌ترین مسابقه دوران ماهر شخصی، کلیچکو را در حضور ۵۵۰۰۰ نفر در ورزشگاه اسپریت آرنا در دوسلدورف آلمان شکست داد. این برای خیلی‌ها شوکه کننده بود، از کلیچکو چشم انداز بی نظیر نبرد بود. به آگاه آلن داوسون از Business Insider، فیوری به چیزی بازو یافته بود کدام ممکن است در بیش از شمارنده ۱۰ سال {هیچ کس} انجام نداده بود.

بوکسور انگلیسی پیروزی شخصی را همراه خود مطالعه مدل‌ای از لحن “I Don’t Wanna Miss A Thing” از Aerosmith برای همسرش پاریس جشن گرفت. با این حال فیوری پس از پیروزی، سه سال توسعه نزولی را طی کرد. او به مشروبات الکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مخدر روی آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعداً اظهار داشت کدام ممکن است همراه خود راندن فراری شخصی {به سمت} خوب پل در در نظر گرفته شده خودکشی {بوده است}.

فیوری در مصاحبه‌ای همراه خود پادکست MMA Show اظهار داشت: وقتی کلیچکو را شکست دادم، تولید دیگری وفاداری نداشتم. ممکن است نوشیدنی را از نزدیک به طور روزانه خوردن می کردم. داروها مخدر خوردن می کردم. تمام ساعت شب را سطح بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مقابله با نمی‌آمدم. ممکن است به بوکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت کردن اهمیت نمی‌دادم، ساده می خواستم بمیرم.   فیوری در سال ۲۰۱۶ به اختلال دوقطبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسواس ذهنی مبتلا شد. به دلیل این بوکسور شکل جسمی شخصی را از بازو داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۱۸۰ کیلوگرم رسید.

او اظهار داشت: خوب پیمانه آبجو ۵۰۰ انرژی دارد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است ۱۸ به همان اندازه از آن‌ها را می‌خورم. جستجو در آن ویسکی، ودکا. سپس در راه خانه  پیتزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کباب می‌خوردم. قلاب داروها مخدر، الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوکایین شده بودم. الان به قبلی به نظر می رسید می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را تنظیم نمی‌دهم. چیزی را تنظیم نمی‌دهم. باید آزمایش می‌شدم به همان اندازه بفهمم چه شخصیتی دارم. به دلیل، چندین نهاد عناوین فیوری را از او سلب کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را تحریم کردند. 

پس از آن کدام ممکن است فیوری برای جایزه شخصیت سال ۲۰۱۵ بی‌بی‌سی نامزد شد، ۱۰۰۰ نفر طوماری را امضا کردند به همان اندازه او را از لیست بردن کنند. فیوری هنگام دریافت پذیرش در مراسم هو شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان چهارم شد.

فیوری در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد اظهاراتش در مصاحبه خشمگین روی صحنه {در این} مراسم، اظهار داشت: ممکن است در بازتاب چیزهای زیادی آگاه‌ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ کدام از آن‌ها منظور توهین به کسی نبوده است. همه این‌ها برای ممکن است فوق العاده جذاب است، همه عامل برای ممکن است لذت بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی است. ممکن است آدم خیلی شدید نیستم. همه عامل برای تایسون فیوری فوق العاده شاد کننده است. همراه خود این جاری، این عذرخواهی تفاوتی برای فیوری تحمیل نکرد.

در هالووین ۲۰۱۷، او در {اتاق خواب} شخصی نشست را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریه کرد. “همراه خود خودم در نظر گرفته شده کردم، اقامت ممکن است به چه نتیجه‌ای رسیده است؟ ممکن است از قهرمانی با کیفیت صنعتی وزن جهان به حداقل یک اضافه وزن بی خوردن تغییر شده‌ام. ساده باید عوض شوم. روز بعد لباس گرمکنم را پوشیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز به دویدن کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه به عقب به نظر می رسید نکردم. پس از آن، به زانو در آمدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از خدا کمک خواستم. متعاقباً ممکن است باید از مردم مختلف تشکر کنم. ممکن است این کار را توسط خودم انجام ندادم، این به هیچ وجه خوب کار تنهایی نبود.

در سال ۲۰۱۸، فیوری خوب تلنگر قابل ملاحظه را انجام داد، تازه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رینگ بازگشت. او چندین کیلو وزن کم کرد، کوکایین را توقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب قرارداد تلویزیونی ۱۰۳ میلیون دلاری همراه خود ESPN امضا کرد. او هم‌چنین در ۲ نبرد پیروز شد.

فیوری هم‌چنین فرستاده سلامت روان شد. او {به دلیل} صحبت بدیهی با توجه به مالیخولیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات روانی شخصی مورد گفتن قرار گرفت. فیوری بخش زیادی از افزایش سلامت روان شخصی را به پاریس نسبت داد کدام ممکن است در تاریک‌ترین لحظاتش در آنجا بود.اکنون برای ۵ فرزندش «پدر به طور منظم» است.

فیوری در اظهار داشت‌وگو همراه خود روزنامه ساندی تایمز اظهار داشت: ممکن است در یک روز واحد به کودک‌ها وعده های غذایی می‌دهم، پوشک‌ها را عوض می‌کنم، آنها را بیدار می کنم، شیر می‌دهم، لباس‌های‌شان را می‌شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تن‌شان می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر روز} آن‌ها را برای دانشگاه کنار هم قرار دادن می‌کنم. 

در دسامبر ۲۰۱۹، فیوری ۱۲ راند همراه خود قهرمان با کیفیت صنعتی وزن جهان دیونتای وایلدر رقبا کرد. این نبرد همراه خود جذب می کند جنجالی به بالا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب مسابقه بازگشت برگزار شد. او در تفریحی بازگشت حرفش را شکست داد.

دارایی خالص فیوری حدود ۳۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. او مجموعه‌ای از خودروهای مجلل، همراه با رولزرویس فانتوم خصوصی شده به خوب ارزش حدود ۴۶۴ هزار دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراری دارد.

فیوری در سال ۲۰۱۹ اقامت نامه شخصی را همراه خود عنوان “پایین نقاب” چاپ شده کرد کدام ممکن است در آن به همان اندازه حدی به شخصیت کلی جنجالی شخصی تیز کردن. فیوری نوشت کدام ممکن است “پشیمان” است کدام ممکن است چگونه در برخی مواقع رفتار کرده است.

رژیم لاغری سریع