اقدامات تهاجمی ایران در جنگ اطلاعاتی


نبرد اطلاعاتیگروه دفاعی امنیتی – مطبوعات – شهاب شعبانیه; راهبرد بازدارندگی دفاعی ایران مبتنی بر توان موشکی بود و سپس مولفه جدیدی به نام توان پهپاد برای افزایش اثربخشی و کارایی آن راهبرد اضافه شد و جمهوری اسلامی در نبرد دشوار خود با دشمنان ابزارهای فراوان و قدرتمندی داشت.

اما برای استفاده صحیح از این ابزارها و استفاده هدفمند و دقیق از آنها، اشراف هوشمندانه به مواضعی که در صورت لزوم باید مورد اصابت موشک، حمله پهپادی و یا حمله ترکیبی (حمله همزمان با موشک و موشک قرار گیرند) ضروری است. هواپیماهای بدون سرنشین). ) و نابود شوند. در واقع، دموکراسی جاسوسی پیش نیاز هر اقدام دشواری علیه دشمن است.

البته فعالیت‌های جاسوسی جمهوری اسلامی ایران، البته محدود به این موارد نیست و دامنه فعالیت‌ها و اقدامات بسیار گسترده‌تری را در داخل و خارج از مرزها شامل می‌شود. چرا که وضعیت خاص منطقه غرب آسیا و ناامنی ناشی از همکاری برخی دولت های منطقه با استکبار جهانی، اهمیت موضوع جنگ اطلاعاتی و نیاز کشورمان به موفقیت در این جنگ را دو چندان می کند.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز جاری ترین و واقعی ترین جنگ، جنگ اطلاعاتی است و جامعه اطلاعاتی ما در مرکز این میدان قرار دارد. میدانی که دشمن تمام ابزار خود را به میدان آورد.

حملات موشکی و پهپادی به مقر تروریست ها در منطقه بوکمال در شرق فرات، انهدام پایگاه تروریست های داعش در دیرالزور سوریه در تاثیرگذاری بر این عملیات ها و وارد شدن خسارات سنگین به دشمنان طی چندین سال.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانی درباره جنگ پیچیده جاسوسی تاکید کردند که در این جنگ باید در مقابل نقشه های جبهه مقابل ایستاد و برای شکست دشمن علاوه بر دفاع، برنامه داشت. از حمله به طوری که زمین بازی باید توسط دستگاه جاسوسی ما تعیین شود.

وی همچنین برنامه ریزی بلندمدت با پیش بینی رویدادهای آینده و تحلیل و تحلیل دقیق اطلاعات را از جمله راهکارهای مقابله با مجموعه اطلاعاتی کشور با طراحی جبهه مقابل برشمرد.

با این تفاسیر می توان تغییرات و تحولات جدید در سازمان اطلاعات سپاه را به گونه ای ارزیابی کرد که عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با اقدامات خصمانه دشمنانی مانند رژیم صهیونیستی را تهاجمی تر کرد.

انتهای پیام/ ۲۰۰