الدحیل قطر ۵ – سپاهان ایران ۲/ شکست با کیفیت صنعتی شاگردان نویدکیا امیدهای صعود را دلخور کردخبرورزشی –

گروه‌های سپاهان ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید الدحیل قطر اجتناب کرده اند ساعت ۲۱:۴۵ امشب (سه‌شنبه – به وقت ایران) در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲، در ورزشگاه ملک عبدالله شهر بریده عربستان مقابل هم صف‌آرایی کردند کدام ممکن است {در این} تفریحی الدحیل به شیوع ۵ بر ۲ بازو کشف شد.

مایکل اولونگا در دقیقه ۱۰ سودآور به گلزنی شد، با این حال محمد نژادمهدی در دقیقه ۲۰ گل جذب می کند را برای سپاهان به ثمر رساند. در شکسته نشده نیمه اول، اولونگا در دقیقه ۳۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادمیلسون جونیور در دقیقه ۴۱ دروازه شاگردان نویدکیا را گشودند. فرجانی ساسی هم در دقیقه ۵۰ گل چهارم الدحیل را وارد دروازه سپاهان کرد تا تیر خلاص را به امید صعود مشاور کشورمان شلیک تدریجی.

سروش رفیعی در دقیقه ۸۲ یکی اجتناب کرده اند گل‌های الدحیل را جبران کرد، با این حال این گل بالا اتفاقات مهم مسابقه الدحیل – سپاهان نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جونیور گل دوم خودش را در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند. مدافعان سپاهان کدام ممکن است ساعت شب پُراشتباهی را پایین اوج گذاشتند، در صحنه گل پنجم مشاور قطر تنها نظاره‌گر حرکت ادمیلسون بودند. 

با این نتیجه، سپاهان با هفت امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مورد شرایط ضعیف‌تر نسبت به التعاون در تفریحی رو در رو، در جایگاه سوم جدول گروه D قرار گرفت تا اجتناب کرده اند صعود به ۱ هشتم باقی مانده بازبماند. به این انجمن فلز تنها مشاور کشورمان در ترکیبی ۱۶ گروه پایانی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود. الدحیل هم با ۱۵ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌عنوان صدرنشین گروه D راهی مرحله حذفی شد.

رژیم لاغری سریع