الوی پمپ سینه هوشمند جدیدی را در ایالات متحده تحت پوشش بیمه راه اندازی می کندالوی ، یک شرکت زنانه بریتانیایی ، امروز از راه اندازی جدیدترین پمپ سینه هوشمند خود که تحت پوشش بیمه است ، منحصراً در ایالات متحده خبر داد.

پمپ جدید که Elvie Stride نام دارد ، دارای بسیاری از ویژگی های مشابه سایر محصولات شیردهی این شرکت است ، از جمله لیوان های پوشیدنی که در سینه بند شیر جمع آوری می کند ، فناوری کاهش سر و صدا و یک برنامه متصل که پمپ را کنترل می کند و سابقه کاربر را ثبت می کند.

چیزی که Elvie Stride را متمایز می کند این است که آن را به صورت رایگان یا با هزینه کم تحت پوشش بیمه قرار دهید.

الوی برای فروش محصول جدید خود با تعدادی از ارائه دهندگان تجهیزات پزشکی با دوام همکاری کرده است. مشتریان علاقه مند می توانند پمپ سینه را از طریق یکی از شرکای Elvie DME خریداری کنند ، که پوشش بیمه خود را تأیید کرده و از پزشک خود نسخه درخواست می کند.

چرا این مهم است

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، اگرچه کارشناسان بهداشت مانند آکادمی اطفال آمریکا و سازمان بهداشت جهانی پیشنهاد می کنند که نوزادان حداقل در شش ماه اول زندگی خود از شیر مادر تغذیه کنند ، اما بسیاری از آنها تا زمانی که توصیه می شود از شیر مادر تغذیه نمی کنند. به

بر اساس داده های CDC از سال 2019 ، در حقیقت ، تنها حدود یک چهارم نوزادان به این اهداف می رسند.

بر اساس نظرسنجی شرکت غلاف شیردهی ماماوا ، پمپاژ پستان یک جایگزین محبوب برای تغذیه مستقیم با شیر مادر است و 95 درصد از مادران شیرده می گویند که پمپاژ می کنند. آنها این گزینه را برای افزایش شیر خود و اجازه دادن به شریک خود برای تغذیه نوزاد انتخاب می کنند.

در حال حاضر دریافت پمپ سینه نسبت به سالهای گذشته آسانتر است ، به دلیل سیاست قانون مراقبت مقرون به صرفه که شرکت های بیمه را ملزم به حمایت از تغذیه با شیر مادر می کند. اما از آنجا که ACA شرایط پوشش خاصی را ارائه نمی دهد ، برخی از بیمه گذاران محدودیت هایی را در مورد نوع پمپ سینه تحت پوشش خود ، فروشندگانی که با آنها کار می کنند یا واحدی اجاره ای یا دائمی ، تعیین می کنند.

الوی با همکاری با شرکای مختلف DME ، امیدوار است که پمپ جدید آن بتواند به راحتی به مادرانی که به آنها نیاز دارند برسد.

تانیا بولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Elvie ، در بیانیه ای گفت: “ما فناوری زنان را از دوران تاریکی بیرون می آوریم و متعهد هستیم که محصولات پیشرفته را با قیمت های مناسب طراحی کنیم تا بتوانیم این کار را انجام دهیم.”

“ما می دانیم که اکثر زنان در ایالات متحده پمپ های سینه خریداری می کنند که تحت پوشش بیمه هستند ، بنابراین ما Elvie Stride را ایجاد کردیم تا نیازهای آنها را امروز برآورده کند. هیچ پمپ دیگری تحرک ، سکوت ، اتصال و کارآیی را به همراه طراحی ممتاز با قیمت کامل بازپرداخت ارائه نمی دهد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا این فناوری تغییر بازی را در اختیار زنان بیشتری قرار دهیم! “

روند بزرگتر

اوایل تابستان امسال ، الوی در دور سرمایه 80 میلیون دلاری سری C شرکت کرد. در آن زمان ، این شرکت با معرفی محصول جدیدی که در اواخر سال آینده عرضه می شد ، تمسخر کرد.

هرچند الوی تنها شرکتی نیست که در زمینه ایجاد برجستگی سینه با فناوری فعال است. Willow همچنین دارای یک سری پمپ های پوشیدنی هوشمند است. سال گذشته ، این شرکت در دور سرمایه گذاری سری C 55 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

Naya Health یکی دیگر از بازیکنان این فضا بود پس از آنکه پمپ سینه هوشمند آن مجوز FDA را در سال 2016 دریافت کرد. اما تنها دو سال بعد ، این شرکت از شبکه خارج شد.

در کل ، femtech در حال افزایش است مانند قبل. فراست اند سالیوان پیش بینی می کند که بازار جهانی فناوری زنان تا سال 2025 به 1.15 میلیارد دلار برسد ، اگرچه پیش بینی می کند بیشتر رشد آینده از مناطق خارج از سلامت باروری حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید