انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 – تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در داشتن یک زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاه ها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها ، اگر نه صدها ، مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در غلبه بر حجم وسیع انتخاب ها ، ما لیستی کوتاه از برخی از ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید کدام مدلها در بین کاربران رتبه بالاتری دارند.

دریافت گزینه های بیشتر برای کمتر

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 ارتقاء یافته عملکرد Charge 3 را جایگزین می کند اما هزینه آن بسیار بیشتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که ممکن است برای کسانی که در خانه آموزش می بینند یا در خانه کار می کنند تمرکز خوبی داشته باشد.

ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا شامل چه ویژگی هایی هستند؟

برترین ردیاب های تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با کارایی بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه کاربری بزرگ
  • طراحی زیبا و زیبا
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی روی صفحه

ردیاب های تناسب اندام ، نقشه های دویدن شما را ترسیم می کند ، به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها برای کاهش هزینه ها ، نسخه های بدون نسخه موسیقی بدون GPS ، GPS و سایر ویژگیهای غیر ضروری را ارائه می دهند.

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده با خواندن دقیق باشید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدلها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که در آن گشت و گذار می کنید ، مرور کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود ، از جمله موارد زیر ، فعالیت بدنی خود را افزایش دهید ، پف کنید و به حداکثر برسانید:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vívosport

مهم نیست که چه ردیاب تناسب اندامی را انتخاب می کنید ، مهم است که خدمات بدنسازی را مطابق با اهداف خاص سلامتی ، مانند خدمات موجود در تناسب اندام کندی ، هماهنگ کنید.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی و دستگاه های قلبی و کلاس هایی را ارائه می دهند که بر اساس اهداف عملی سلامتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع در زمینه سلامتی و سلامتی ، امروز از باشگاه بدنسازی مولیکا تپه یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید