انتقاد تند سایت اصولگرا از «هالک ایرانی»/ «سجاد غریبی» هم به آبروی کشور لطمه زد و هم راه را برای توهین به مقدسات باز کرد – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سایت اصولگرای صراط مطلبی با عنوان رقص دختران نیمه برهنه با شعار! / هالک قلابی مشکوک است، با او برخورد کنید!» نوشت: شکست سجاد غریبی مقابل حریف نه چندان سرسخت قزاقش در اولین مبارزه واقعی هیچ شکی باقی نگذاشت که او در بهترین حالت فقط یک کارتون اینستاگرامی است و چیزی بیشتر.

مبارزه او به قدری مضحک و ظالمانه بود که به نظر می رسید هرگز در زندگی خود چینین را تمرین نکرده بود و از اصول اولیه آن بی اطلاع بود.

این رسوایی و تحقیر باعث شد تا توهین عجیب وی به عزاداری حسینی مورد توجه قرار نگیرد. ماجرا از این قرار است که هالک قلابی ایرانی که نبردش در ماه محرم برگزار شده بود با نوای محمود کریمی وارد سالن شد. اما نیازی به توضیح نیست که فضای مسابقه کوچکترین شباهتی به حال و هوای عزاداری محرمه نداشت. برعکس همزمان با ورود هالک قلابی و پخش صدای مداحی محمود کریمی، حضار زن و مرد پشت سر او پایکوبی و پایکوبی کردند و جشن گرفتند!

حال فیلم این حادثه به شوخی در بین کاربران فضای مجازی تبدیل شده است; موضوع آنها دیگر فقط یک هالک جعلی نیست. بلکه فرصتی برای تمسخر مقدسات و عزاداری های محرم پیدا کردند. البته مسبب همه این وقایع که زمینه ساز آنها بوده است، کسی نیست جز سجاد غریبی و راهنمایانش.

این سایت افزود: جالب است که دعوای مضحک شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسید، اما تمسخر عزاداری امام حسین (ع) با نواختن مداحی محمود کریمی و در عین حال اکثراً رقص دختران نیمه برهنه ۳ دقیقه به طول انجامید!

به نظر می رسد ماجرای این فعال مجازی دیگر فراتر از یک حساب کاربری ساده در اینستاگرام بوده است. او با این اقدامات آبروی کشور را به خطر انداخت و راه را برای توهین به مقدسات باز کرد. باید دید مسئولان مربوطه در بازگشت این فرد به کشور چه تصمیمی خواهند گرفت و با چنین فردی چگونه رفتار خواهند کرد.