اولین خروجی های «استقلال» در نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات تابستانی خاص شد


چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ – ۰۹:۱۵

ابوالفضل جلالی

تهران (پانا) – به نظر می رسد مانند است استقلال تابستان بلند مدت توسل به مدافع چپ را یکی اجتناب کرده اند میل های شخصی قرار دهد.

به گزارش خبرورزشی، ابوالفضل جلالی تابستان قبلی به استقلال اتصال با این حال توسعه سوئیچ به این کارکنان تمدید شده شد. با این حال پس اجتناب کرده اند حضور مدافع سابق استقلال در انتیمه، مشاوره می شد کدام ممکن است او دچار یکنواختی عجیب و غریب شده بود کدام ممکن است باید مدتی اجتناب کرده اند پایین در اطراف باشد. به این انجمن مدافع چپ آبی ها در نیم فصل اول زمان زیادی را برای کنار هم قرار دادن شدن مراقبت از پایین اجتناب کرده اند بازو داد، با این حال در ادای احترام به استقلال یک بار دیگر دچار مصدومیت شد تا سرانجام در دیداری ظریف مقابل النساج به میدان برود. .

با این حال جلالی {در این} دیدار نیز نتوانست بالقوه های زودتر شخصی را نماد دهد تا در نیمه دوم جای شخصی را به فرهاد مجیدی بدهد. به این انجمن او یکی اجتناب کرده اند معدود احتمال های نشان دادن بالقوه های شخصی را اجتناب کرده اند بازو داد تا صدای غرش به گوش برسد. اگرچه مجیدی ادامه دارد لیست جدایی شخصی را برای فصل بلند مدت گفتن نکرده است، با این حال به نظر می رسد مانند است استقلالی ها توسل به مدافع چپ را یکی اجتناب کرده اند میل های شخصی {در تابستان} بلند مدت قرار دهند. آبی ها در سمت چپ ساده جعفر سلمانی را شناخته شده به عنوان شرکت کننده قابل اعتمادی در اختیار دارند با این حال او در جاده دفاعی یاستم ۳ در سمت چپ جاده میانی نیز تفریحی خواهد کرد.