اولین سبد سرمایه گذاری موبایلی منتشر شد


این شرکت با ارائه استارت آپ های سبد سرمایه گذاری خود اعلام کرد که از ابتدای فعالیت خود در یازده شرکت به صورت مستقیم سرمایه گذاری کرده است و در یک سال گذشته با تمرکز بر دو حوزه رسانه و فناوری دو شرکت نت باکس و پالس، به نمونه کارهاش. اضافه

نمودار زیر پرتفوی سرمایه گذاری حرکت اول است.

اولین حرکت زیر مجموعه سرمایه گذاری

اولین مدیران محرک، نام های شناخته شده اکوسیستم نوآوری

با نگاهی به اعضای هیئت مدیره این هلدینگ سرمایه گذاری همچون سال های گذشته نام های شناخته شده ای در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی به چشم می خورد.

اعضای هیئت مدیره ابتدا حرکت می کنند

هم افزایی با خانواده همراه اول و مفهوم پول هوشمند

در یادداشت محمدمهدی عباسخانی، مدیرعامل این شرکت، هم افزایی شکل گرفته با گروه همراه اول و استفاده از زیرساخت همراه اول (زیرساخت های تبلیغاتی، فنی، پیامکی، تسهیل ارتباط تیم ها با سایر شرکت های گروه و همچنین بازیگران صنایع مرتبط و غیره) برای توسعه شرکت های سبدگردان از مهمترین دستاوردهای خدمات پس از سرمایه گذاری در سال گذشته یاد شد و این اقدام همراه با امور مالی، فنی معرفی شد. ، خدمات مشاوره بازاریابی و توسعه کسب و کار برای نهادینه کردن مفهوم پول هوشمند.

مروری بر عملکرد اولین حرکت دهنده در ارزیابی طرح ها

بررسی اجمالی عملکرد حرکت اول در ارزیابی پروژه ها نشان می دهد که ۲۷۵ پروژه وارد مرحله بررسی شده و حدود ۷۵ درصد از این طرح ها در مرحله اول رد شده اند، هم عدم تطابق با حوزه های سرمایه گذاری و هم عدم جذابیت بازار هدف. . اندازه ذکر شد

عملکرد اولین حرکت در ارزیابی طرح ها

در این گزارش بیشترین پروژه های دریافتی تاکنون در زمینه تجارت الکترونیک و تبلیغات بوده است
در این گزارش بیشترین پروژه های دریافتی تاکنون در زمینه تجارت الکترونیک و تبلیغات بوده است

دریافت پلان با اولین تلفن همراه

ارتباطات و شبکه

یکی از بخش هایی که به نظر می رسد اولین حرکت در سال گذشته در آن عملکرد خوبی داشته است، موضوع ارتباطات و شبکه است که بر اساس رتبه بندی جهانی و بررسی عوامل کلیدی یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است.VC) مسیری هدفمند طراحی کرد.

ارتباطات و شبکه

از جمله اقداماتی که این شرکت در این بخش معرفی کرده است می توان به ایجاد ارتباط با فعالان فعال اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی از جمله عضویت در هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور، عضویت در شورای رهبری از رویداد صادراتی سادکاپو اشاره کرد. و عضویت در شورای راهبردی نشست سرمایه گذاری فناوری. (TIM) و همچنین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با پارک های علم و فناوری.

اولین محرک و توانمندسازی اکوسیستم

تولید و انتشار محتوای منحصر به فرد از جمله همکاری در ترجمه کتاب راهنمای رشد انفجاری با انتشارات نوین و همچنین تولید برنامه صفر و یک شبکه دوم سیما از دیگر دستاوردهای شبکه اول است. حرکت در آن این بخش.

دستاوردهای اولین حرکت

اولین حرکت و زنجیره ارزش در مراحل اولیه زندگی

بر اساس این گزارش، طبقه بندی مرحله حیات اولیه و نقطه ورود اولین حرکت و زنجیره ارزش آن به شرح زیر است. بر اساس این طبقه بندی سرمایه گذاری در مرحله ایده پردازی و پرورش بر عهده قطب های حرکت اول، در مرحله ایده بر عهده صندوق کارآفرینی اول (در یک سال گذشته، نهضت اول توانست مجوز تاسیس خود را دریافت کند. از صندوق نوآوری و شکوفایی) و در مرحله میانی و رشد حرکت اول نقش سرمایه گذار را خواهد داشت.

اولین حرکت و زنجیره ارزش در مراحل اولیه زندگی

اولین حرکت در این گزارش اطلاعیه در سال گذشته زیرساخت های لازم برای تحقق اهداف سرمایه گذاری بین المللی خود را نهایی کرد و همچنین در مرحله شتابدهی و در ۲۲ استارتاپ ۲۳ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرد و فعالیت، حوزه های سرمایه گذاری و سبد سرمایه گذاری ۳ هاب (هاب شیراز، هاب) . اصفهان و حب بهشتی) به تفصیل ارائه شد.

گزارش حرکت اول

اولین حرکت را سرمایه گذاری کنید

برنامه های آینده موومان اول

با نگاهی کلی به این گزارش، به نظر می رسد در سال آتی، تمرکز حرکت اول بر خدمات پس از سرمایه گذاری و تقویت الگوی هم افزایی با گروه همتای اول، همراه با شناسایی و سرمایه گذاری در استارتاپ ها باشد. مناسب برای مرحله زندگی و منطقه مورد نظر در داخل و خارج از کشور بود.

متن کامل گزارش توسط خودشه دانلود

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟