ایران اکنون یکی از ابرقدرت های جهان است / هیچ کشوری مانند ایران اقتدار و امنیت ندارد


امام جمعه اهواز گفت: ایران اکنون یکی از ابرقدرت های جهان است و از تهدید دشمن هراسی ندارد.

امام جمعه اهواز گفت: ایران اکنون یکی از ابرقدرت های جهان است و از تهدید دشمن هراسی ندارد.

به گزارش ایرنا؛ میر احمدرضا حاجتی روز شنبه در همایش غدیر که با حضور جمعی از مردم شادمان در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی به استقلال و آزادی رسیده است و هیچ کشوری مانند آن قدرت و امنیت ندارد. ایران.

وی با اشاره به پیشرفت علمی ایران گفت: پیشرفت علمی ایران چهار برابر میانگین جهانی است و وجود بیش از پنج هزار شرکت دانش بنیان گواه پیشرفت علمی ایران است.

امام جماعت موقت اهواز با اشاره به اقتدار و پیشرفت نظام اسلامی گفت: امروز اقتدار و اقتدار ایران اسلامی به حدی رسیده است که هیچ کشوری حتی آمریکا جرات نمی کند چشم چپ به ایران اسلامی داشته باشد.

عید غدیر از همه مناسبت های سال مهمتر است

وی با بیان اینکه همه باید از واقعه غدیرخم برای خدمت به نهاد اسلام الگوبرداری کنیم، تصریح کرد: بدون شک گام برداشتن در مسیر تبیین و ترویج ارزش ها و معارف دینی اجر و ثواب زیادی دارد. در نظر خداوند متعال…

وی با بیان اینکه بر اساس روایات اهل بیت عصمت و طهارت(ع) عید غدیر خم از همه مناسبت های سال مهمتر است، گفت: مراسم احیاء و ذکر غدیر از واجب ترین واجبات است. منبع همه شعائر الهی

امام جماعت موقت اهواز با بیان اینکه با ترویج و تبیین غدیرخم در جامعه به دین خدا کمک کردیم و نباید نسبت به این موضوع حساس بی تفاوت باشیم، ادامه داد: از عید قربان تا عید غدیر خم مانند روز غدیرخم اعمال هستند و آیینی است که باید با شور و شوق آن را جشن گرفت.