این ازدحام کف خیابان عدد نیست/ رهبری نگذاشت نیروهای مسلح برای حفظ امنیت دست به سلاح ببرند – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا;رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: باید خود را برای آزمون بزرگ که مقدمه ای بر حوزه مدیریت جهانی است آماده کنیم. مسلمانان باید شایستگی خود را برای حکومت بر جهان ثابت کنند و این با آزمایش های بزرگ محقق می شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی ظهر امروز ۱۱ آذرماه در اجتماع ۵ هزار نفری بسیج دانشجویی که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: صحنه ای که امروز در آن قرار داریم یکی از صحنه های بزرگ آزمایش مومنان و انقلابیون است. . . . رنج و آزمایش بنای خدا در مسیر حرکت انسان به سوی کمال است و بارها در قرآن بارها فرموده اند که هرگز گمان نکنید خداوند شما را بدون امتحان به مدارج بالاتر می رساند. هر چه انسان قدش بلندتر باشد و رشدش بیشتر شود، امتحانش پیچیده تر و دشوارتر می شود.

وی افزود: ما تمدنی را می خواهیم که قرار است بر جهان حکومت کند و باید آماده باشیم تا در رکاب امام عصر(عج) سرباز باشیم. جامعه ای که با سربلندی امتحانات را پس داده است، آمادگی و تخصص ارتش عصر ظهور را دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه بسیاری از مردم در امتحانات امروز کشور مردود شدند، گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری بارها تذکر دادند که این امت یکی از امت های زمان امیرالمومنین است. مننین (ع) و پیامبر (ص) و امام حسین (ع) برتر بودند و از شایستگی و وفاداری بالاتری برخوردار بودند.

رستمی ادامه داد: آزمون ها و رنج ها در این مسیر قطعی است. در قیامی که امروز وجود دارد بسیاری از مردم طرد شدند اما گروه های مومن و بسیج در میدان حضور دارند و حتی هجمه ها و رسانه های قوی باعث لغزش آنها نشد که نشان از آمادگی آنها در مراحل و امتحانات دارد.

وی اتفاقات اخیر را یکی از پیچیده ترین بررسی ها دانست و تصریح کرد: این یک جنگ شناختی است. این مثل دفاع از حرم نیست که بگوییم دشمن یک طرف است و حرم طرف دیگر; هر کدام خاص است. البته ناگفته نماند که بسیاری شهدای مدافع حرم را به خاطر دفاع از رژیم های بیگانه به تمسخر گرفتند و برخی ناجوانمردانه فریاد زدند «نه غزه نه لبنان» که همان کسانی هستند که سر سفره آل سعود می نشینند و به این توانا خنجر می زنند. ملت مظلوم در پشت

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: دلیل پیچیدگی آزمون امروز این است که دشمن همه امکانات را دارد که باور و علم شما را تغییر دهد تا شما را شکست دهد. رسانه های جمعی، فضای مجازی، ماهواره، سیاستمداران، هنرمندان، فوتبالیست ها و… از جمله امکاناتی هستند که در خدمت دشمن هستند. هر چیزی که چنین ظرفیتی در دنیای مادی غرب دارد، برای حمله به کشور و رهبر ما جمع شده است، اما با وجود این کش و قوس ها، وضعیت را در میدان می بینید.

رستمی با بیان اینکه نظام اسلامی در اوج اقتدار است، گفت: مقام معظم رهبری نگذاشتند نیروهای مسلح برای حفظ امنیت دست به اسلحه بزنند، اما این موضوع باید با شفافیت حل شود، حتی اگر شاهد شهادت مردم باشیم. . . باید در جامعه امروز بیداری صورت گیرد.

وی اتفاقات اخیر کشور را مانور اراذل و اوباش در خیابان ها خواند و گفت: این مانورها نه تنها برای جمهوری اسلامی مهم نیست، بلکه جمع آوری آن برای نظام ما بی فایده است. نیروی پلیس از اسلحه پینت بال برای مقابله با اراذل و اوباش استفاده می کند، زیرا اوباش در کف خیابان عدد نیستند. نقطه کلیدی دنیا هدفی است که در افق انقلاب و جمهوری اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بحث تجمع کنندگان و اغتشاشگران را جدا کرد و ادامه داد: اکنون موشک ها و پهپادهای شما قلب دشمن را به لرزه درآورده است. موضوع تظاهرکنندگان باید روشن شود زیرا بسیاری از آنها تحت تأثیر هجمه های فرهنگی و شناختی دشمن هستند و باید اطلاع رسانی شود. آنهایی که دست به شورش و رفتار متخلفانه می زنند، مشکل جمهوری اسلامی نیست، بلکه جنگ در عرصه بین المللی مهم است.

رستمی تاکید کرد: سربازان اسلام و ولی فقیه اکنون در یمن، سعودی ها را به خاک مالیدند. آنها اسرائیل را در لبنان تحقیر کردند. در عراق همه نقشه ها را به هم زدند و در سوریه ابرقدرت ها را عقب راندند.

آمریکا بدون اجازه جمهوری اسلامی جرات حرکت در منطقه را ندارد

وی افزود: سربازان انقلاب اسلامی در همه جای دنیا سرافراز هستند و آمریکا هر جا وارد شده ذلیل شده است. به عنوان مثال، آمریکایی ها در افغانستان پس از ۲۰ سال جنگ علیه طالبان، سلاح های خود را رها کردند و فرار کردند. این همان آمریکای واقعی است که اکنون می لرزد، زیرا بدون اجازه جمهوری اسلامی جرات حرکت در منطقه را ندارد. قیام های امروز کشور آخرین نفس های نظام حاکم علیه انقلاب اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر اینکه امروز دشمن نگران پهپادهای ما در اوکراین است، گفت: ما عزادار شهدا هستیم اما افسرده نیستیم و به آینده امیدواریم. این تحرکات، قاچاق اسلحه به کشور، ایجاد ناامنی و قتل، آخرین دست و بال نظام سلطه است. دشمنان نگران پهپادهای ما در اوکراین و موشک‌های جدیدی هستند که سلاح‌های بازدارنده ندارند. آنها نگران ماهواره های قاره ای هستند که جمهوری اسلامی اگر بخواهد به آنها می رسد. نبرد امروز جمهوری اسلامی، نبرد خیابانی با جوانان فریب خورده نیست، بلکه نبرد با کل نظام حکومتی است.

رستمی گفت: امروز غمگینیم اما اهداف بالاتری داریم. این ملت سزاوار است که برای ورود امام زمان (عج) آماده شود و برای آن روز آماده می شود. این ملت شهیدپرور به دنبال برافراشتن پرچم لا اله الا الله در تمام مناطق کلیدی جهان است.

وی خطاب به دانش آموزان بسیجی تاکید کرد: یکی از ماموریت های شما افزایش تعداد بسیجیان است چرا که همه کسانی که در حملات شناختی دشمن آسیب دیده اند ذهنشان آشفته است و گاهی تشخیص برایشان سخت می شود. بسیج باید دست همه را بگیرد. علت ناراحتی ما فریب فرزندانمان است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بسیج را میوه نیکو از درخت نیکو دانست و گفت: شهید رضازاده و زینال زاده زمان جنگ را نفهمیده بودند و شاید سنشان برای دفاع از حرم نبود اما راهی را انتخاب کرد که به شهادت منتهی شد.تمام شد.

رستمی گفت: امروز جمهوری اسلامی حرم است و حسین و دانیال مدافع حرم بودند. تک تک جوانانی که در کشور زندگی می کنند باید راهنمای آنها باشند و این رسالت بزرگ آینده بسیج است.

وی خاطرنشان کرد: آینده متعلق به حزب الله، جبهه مقاومت و یاران امام زمان (عج) است و شما وفاداری و استواری خود را در رکاب امام زمان (عج) نشان داده اید و آینده را رقم زده و برای آن آماده خواهید کرد. روز برای حماسه های بزرگتر آماده باشید.