بابا ، میلیمن HealthIO نیروهای خود را برای کمک به سالمندان در نصب ابزارهای نظارت از راه دور متحد می کننداستارت آپ مساعدت Papa با Milliman HealthIO ، یک پلت فرم ردیابی سلامت دیجیتالی که برای کارفرمایان ، پرداخت کنندگان و ارائه دهندگان خدمات درمانی مبتنی بر ارزش ، همکاری می کند ، همکاری می کند. این همکاری به شرکت ها اجازه می دهد تا در مدیریت شرایط مزمن برای اعضای طرح Medicare Advantage و سایر سازمان ها کمک کنند.

بابا در صورت تقاضا به افراد مسن در کارهای غیر پزشکی مانند حمل و نقل به قرارهای پزشک ، خرید مواد غذایی ، کارهای سبک خانه و همراهی کمک می کند.

Milliman HealthIO ، یک پلتفرم مبتنی بر برنامه که متعلق به شرکت مشاوره و ملحقات Milliman است ، به کاربران امکان می دهد داده های سلامتی را ثبت و به اشتراک بگذارند و در صورت نشان دادن یک مشکل احتمالی سلامتی ، می تواند هشدارها را ارائه دهد.

دستیاران پاپا ، به نام Papa Pals ، می توانند به راه اندازی برنامه Milliman و همچنین دستگاه های کنترل از راه دور بیمار برای اندازه گیری فشار خون ، قند خون ، اکسیژن خون ، نبض و وزن کمک کنند.

سانجی موهان ، مدیر عامل Milliman HealthIO ، در بیانیه ای گفت: “ما از همکاری با پاپا هیجان زده هستیم.”

“مأموریت آنها برای کمک به بزرگسالان مسن برای ماندن مستقل ، مکمل ماموریت ما برای توانایی افراد است و بمان سالم. با توجه به اینکه شش نفر از هر ده بزرگسال با بیماری مزمن زندگی می کنیم ، ما می دانیم که ما یک فرصت فوق العاده داریم تا فناوری ساده ای را در اختیار آنها قرار دهیم ، به منظور نظارت و مدیریت سلامت آنها به طور منظم ، بین مراجعه به پزشک ، و قبل از اینکه رویدادهای بهداشتی از کنترل خارج شوند. “

چرا مهم است

با افزایش سن افراد بیشتری در ایالات متحده به مراقبت از سالمندان نیاز خواهند داشت. این اداره سرشماری پیش بینی می کند که افراد بالای 65 سال برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده در سال 2034 از کودکان زیر 18 سال بیشتر خواهند بود.

افراد مسن نیز امیدوارند در خانه خود پیر شوند. آ گزارش 2020 راک سلامتی نشان داد 77 درصد از افراد بالای 55 سال گفته اند که می خواهند در محل زندگی خود پیر شوند ، اما تنها 50 درصد معتقدند که قادر خواهند بود.

Medicare Advantage یک گزینه پوشش به طور فزاینده ای برای افراد مسن است. مطابق با اطلاعات جمع آوری شده توسط بنیاد خانواده Kaiser ، بیش از 26 میلیون نفر در یک برنامه Advantage در سال 2021 ثبت نام کردند که 42 درصد از کل جمعیت Medicare را تشکیل می دهد.

“زمان نظارت از راه دور بر بیماران (RPM) فرا رسیده است ، روندهای فناوری ، بازپرداخت و پذیرش همه در مسیر درست حرکت می کند. در عین حال ، ما نمی توانیم بومیان غیر دیجیتالی یا کسانی که با دسترسی دیگر مدعی هستند را رها کنیم. چالش های پشت سر

اندرو پارکر ، بنیانگذار و مدیرعامل Papa ، در بیانیه ای گفت: “بابا از دیدگاه میلیمن در رابطه با HealthIO در این زمینه هیجان زده است و ما مفتخریم که عنصر انسانی را برای کمک به اعضا و ارائه دهندگان به منظور درک ارزش RPM به ارمغان بیاوریم.”

روند بزرگتر

در بهار امسال ، پاپا اعلام کرد که افزایش یافته است 60 میلیون دلار بودجه برای سری C ، تنها در شش ماه پس از دور 18 میلیون دلاری سری B به دست می آید.

در اواخر سال 2020 ، این شرکت یک پلت فرم مدیریت سلامت به نام Papa Health برای ارائه مراقبت های اولیه مجازی ، مراقبت های فوری و مدیریت مراقبت های مزمن راه اندازی کرد.

سایر شرکت های بهداشت دیجیتال که مراقبت از سالمندان و فضای نظارت از راه دور را هدف قرار می دهند ، عبارتند از America ، Best Buy و Amazon را وصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید