بازوی آموزشی Optum برنامه آموزشی ارائه دهندگان LGBTQ+ را راه اندازی می کندOptumHealth Education ، یادگیری مداوم شرکت ، برنامه آموزشی جدیدی را برای آموزش متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد نحوه برخورد با نیازهای منحصر به فرد افراد در جامعه LGBTQ+ منتشر کرد.

این مجموعه رایگان و در صورت تقاضا در کنار LGBTQ+ غیر انتفاعی OutCare Health ایجاد شده است که منابع خاص خود را دارد ، از جمله فهرست ارائه دهندگان شایسته فرهنگی ، منابع مراقبت های بهداشتی عمومی مبتنی بر مکان ، فرصت های راهنمایی ، وبینار ، وبلاگ ، تحقیق و شایستگی فرهنگی آموزش.

دکتر داستین نواسکی بنیانگذار و رئیس OutCare Health در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که این مجموعه آموزشی را با OptumHealth Education و Optum راه اندازی کرده و به طور مستقیم به این نابرابری ها پرداخته ایم.”

“همکاری با یکی از شرکت های برجسته خدمات درمانی در ایالات متحده برای طراحی این آموزش به این معنی است که ما می توانیم به ارائه دهندگان بیشتری دسترسی داشته باشیم و تأثیر معناداری بر موانع افراد LGBTQ+ در سیستم مراقبت های بهداشتی داشته باشیم.”

قسمت اول برنامه ، مراقبت از جامعه LGBTQ+ مقدمه ، دستاوردهای بهداشتی جانبداری ضمنی ارائه دهندگان را لمس می کند ، استفاده از ضرب المثل مناسب و اصطلاحات محترمانه را آموزش می دهد ، تفاوتهای خاص بین جامعه LGBTQ+ را پوشش می دهد و راههایی را برای ایجاد یک محیط مراقبت بهداشتی ایمن و خوشامدگویی برای همه افراد مشخص می کند.

بر اساس اعلام ، OptumHealth Education قصد دارد ماژول های بیشتری را در اواخر پاییز منتشر کند. اینها موضوعات عمیق تری مانند نحوه مراقبت از بیماران تراجنسیتی را پوشش خواهد داد.

“افراد دگرباش جنسی در زمینه سلامتی و رفاه خود با چالش ها و موانع منحصر به فردی روبرو هستند. ریشه بسیاری از این موانع ناشی از تبعیض ، انگ و عدم آگاهی و دانش ساده است. ”

“ما این مجموعه آموزشی را به عنوان بخشی از تعهد خود برای پیشبرد برابری سلامت و بهبود تجربه مراقبت های بهداشتی برای همه کسانی که به آنها خدمت می کنیم ، راه اندازی کردیم.”

Optum علاوه بر برنامه آموزشی جدید خود ، PRIDE365+ را راه اندازی کرد ، وب سایتی که منابع را برای اعضای جامعه و متحدان LGBTQ+ گردآوری می کند. این وب سایت دارای راهنمای منابع ، اصطلاحات LGBTQ+ و راهنمای ضمایر ، راهنمای پشتیبانی از تراجنسیتی ها ، راهنمای “چگونه متحد شویم” و موارد دیگر است.

چرا این مهم است

علیرغم تلاش مستمر برای دستیابی به برابری بر اساس جنسیت و جنسیت ، افراد جامعه LGBTQ+ همچنان در زندگی شخصی خود ، در محل کار و حوزه عمومی و مراقبت های بهداشتی با تبعیض روبرو هستند.

بر اساس نظرسنجی مرکز پیشرفت آمریکا ، در حقیقت ، بیش از یک سوم آمریکایی های LGBTQ+ در سال 2020 به نوعی تبعیض را تجربه کردند.

این تعصبات تأثیرات طولانی مدت بر سلامت افراد دارد ، زیرا افراد LGBTQ+ بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان ، بیماریهای روانی و سایر بیماریها هستند و بیشتر سیگار می کشند ، الکل مصرف می کنند ، از مواد مخدر استفاده می کنند و سایر رفتارهای خطرناک را انجام می دهند. یادداشت های پیشرفت آمریکا

بهبود آموزش در زمینه سلامت LGBTQ+ از سطح پایه در مدرسه پزشکی از طریق فرصت های یادگیری مستمر به عنوان راهی برای بهبود سلامت جامعه و کاهش تبعیض مطرح شده است.

روند بزرگتر

به گفته Rock Health ، تمرکز بر سلامت LGBTQ+ در حال افزایش است. مشخص شد که قبل از سال 2020 ، هیچ شرکت بهداشت دیجیتالی در ایالات متحده وجود نداشت که منحصراً به خدمات افراد LGBTQ+ متمرکز باشد که توسط سرمایه گذاران حمایت می شدند. اما در اوایل تابستان امسال ، استارتاپ های LGBTQ+ سلامت دیجیتال کل بودجه خود را به 39 میلیون دلار افزایش دادند.

بازیکنان موجود در فضا شامل Grand Rounds Health و Doctor On Demand هستند که به تازگی شامل Included Health ، یک پلت فرم دربان بهداشتی برای جامعه LGBTQ+ شده است.

در اوایل سال جاری ، Plume 14 میلیون دلار در سری A برای پلتفرم خود تأمین کرد که به اعضای جامعه تراجنسیتی ها در یافتن خدمات بهداشتی کمک می کند.

همچنین Folx Health ، ارائه دهنده سلامت دیجیتال ، طیف وسیعی از برنامه های محصولات بهداشتی را برای جامعه LGBTQ+ ارائه می دهد ، که در فوریه 25 میلیون دلار جمع آوری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید