بایدن گام های جدیدی را برای مهار در گسترش COVID اعلام می کند


بر اساس گزارش CNN ، 9 سپتامبر 2021 – رئیس جمهور جو بایدن دستور واکسیناسیون شدیدتری را برای کارگران و پیمانکاران فدرال امشب اعلام می کند. انتظار می رود قوانین جدید بخشی از یک برنامه بزرگتر برای مبارزه با COVID-19 در ایالات متحده باشد.

رئیس جمهور قرار است در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرق جدیدترین استراتژی های خود را برای مقابله با بیماری همه گیر از کاخ سفید رونمایی کند.

امید بایدن این است که در پی افزایش موارد جدید ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از نوع دلتا ، واکنش ایالات متحده به این همه گیری را از سر بگیرند.

انتظار می رود او فرمان اجرایی را امضا کند که بر اساس آن همه کارگران فدرال باید واکسیناسیون خود را در برابر کووید -19 انجام دهند ، بدون امکان انجام آزمایش منظم برای انصراف از الزام.

این دستور الزامات واکسیناسیون را که برای کارکنان فدرال در اوایل سال جاری سفارش داده شد ، تشدید می کند. پیش از این ، کاخ سفید به کارگران فدرال اجازه می داد با موافقت با اقدامات دیگر ، مانند آزمایش منظم ، از واکسیناسیون خودداری کنند.

دستور اجرایی دیگر دستور واکسیناسیون را به کارمندانی که در شرکت هایی که با دولت فدرال قرارداد می بندند کار می کند.

به گفته CNN ، سایر آژانس های بهداشتی فدرال ، مانند وزارت امور کهنه سربازان ، خدمات بهداشتی هند و م Institسسات ملی بهداشت ، الزامات واکسیناسیون قبلی خود را اعلام خواهند کرد.

همچنین انتظار می رود بایدن ابهامات مربوط به عکس های تقویت کننده را برطرف کرده و گسترش تست رایگان را اعلام کند. به گفته وی ، وی همچنین بر مشاغل خصوصی ، ایالت ها و مدارس فشار می آورد تا سیاست های واکسیناسیون و آزمایش دقیق تری را اعمال کنند مجله نیویورک تایمز.

با تشکر از بودجه فدرال ، در حال حاضر از آزمایش سریع و منظم در بسیاری از مدارس برای کمک به نظارت بر موارد و ابتلای زودهنگام به عفونت ها استفاده می شود ، با این هدف که کودکان زیر 12 سال – که هنوز واکسینه نشده اند – در کلاس های درس خود نگهداری شوند.

محور اصلی بایدن در مورد این همه گیری پس از آن رخ می دهد که دولت او مجبور شد از برنامه های اعلام شده قبلی برای ارائه دوزهای اضافی واکسن COVID-19 به هرکسی که بخواهد 8 ماه پس از آخرین تلقیح آنها عقب نشینی کند. دولت گفت که این اقدام برای تقویت مصونیت است ، که به نظر می رسد در برابر نوع دلتا در حال کاهش است.

بلافاصله پس از اعلام اینکه ایالات متحده از 20 سپتامبر تقویت کننده ها را ارائه می دهد ، دو متخصص واکسن سطح بالا در FDA استعفا دادند. گفته می شود که این دو از این که دولت قبل از بررسی آژانس برنامه های خود را تنظیم کرده بود ، ناراحت بودند.

اخبار سلامت WebMD

منابع

CNN: “بایدن اعلام می کند که همه کارگران فدرال باید واکسینه شوند ، بدون هیچ گزینه ای برای آزمایش.”

مجله نیویورک تایمز: انتظار می رود که بایدن باید اکثریت قریب به اتفاق کارگران و پیمانکاران فدرال را واکسینه کند. “


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید