با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. او در طول مسیر با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شده است ، اما خوشبختانه هیچ گونه گرگی و گرگ وجود ندارد – اما صدای گرگ ها را شنیده است. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود ، لرز پایین می آید. او 21 ماهی گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتالوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را مشاهده کرد. او در یک حوضچه در وایومینگ با گله ای از اسب های وحشی روبرو شد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را محکم زد و به او خروپف کرد. سپس کل گله به جهت خود برگشت و در دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس در کوه های کلرادو ، او توسط یخ های فراوان و نهرهای تازه آب خراب شد. هنگامی که او وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن احشام بازگشت. غذای موجود در مسیر از وعده های غذایی کم آب کوله پشتی تشکیل شده است. جیمز می گوید که نمی تواند غذای کافی را در مسیر حمل کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به یک شهر می رسد ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه آنها را روی میز خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY پیاده روی کرد ، جایی که برای انتظار در زمستان سرد متوقف شد. او 1،915 مایل پیاده روی کرده است و در بهار مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای تا از هدفش حمایت کند

سرعت می گیرد

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در مسیر ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت دیگر نیاز داشته باشد ، 400 مایل از یک جفت فاصله می گیرد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با برف پوشیده از آسمان شدم. “

غذای مورد علاقه در مسیر: گوشت گاو استروگانف Mountain House و مرغ و پیراشکی غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید