با حضور ۱۴ استارت آپ خارجی پیشرو در حوزه سلامت


با افزایش سن جمعیت و به دنبال آن افزایش نیازهای بیماران و افزایش بیماری های متاثر از سبک زندگی بیمار، هزینه های تامین هزینه های تامین می شود. Sanservo افزایش یافته و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید برای بهبود کیفیت خدمات و کاهش قیمت ها نوآوری کنند.

بهترین شرکت ها و استارت آپ ها در زمینه فناوری خدمات بهداشتی آن ها هستند:

 • قاب چاه
 • کروپ
 • نزدیکی
 • تمپوس
 • فناوری تصمیم گیری خیابانی
 • Village®
 • PatientPop
 • Flatiron Health
 • سلامت جمعی
 • فضای سر
 • سلامت لولا
 • رالی سانو
 • QuiO
 • ویرجین ژنومیکس

14 استارت آپ خارجی پیشرو در حوزه سلامت

این نوآوری ها چندین فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و حسگرهای پیشرفته، آنها متوجه شده اند. اتصال به اینترنت و داده های اینترنت اشیا نیز نقش کلیدی در این دستاوردها دارد.

اریک توپول، مدیر مؤسسه تحقیقاتی اسکریپس، در مجله فوربس گفت: «سه تا پنج سال پیش، بیشتر داده‌های حوزه سلامت دست نخورده و بی‌فایده بودند، اما اکنون ما آن‌ها را تجزیه و تحلیل و تفسیر می‌کنیم، و این بسیار عالی است. در حوزه مراقبت های بهداشتی ایجاد شده است.

این ۱۴ شرکت فناوری فعال در زمینه مراقبت های بهداشتی، با استفاده از انبوهی از اطلاعات دیجیتال، از فناوری های قدرتمند برای ایجاد محصولات و خدمات مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند. این فناوری ها برای بیماران و ارائه دهندگان به طور یکسان مفید هستند.

شروع سالم

قاب چاه

ایجاد: ۲۰۱۱

محل: بوستون

حوزه فعالیت: Wellframe با طراحی یک برنامه کاربردی عملی، یک خط ارتباطی بین متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران ایجاد می کند تا آنها بتوانند به اطلاعات ضروری از جمله یادآورهای ضروری دسترسی داشته باشند. این پلتفرم شامل ویژگی هایی مانند یادآوری قرار ملاقات، دستورالعمل های متناسب با شرایط بیمار و اطمینان از ادامه درمان است.

کروپ

ایجاد: ۲۰۱۰

محل: بوستون

حوزه فعالیت: Kyruus طیف وسیعی از خدمات و محصولات را در زمینه مدیریت داده ها برای بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، گروه های پزشکی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. با توجه به جستجوی شهودی پزشکان، برنامه‌نویسی منظم و مدیریت داده‌ها، این پلتفرم تجربه بهتری را برای بیمار به ارمغان می‌آورد و اطلاعات بهتری در مورد خدمات پزشکی موجود در اختیار بیمار قرار می‌دهد.

نزدیکی

نزدیکی

ایجاد: ۲۰۱۰

محل: سانفرانسیسکو

حوزه فعالیت: Doximity بزرگترین جامعه پزشکان در ایالات متحده آمریکا است که ۷۰ درصد از پزشکان در این کشور عضو هستند. این سایت برای داروسازان، پزشکان و پرستاران قابل استفاده است. از این برنامه می توان برای ارتباط با متخصصان، اخبار پزشکی و مدیریت کار استفاده کرد. Doximity همچنین یک برنامه پزشکی از راه دور توسعه داده است که به پزشکان اجازه می دهد از طریق تماس، پیامک یا ویدئو کنفرانس با بیماران ارتباط برقرار کنند.

تمپوس

ایجاد: ۲۰۱۵

محل: شیکاگو

حوزه فعالیت: Tempus فناوری را برای استفاده از داده ها برای سفارشی کردن درمان سرطان توسعه داده است. این شرکت با استفاده از ابزارهایی مانند توالی یابی ژنوم، داده های بالینی، تشخیص تصویر و مدل سازی بیولوژیکی به این فناوری دست یافته است. تمپوس امیدوار است بتواند از داده های بیماران قبلی برای ارائه خدمات به بیماران فعلی استفاده کند.

فناوری تصمیم گیری خیابانی

فناوری تصمیم گیری خیابانی

ایجاد: ۱۹۹۶

محل: شیکاگو

حوزه فعالیت: با استفاده از مدل ارائه نرم افزار SaaS، Strata خدماتی را در حوزه های مختلفی از صنعت مراقبت های بهداشتی مانند تجزیه و تحلیل مالی و هوش تجاری ارائه می دهد. پلتفرم StrataJazz برای ساده سازی برنامه ریزی، بودجه بندی، پیش بینی و مدیریت هزینه های عملیاتی و سرمایه ای طراحی شده است.

Village®

ایجاد: ۲۰۱۳

محل: شیکاگو

حوزه فعالیت: VillageMD یکی از استارت‌آپ‌هایی است که تلاش می‌کند تغییر دسترسی ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به مراقبت‌های مبتنی بر ارزش را تسهیل کند. این راه اندازی به پزشکان اجازه می دهد تا مشاوره و تحصیلات اعطای بیماران چه از نظر بیماری و چه از نظر روانشناسی، امکانات مناسبی را برای بیمارانی که پس از ویزیت نیاز به مراقبت دارند فراهم می کند و در نتیجه به نتایج بالینی بهتری می رسد. سیستم DocOS در این شرکت یک سیستم اختصاصی برای تقویت مراقبت های اولیه است.

PatientPop

PatientPop

ایجاد: ۲۰۱۴

محل: سانتا مونیکا، کالیفرنیا

حوزه فعالیت: این استارت آپ قصد دارد انقلابی در روند ارتباط پزشک و بیمار از نوبت های آنلاین تا پیگیری های بعد از ویزیت ایجاد کند. پس از هر قرار ملاقات، PatientPop یادآوری ایمیل و پیامک و فرم نظرسنجی را برای بیماران ارسال می کند. معیارهایی مانند رتبه‌بندی، جستجوهای آنلاین و درخواست‌های قرار در سراسر پانل قابل مشاهده هستند.

Flatiron Health

ایجاد: ۲۰۱۲

محل: نیویورک

حوزه فعالیت: Flatiron جوامعی از انکولوژیست ها، دانشگاهیان، بیمارستان ها و محققان علوم زیستی را برای درمان سرطان گرد هم می آورد. این پلتفرم با تجزیه و تحلیل هوش تجاری و ارائه خدمات دیگر، دیدی یکپارچه از جمعیت بیمار را در اختیار کاربران قرار می دهد.

سلامت جمعی

سلامت جمعی

ایجاد: ۲۰۱۳

محل: سانفرانسیسکو

حوزه فعالیت: Collective Health یک پلت فرم جامع و مبتنی بر ابر است که از طریق یکپارچه سازی منابع انسانی، از جمله ادعاهای مدیریتی و مالی، با حمایت اعضا و قراردادها کار می کند. بیمه رفتار کارفرمایان و کارگران آنها را مدیریت می کند. از مزایای این شرکت می توان به کنترل ضایعات، مدیریت جریان نقدی و گزارشگری مالی دقیق تر اشاره کرد.

فضای سر

ایجاد: ۲۰۱۰

محل: سانتا مونیکا، کالیفرنیا

حوزه فعالیت: Headspace یکی از برنامه های کاربردی پیشرو در جهان است که برای گنجاندن مدیتیشن در زندگی روزمره طراحی شده است و بیش از ۲۰ میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. این برنامه دارای صدها مدیتیشن هدایت شده است که برای کمک به غلبه بر چالش های استرس، اضطراب، روابط اجتماعی و مشکلات خواب اختصاص یافته است. این اپلیکیشن کاربران را قادر می سازد تا تمرینات مدیتیشن را طبق برنامه روزانه و در زمان دلخواه خود انجام دهند.

سلامت لولا

سلامت لولا

ایجاد: ۲۰۱۱

محل: سانفرانسیسکو

حوزه فعالیت: Hinge Health اولین پلتفرم دیجیتالی در جهان است که به درد کمر و مفاصل اختصاص دارد. این کلینیک دیجیتال به افراد کمک می کند تا مراقبت های اسکلتی عضلانی (MSK) خود را از پیشگیری تا پس از جراحی مدیریت کنند. فیلم ها، منابع پزشکی و مربیان سلامت شخصی ارائه شده توسط این مجموعه به بیمار کمک می کند تا این درد حاد و مزمن را مدیریت کند و برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی مناسب است.

رالی سانو

ایجاد: ۲۰۱۰

محل: واشنگتن، سانفرانسیسکو

حوزه فعالیت: Rally Health یک پلت فرم سلامت دیجیتال است که اطلاعاتی در مورد مراکز بهداشتی موجود و سبک زندگی سالم در اختیار کاربران قرار می دهد و به کارکنان آموزش می دهد که چگونه از مزایای بیشتری بهره مند شوند. خدمات شخصی سازی شده در این استارتاپ از تعداد زیادی از منابع داده برای کمک به کاربران در مسیر مراقبت و درمان استفاده می کنند. این گروه با ایجاد گروه ها و چالش های مختلف سعی در تشویق کارکنان خود به حفظ سلامتی دارد و در این راه بیش از ۱.۵ میلیارد دلار برای پاداش هزینه کرده است.

QuiO

QuiO

ایجاد: ۲۰۱۹

محل: نیویورک

حوزه فعالیت: QuiO دستگاه های تزریق بی سیم و نرم افزار مانیتورینگ مبتنی بر ابر را ارائه می دهد. پورتال وب این شرکت ارائه دهندگان را قادر می سازد تا بیماران را تحت نظر داشته باشند و خدمات به موقع را بدون نیاز به همگام سازی یا گوشی های هوشمند ارائه دهند.

ویرجین ژنومیکس

ویرجین ژنومیکس

ایجاد: ۲۰۱۶

محل: سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

حوزه فعالیت: این شرکت از کارشناسان فراگیری ماشین و تولید کنندگان داروهای اعصاب و روان تاسیس شدند. Verge Genomics از یک رویکرد منحصر به فرد با هوش مصنوعی استفاده می کند تا مشخص کند کدام داروها بیشترین احتمال موفقیت را دارند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟