با ساختن اپلیکیشنی مانند دیوار، میلیاردها درآمد را تجربه کنید!


مرور: با ساخت اپلیکیشنی مشابه دیوار، اگر کار را به کاردان بسپارید، می توانید میلیاردها درآمد را تجربه کنید. شرکت نرم افزاری آرناد به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت اپلیکیشنی مانند دیوار بسازید و اپلیکیشنی مانند دیوار بسازید.

با ساختن اپلیکیشنی مانند دیوار، میلیاردها درآمد را تجربه کنید!

اپلیکیشن دیوار روزانه حدود ۵۰۰ میلیون تومان و ماهیانه ۱۵ میلیارد تومان دریافت می کند، به عبارتی پس از کسر هزینه ها در سال ۱۶۸ میلیارد درآمد دریافت می کند. شرکت نرم افزاری آرناد این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با ایجاد اپلیکیشنی مشابه دیوار با کمترین هزینه، تجربه مدیریت اپلیکیشنی مشابه دیوار را داشته باشید و در هر زمینه ای که کسب و کار شما متعلق به آن است اپلیکیشنی مشابه دیوار را داشته باشید. در همین زمینه طراحی و تولید می شود; سال ها است که اپلیکیشن دیوار محبوب ترین اپلیکیشن در بین عموم مردم به حساب می آید، بنابراین برای رشد کسب و کار خود تنها کافی است اپلیکیشنی شبیه به دیوار ایجاد کنید و بازار آنلاین را تجربه کنید.

ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار شامل چه امکاناتی می شود؟

شرکت هایی مانند: شپور، کلید، آرناد قابلیت ساخت اپلیکیشن های دیواری و اپلیکیشن های مشابه را دارند، به عنوان مثال آرناد، ویژگی های در نظر گرفته شده در ساخت اپلیکیشن دیوار مانند عبارتند از:

+ آرم کسب و کار شما و رنگ منحصر به فرد

+ قابلیت جستجوی پیشرفته

+ یک بنر برای تخفیف ایجاد کنید

+ امکان ثبت آگهی از طریق پنل مدیریت

+ امکان مرتب سازی شهرها و محله ها

+ امکان ایجاد دسته بندی نامحدود

+ فیلترهایی را دقیقاً مانند دیوار ایجاد کنید

+ امکان قیمت ها در ثبت آگهی

+ امکان ایجاد تبلیغات ویژه با پرداخت هزینه

+ قابلیت اتصال به پنل پیامک

+ امکان ثبت نظرات و نظرات

+ دارای طراحی گرافیکی استاندارد

+ آمار مربوط به آگهی و وب سایت

+ امکان تعیین شهر کاربر

+ امکان مقیاس بندی اعلامیه

+ قابلیت نصب بر روی تمامی نسخه های اندروید

+ امکان جستجو و فیلتر پیشرفته دقیقاً مانند دیوار

+ امکان ساخت بنرهای تبلیغاتی

+ امکان اتصال دائم برنامه به وب سایت

+ برنامه بومی (شکل مختلف وب سایت)

+ امکان ارسال نوتیفیکیشن در داخل اپلیکیشن

+ امکان عضویت با شماره تلفن همراه

+ امکان عضویت از طریق ایمیل و نام کاربری

+ امکان ارسال تبلیغات در دسته بندی های مورد نظر خود و افزودن هر ویژگی که می خواهید.

سوالات متداول:

+ هزینه ساخت اپلیکیشن دیواری چقدر است؟

با توجه به تنوع امکاناتی که در ساخت اپلیکیشن دیواری وجود دارد، قیمت ساخت اپلیکیشن دیوار مانند متفاوت است اما قیمت تقریبی اپلیکیشن دیواری ۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. برای دریافت اطلاعات کامل از قیمت دیوار. اپلیکیشن دیوار مانند با این دو شماره تماس بگیرید: ۰۸۶ ۳۲۲۳۵۶۸۳, ۰۸۶ ۳۲۷۸۰۳۹۷.

+ طراحی اپلیکیشن دیوار چقدر طول می کشد؟

آرناد در کمترین زمان اپلیکیشنی مشابه دیوار ایجاد می کند و ظرف مدت ۱۰ تا ۱۵ روز اپلیکیشن و وبسایت مشابه دیوار تولید و تحویل شما می شود.

+ آیا خواص مشابه دیوار در ساخت اپلیکیشن دیوار در نظر گرفته شده است؟

بله، برنامه شامل تمام امکاناتی است که در برنامه دیوار دیده اید، ویژگی های منحصر به فردی مانند مرتب سازی شهرها، جستجوی پیشرفته، اعمال فیلترها، تعیین هزینه تبلیغات، لیست علاقه مندی ها، اعلان درون برنامه ای و دسته بندی تبلیغات. و بسیاری امکانات دیگر…

+ آیا من همان دیوار برنامه را به جز وب سایت دریافت می کنم؟

انتخاب با شماست، امکان سفارش پکیج کامل شامل (اپلیکیشن، وب سایت و پنل مدیریتی) و بهره مندی از تمامی امکانات موجود وجود دارد. همچنین می توانید وب سایت یا برنامه را جداگانه دریافت کنید.

مزیت ساخت اپلیکیشنی مانند دیوار برای کسب و کار شما چیست؟

رشد فروش:

امروزه کاربران به دنبال سرعت هستند.ساخت اپلیکیشن دیوار به دلیل در دسترس بودن و کارکرد آسان اپلیکیشن، کاربران زیادی را به نصب اپلیکیشن ترغیب می کنند و در نتیجه با افزایش نصب، فروش برای شما افزایش می یابد. .

واسطه را حذف کنید:

خرید و فروش بدون واسطه دلیل موفقیت دیوار است، وقتی واسطه حذف می شود سود برای طرفین افزایش می یابد و محصول با قیمت مناسب تری به فروش می رسد و همه کاربران مشتاق خرید و فروش بدون واسطه هستند. واسطه، بنابراین می توانید یک برنامه مشابه ایجاد کنید. Wall این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند.

یک آگهی رایگان وارد کنید:

یکی از مهمترین ویژگی های ایجاد اپلیکیشن مشابه دیوار، درج تبلیغات رایگان است که باعث تنوع بسیار بالای کالاها و خدمات و گسترش رقابت بین فروشندگان می شود.

آسان برای استفاده:

طراحی اپلیکیشن دیوار کاربرپسند است و کاربران به دلیل سهولت کار برای درج تبلیغات و انتخاب تبلیغات مختلف، اپلیکیشن دیوار یا اپلیکیشن های مشابه را انتخاب می کنند، بنابراین اگر اپلیکیشنی مشابه دیوار بسازید، برنده خواهید داشت. . کارت در دست شما .

چگونه یک وب سایت و اپلیکیشن مشابه دیوار سفارش دهیم؟

برای سفارش اپلیکیشن مشابه دیوار و اطلاعات بیشتر کافیست با پشتیبانی شرکت آرناد با شماره ۰۸۶۳۲۷۸۰۳۹۷ تماس بگیرید و یا مستقیما با کارشناس اپلیکیشن دیوار با شماره ۰۹۳۵۷۵۹۵۷۷۷ تماس بگیرید و برای دریافت اطلاعات کامل از طراحی تا ساخت به ساخت اپلیکیشن دیوار مراجعه کنید. صفحه در وب سایت آرناد. .