با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در مرکز لوئیس ، اوهایو سلام کنید. این مرکز به تازگی مجدداً گواهینامه مجدد مرکز MFA خود را تکمیل کرد-آنها از سال 2018 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا کرد.” آفرین به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. او دارای مدرک شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE است.

ما اخیراً با کتی تماس گرفتیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من کاملاً عاشق این هستم که مردم را از طریق تناسب اندام به آرامش و خوشبختی برسانم. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت او در خود باعث می شود کار از کار خارج شود!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من بسیار خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی پایان در حال پیشرفت هستم.

چه توصیه ای به کسانی که تازه وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند می کنید؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود برقرار می کنید ، لذت ببرید. به این ترتیب ، هنگامی که با یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن درخواست های مختلف ، چالشی را تحمل می کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. حرفه تندرستی خوشبختانه با نگرش های مثبت ، تحریک فعالیت های فکری و پاداش روابط انسانی پر شده است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

با دریافت گواهینامه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
تأسیسات ما با داشتن و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی یک حس خاص هدف و اعتماد به نفس را به دست آورد. این زمینه تعهد ما در خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای تسهیلات خود!

دیدگاهتان را بنویسید