بررسی آینده پرداخت های اعتباری در هفدهمین رویداد FINAP


BNPL مخفف «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» به معنای «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» نوعی خدمات اعتباری است که در آن افراد می توانند محصول یا خدمات مورد نیاز را پس از تأیید اعتبار توسط شرکت های لند تک خریداری کنند و اعتبار دریافتی خود را به موقع بازپرداخت کنند. این روش پرداخت به مشتریان اجازه می دهد تا پرداخت های خود را به پرداخت های کوچکتر و مقرون به صرفه تر تقسیم کنند.

سهولت استفاده و شرایط بدون بهره یا کم بهره از مهمترین مزایای BNPL برای مشتریان است. کارشناسان معتقدند که BNPL پتانسیل ایجاد یک انقلاب جدید در صنعت خدمات مالی را دارد و دسترسی به اعتبار را غیرمتمرکزتر و فراگیرتر خواهد کرد.

برخی از کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های ایرانی نیز به سمت این روند جدید فین‌تک رفته‌اند و هفدهمین فیناپ فرصتی برای معرفی و گردهمایی این کسب‌وکارها فراهم کرد.

هفدهمین رویداد FINAP با حمایت و همکاری بانک تجارت، گرانچی، تارا، سداد الکترونیک پاگو، سامانه خرید اعتباری تالی، دیجی‌پی و اسنپی در صدااستارتاپ برگزار می‌شود. سخنرانان این رویداد داستان نوآوری ۲۰۰ ساله BNPL در سبک زندگی مردم را بیان می کنند.

در هفدهمین رویداد حسین مرادی «بنیانگذار گارانچی»، حامد قنادپور «مدیرعامل تارا»، محسن عزیزی «مشاور ارشد مدیرعامل شرکت اسرامین کاربهان»، ماکان سپهری، «مدیر بانکداری دیجیتال خاورمیانه». بانک، مجید حسامی، «مدیرعامل اسنپ»، محمدحسین کاشی، «مدیرعامل پرداخت های الکترونیکی» سداد، احمد افتخاری «مدیرعامل تالی»، هومان امینی «مدیرعامل دیجی پی» و محمد فرجود «مدیر عامل هلدینگ فناوری بانک تجارت» ” ارائه هایی با موضوعات جالب خواهد داشت.

داستان‌سرایان و گزارش فیناپ از جمله محبوب‌ترین بخش‌های رویداد فیناپ هستند:

در این مراسم پس از مدت ها سخنران تجربه ای بزرگ را روایت می کند. میلاد منشی پور «مدیرعامل و هم بنیانگذار تپسی» راوی این رویداد خواهند بود و وحید شمخی «عضو هیئت مدیره شرکت مشاور مدیریت ایلیا، گزارشی جالب از وام و اعتبار ارائه خواهد کرد. .

پنل کسب و کارهای لند تک و حوزه اعتبار با رویکرد توسعه کسب و کارهای لند تک و تاثیر آن بر اقتصاد ایران:

امیر حقرنجبار «مدیرعامل کشور»، نازنین دانشور «مدیرعامل تاسفان»، کسری دولتچای «رئیس هیئت مدیره تاپ سوپراپلیکیشن» و حسام خواجه پور «معاون بازرگانی پرداخت الکترونیک سداد» به بررسی مشکلات و چالش‌های این مشاغل در این نشست خواهند پرداخت. پانلی از شرکت های Landtech.

پنل نظارتی در زمینه اعتبار و BNPL:

مهران محرمیان «معاون فناوری های نوین بانک مرکزی»، امیرحسین داودیان «معاون بانکداری شخصی مشتریان بانک تجارت»، علیرضا مهیار «معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران»، امید ترابی «مدیرعامل دیار» دیجیتال»، آرش بابایی «مدیرعامل فردا» و رسول قربانی سردبیر روش پرداخت در این بخش به عنوان دبیر پنل سخنرانی خواهند کرد.

ظاهر سیستم های اعتباری در Finapplus:

صادق فرامرزی «کارشناس بانکداری دیجیتال» و امیر ناظمی «عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علمی سیاسی کشور» در این بخش گفت‌وگوی متفاوتی درباره نظام اعتباری خواهند داشت.

افشاگری:

افتتاحیه محصول جدید در BNPL Finap 17 انجام خواهد شد. اسنپی در این رویداد از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد.

جزئیات رویداد و نحوه ثبت نام:

هفدهمین رویداد فیناپ روز پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ با تعداد محدود برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت حضوری و آنلاین در این رویداد شرکت کنند.

همچنین برای جلب رضایت مخاطبان فیناپ در سایر شهرها این مراسم به صورت زنده از طریق دوربین و اینستاگرام فیناپ پخش خواهد شد.

ثبت نام و خرید بلیط از طریق رویداد این امکان وجود دارد و تنها شرکت کنندگان می توانند در این رویداد حضور یابند و از فضای وب استفاده کنند.

سایر جزئیات و برنامه هفدهمین رویداد در وب سایت فیناپ در دسترس

بررسی آینده پرداخت های اعتباری در هفدهمین رویداد FINAP

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟