بررسی قیمت درب ضد سرقت در انواع مختلف – پایگاه تحلیلی خبری جامعه ایران


قیمت درب ضد سرقت پارامتری است که می تواند نحوه و نوع خرید شما را مشخص کند. خرید مجدد این نوع درب به دلیل نیاز به افزایش امنیت فضای داخلی افزایش یافته است.

هر محیطی اعم از مسکونی و اداری نیاز به ایمن سازی و افزایش امنیت دارد. اولین راه برای ورود به این بخش ها درب ورودی است. بنابراین خرید درب با امنیت بالا بیش از هر چیزی مورد نیاز است.

درب های ضد سرقت برای این کار انتخاب خوبی هستند. اما با توجه به اینکه ضد سرقت ملاک است، پارامترهای زیادی این امر را تعیین می کند و قطعات مورد استفاده در رویه و محتوای داخلی متفاوت است.

قیمت درب ضد سرقت نشان دهنده میزان امنیت درب تولیدی است و عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. برای داشتن یک خرید ایده آل باید این موارد را در نظر بگیرید و با آگاهی دقیق خریدی انجام دهید.

تفاوت قیمت انواع درب ضد سرقت

درب های محافظ مانند مبلمان در طراحی دکوراسیون تاثیرگذار هستند، اما تنوع زیبایی آن ها محدودتر است، زیرا پارامترهای امنیتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. انتخاب رنگ درب ضد سرقت، رنگ درب های ضد سرقت به موارد فوق محدود می شود; البته اغلب پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و با هر محیطی سازگاری دارند و نسبت به انواع معمولی نیز بهتر و زیباتر هستند.

همانطور که گفتیم؛ برای تولید این نوع درب های امنیتی از مواد اولیه و زره های مختلفی استفاده می شود. این درب ها در انواع مختلف و با سطوح کیفی متفاوت تولید می شوند و حتی در کارگاه های ساده و کوچک قابل تولید می باشند.

قیمت درب های ضد سرقت تولید شده به صورت استاندارد و گاوصندوق مقدار مشخصی دارد و نباید سراغ قیمت های ارزان رفت. هزاران قیمت برای کمک به استانداردهای ایمنی درب مورد نیاز است.

کارگاه درب ضد سرقت

در حال حاضر درب های ضد سرقت ایرانی با کیفیتی نزدیک به رقبای خارجی در داخل کشور ساخته می شود. این نوع درب دارای یراق آلات با کیفیت می باشد و می توان از کلیدهای کامپیوتری برای آنها استفاده کرد.

درب های ضد سرقت عمدتاً از ورق های فلزی، قفل، سایر یراق آلات برای افزایش ظرافت و زیبایی مانند دستگیره، دستگیره، قفل چشمی، پست قفل، ورق ام دی اف و روکش های طبیعی یا مصنوعی ساخته می شوند. اکثر شیارهای ضد سرقت از نوع ام دی اف با لاک چوبی هستند اما به صورت پی وی سی و کامپوزیت نیز در بازار موجود می باشند.

از راش و بلوط برای ساخت بدن در برابر دزدی ایرانی استفاده می شود و به همین دلیل بدنه قوی است. تمامی عوامل ذکر شده در بالا بر قیمت درب تاثیر می گذارد.

ابعاد و ضخامت درب ها پارامتر تغییر قیمت درب ضد سرقت

نکته مهم دیگری که اتفاقا باز هم مربوط به قاب است و به دلیل اهمیت زیاد به آن جداگانه پرداخته ایم ضخامت قاب است. البته مشکل اصلی این درب ها امکان کثیف شدن در دراز مدت است. همانطور که از نام درب ضد سرقت مشخص است، هدف از استفاده از این محصول کاهش خطر سرقت مکان های با ارزش و مهم توسط سارقان و افزایش ضریب امنیت ساختمان های مورد نظر می باشد.

البته جنس قفل و لولا نیز بر کیفیت عملکرد و قیمت این محصول تاثیرگذار است. امروزه بهترین و موثرترین راه برای ایجاد امنیت در منزل استفاده از درب های ضد سرقت می باشد.درب های ضد سرقت بهشهر از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این درب ها به راحتی باز نمی شوند.

راه دزدی محصولات افرامهر علاوه بر زیبایی ظاهری شکیل نیز دارند و می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود یک درب ضد سرقت شیک و زیبا سفارش دهید و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید. قفل نصب شده بر روی محصول نیز می تواند بر قیمت درب تاثیر بگذارد. اولین چیزی که با آن روبرو هستیم، برخورد با اهرم و یک معضل است.

قفل ایمن درب ضد سرقت و قیمت آن

مهم ترین قسمت قفل این درب ها این است که برای تعویض قفل باید قسمت هایی مانند میز پاتختی و کاسه روزت را باز کرده و حفره ها را جدا کرد. هنگام خرید به این نکته توجه کنید و در مورد اصل بودن قفل سوال کنید. قفل کاله ایمن ترین قفلی است که می توان در این درب ها استفاده کرد.

عاملی که ضد سرقت را به انواع مختلف طبقه بندی می کند کشور سازنده است. انواع درب های داخلی و درب های ورودی را می توانید در مراکز پخش درب های ضد سرقت خریداری نمایید. درب ضد حریق نوعی درب ضد سرقت است که از نفوذ آتش جلوگیری می کند و به مدت ۴ ساعت در برابر آتش مقاومت می کند.

خرید درب ضد سرقت

اسکلت این درب ها از فولاد و روکش آن از ورق آهن، پشم سنگ و رنگ نسوز ساخته شده است. لاستیک نسوز اطراف آن نیز از نفوذ دود و حرارت جلوگیری می کند. به علاوه درب های معمولی عمر نسبتا کوتاهی دارند اما درب های ضد سرقت هرگز رنگ آسیب را نخواهند دید. لولاها و قفل های مورد استفاده در ساخت درب های ضد سرقت نیز تاثیر بسزایی در قیمت آن ها دارد.

قیمت روکش درب ضد سرقت

برخی از شرکت های ایرانی امکان استفاده از روکش پی وی سی را برای این نوع درب ها فراهم کرده اند. برخی از شرکت ها امکان استفاده از روکش pvc را برای درب ایرانی فراهم کردند. قیمت درب ضد سرقت ترکیه نسبت به درب ایرانی و چینی بسیار بالاتر است. البته در ایران باعث افتخار است که تمامی مواد مورد نیاز برای ساخت درب های ضد سرقت تولید داخل است. قیمت قفل درب ضد سرقت به عواملی مانند شرکت سازنده، تعداد قفل و تعداد زبانه و همچنین عملکرد آن بستگی دارد.

درب های ABC در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد. البته سازندگان ایرانی نیز در سال های اخیر توانسته اند درب های ضد سرقت باکیفیت تولید کنند که همسو با نمونه های خارجی است. مهندسان و مبتکران در زمینه ساخت انواع درب های ضد سرقت توانسته اند درب های ضد زنگ را تولید و به بازار عرضه کنند که با ترکیب ساخت آن با شیشه به یکی از زیباترین انواع درب تبدیل می شود. در نتیجه می توانید درب ضد سرقت خود را به این قفل مجهز کنید.