بروزترین tp-date اطلاعات دوقلوهای رونالدو را انتخاب کنید و انتخاب کنید جورجینا/ اکسسوری های جدید برای کودک های جدیداطلاعات ورزشی –

جورجینا رودریگز به طرفدارانش نگاهی اجمالی به تشک‌های دوگانه جدیدش داد.

اینفلوئنسر باردار علاوه بر این تصاویری اجتناب کرده اند سبدهایی کدام ممکن است دوقلوها در ماه های اول مسکن استفاده می کنند آشکار کرده است. این تشک‌ها کدام ممکن است Stokke Sleepi Mini شناسایی دارند، هر کدام ۳۷۳ ین هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای چرخ‌های قابل قفل هستند کدام ممکن است به سادگی اجتناب کرده اند اتاقی به اتاق تولید دیگری منتقل می‌شوند. سازنده نروژی Stokke AS این تشک ها را به صورت وب مبتنی بر برای والدینی کدام ممکن است پیش بینی دارند شناخته شده به عنوان تشک هایی کدام ممکن است “همراه خود انبساط کودک ممکن است تکامل می یابند” حاضر می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خوشحال از می گوید کدام ممکن است این تشک ها “کمتر از ورود به هوا را برای منصفانه خواب دستی” فراهم می کنند. این نمایندگی می افزاید: “تعیین کنید بیضی متمایز آن همراه خود تحمیل منصفانه اطراف دستی لانه مشابه، بافت ایمنی را برای کودک ممکن است تحمیل می تدریجی.”

جورجینا علاوه بر این ۲ بسته ۲۷۹ پوندی Tripp Trapp Newborn را عرضه داد کدام ممکن است برای ادغام کردن منصفانه صندلی کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموعه‌ای است کدام ممکن است به کریستیانو رونالدو را انتخاب کنید و انتخاب کنید همدست مسکن‌اش اجازه می‌دهد به محض رسیدن برای اسکان، دوقلوهای شخصی را روی میز وعده های غذایی بیاورند. سبدهای موسی کدام ممکن است این زوج برای کودک نوپا شخصی استفاده خواهند کرد اجتناب کرده اند برند اسپانیایی CucosBaby است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد کارگاه آزمایشگاهی در والنسیا، در سواحل شرقی اسپانیا بازسازی شده است. آنها آن را به هزینه بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰ ین وب مبتنی بر می فروشند. این نمایندگی به پیرمردها این شانس را می دهد به همان اندازه محصول را به تماس گرفتن فرزندان شخصی سفارشی کنند.

ادامه دارد خاص نیست کدام ممکن است وی پس اجتناب کرده اند انصراف این سمت چه خواهد کرد.

جورجینا در دسامبر قبلی ادعا کرد کدام ممکن است دوقلوها منصفانه مرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه زن هستند، با این حال شناسایی آنها یک هستند کلید انصافاً دفاع کردن شده که هنوز است. او جنسیت فرزندان متولد نشده شخصی را همراه خود تخلیه ویدئویی لذت بخش در اینستاگرام آرم داد کدام ممکن است زن ۴ ساله آنها آلانا مارتینا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه فرزند کریستیانو (اوا، متئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریستیانو جونیور) را آرم می دهد. جورجینا از سه به همان اندازه ۱ شمرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ کودک بادکنکی را منفجر کردند کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن فلس های صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبی سطح به اینجا رسید. ۲ مرد فریاد زدند: «مرد است» را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ زن گفتند: «زن است» را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همه خندیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشن گرفتند.