بزرگترین شرکت های تعاونی در ایالات متحده


زنجیره های کار مشترک از بسیاری جهات برای مردم جذاب هستند. این زنجیره‌ها در اکثر شهرهای بزرگ مکان‌های مختلفی دارند، به این معنی که هر کجا که باشید، احتمالاً وجود خواهد داشت فضای مشارکتی نزدیک خانه شما خواهد بود. علاوه بر این، اکثر آنها دارای قابلیت عضویت انعطاف پذیری هستند که امکان دسترسی به مکان های متعدد، به ویژه برای اعضای شرکت های شریک بزرگتر را فراهم می کند. این یک مزیت بزرگ برای کاربرانی است که اغلب برای کار، ملاقات با مشتریان یا صرفاً برای سرگرمی سفر می‌کنند.

بزرگترین شرکت های تعاونی

بزرگترین شرکت های تعاونی عبارتند از:

 • Impact Hub
 • ما کار میکنیم
 • کوچه تو
 • گره
 • همکاری منطقه ای
 • آفیس بسازید
 • اداره کار
 • Techspace
 • پروژه ی ایکس
 • آزمایشگاه سرندیپیتی
 • میز سبز
 • SomeCentral
 • فضاها

فضای کاری مشترک

صاحبان فضای تعاونی فعلی و آینده باید این شرکت ها را رعایت کنند زیرا آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند و (اکنون) بسیار موفق هستند. این شرکت ها با استفاده از مدل های مختلف کسب و کار رشد عظیمی را تجربه می کنند. در سال‌های آینده، روندهایی که این شرکت‌ها معرفی می‌کنند و سودی که به دست می‌آورند، تأثیر زیادی بر صنعت خواهد داشت و آینده همکاری را تعیین می‌کند.

بهترین شرکت های کار اشتراکی

مروری بر بهترین شرکت های کار مشترک

در اینجا لیستی از بهترین شرکت های همکاری وجود دارد:

Impact Hub

Impact Hub یک شبکه جهانی است که بر ایجاد جوامع کارآفرینان برای تأثیرگذاری در مقیاس متمرکز است. Impact Hub با بیش از ۱۰۰ مکان در ۵۰ کشور و بیش از ۱۶۰۰۰ عضو، یکی از بزرگترین جوامع و شتاب دهنده تغییرات مثبت در جهان است. این شرکت جوامعی از افراد پرشور و مبتکر را برای ترویج همکاری و نوآوری حول اهداف پایداری جهانی گرد هم می آورد.

ما کار میکنیم

ما کار میکنیم

WeWork دارای ۸۰۰ مکان در ۱۱۹ شهر در سراسر جهان است. این شرکت که در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، در حال حاضر تنها در شهر نیویورک دارای ۴۹ مکان است و در سال ۲۰۱۸ به بزرگترین مستأجر دفتر خصوصی در منهتن تبدیل شد. آنها عضویت ما، میزهای داغ، میزهای اختصاصی و دفاتر خصوصی را ارائه می دهند. عضویت اصلی ۲۹ دلار در روز است که در صورت درخواست و با امکان رزرو فضای کاری در صورت نیاز رزرو می کنید. این شرکت در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰۰۰ عضو در سراسر جهان دارد. پس از شکست‌های عمومی در سال ۲۰۱۹، مدیرعامل جدید این شرکت توانست افراد خود را در مسیر موفقیت بازگرداند – حتی از طریق یک بیماری همه‌گیر جهانی، و جایگاه WeWork را در بین غول‌های تعاونی برتر حفظ کند.

فضاها

فضاها

Spaces به عنوان بخشی از گروه بین المللی محل کار (IWG) در آمستردام، هلند ایجاد شد و از سال ۲۰۰۸ به سرعت رشد کرد و اکنون بیش از ۴۰۰ مکان در سراسر جهان دارد. در حال حاضر اسپیسس دفاتری در اروپا، آفریقا، قاره آمریکا، آسیا و اقیانوسیه دارد. مشتریان به ویژه از انعطاف پذیری Spaces راضی هستند، زیرا قراردادها بر اساس نیازهای هر مشتری، از فضاهای اداری گرفته تا عضویت های مشترک، تنظیم می شوند.

کوچه تو

Your Alley دارای مکان‌هایی در شهر نیویورک، واشنگتن، و کمبریج، MA (فقط چند دقیقه با MIT) است. کوچه یک زنجیره کوچکتر در مقایسه با بقیه در لیست ما است، اما مکان های بسیار بیشتری به زودی در راه است! در این شرکت عضویت روزانه، میزهای مشترک، میزهای اختصاصی و دفاتر خصوصی موجود است.

گره

گره (گروه نیومارک)

در سال ۲۰۱۹، ناتل به بیش از ۲۰۰ مکان در سراسر جهان رسید و مالک یک فضای اداری مدیریت شده ترکیبی بیش از ۴ میلیون فوت مربع بود. این مکان ها شامل نیویورک، سانفرانسیسکو، لندن، لس آنجلس، واشنگتن دی سی، پاریس، برلین، تورنتو، بوستون، سائوپائولو و ریودوژانیرو بود. اگرچه این شرکت به سرعت به یکی از رقبای اصلی WeWork تبدیل شد، اما همه چیز در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به طرز چشمگیری تغییر کرد.

Knotel در سال ۲۰۲۱ اعلام ورشکستگی کرد و فعالیت های آن در شرکت کارگزاری مشاور املاک کسب و کار نیومارک به مبلغ ۷۰ میلیون دلار خریداری شد. ما آن را در اینجا لیست می کنیم زیرا اکثر سایت های ذکر شده تحت مدیریت جدید به فعالیت خود ادامه می دهند، اگرچه ممکن است تحت نام تجاری Knotel باشند یا نباشند.

دفاتر بسازید

دفاتر بسازید

Make Offices در حال حاضر دارای ۱۰ مکان در سراسر شیکاگو، واشنگتن و فیلادلفیا است که مانند بسیاری از زنجیره های فضایی مشترک دیگر، عضویت در دفتر مجازی، عضویت در میز باز و دفاتر خصوصی را ارائه می دهند. عضویت دفتر مجازی از ۷۵ دلار در ماه شروع می شود و محدودیت روزانه آن ۳۵ دلار است.

سخت کوش

Industrious Office در حال حاضر بیش از ۱۰۰ مکان در بیش از ۵۰ شهر ایالات متحده علاوه بر سنگاپور دارد. آنها پیشنهادهای اجاره انعطاف پذیری دارند و اعضا می توانند بین انواع مختلف دفتر و سطوح عضویت ماهانه انتخاب کنند.

Techspace

Techspace

Techspace در مجموع ۸ مکان دارد. یک مکان در شهر نیویورک، یک مکان در لس آنجلس، دو مکان در اورنج کانتی، یکی در سانفرانسیسکو، یکی در آستین، یکی در هیوستون و یک مکان جدید در واشنگتن افتتاح می شود. آنها فضای اداری را برای مردم فراهم می کنند، استارت آپ آنها مشاغل و شرکت های کوچک تا متوسط ​​را ارائه می دهند.

پروژه ی ایکس

Venture X در سال ۲۰۱۲ با مکانی در ناپل، فلوریدا راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۶ امتیاز داد. آنها اکنون ۴۵ مکان در پنج کشور باز دارند و بیش از ۵۰ مکان اضافی تحت قراردادهای توسعه دارند. علاوه بر فضای اداری انعطاف پذیر سنتی، Venture X Spaces بر دسترسی مشتری اول و ویژگی های منحصر به فرد تمرکز دارد.

آزمایشگاه سرندیپیتی

آزمایشگاه سرندیپیتی

آزمایشگاه Serendipity دارای ۳۰ مکان در ایالات متحده است و قصد دارد امسال تعداد بیشتری را افتتاح کند. آن‌ها گزینه‌های عضویت متنوعی دارند، از جمله فضای اداری خصوصی، اتاق‌های همکاری و جلسات، همه با نرخ‌های رقابتی.

GreenDesk

Green Desk 10 مکان را در شهر نیویورک ارائه می دهد، از جمله سه مکان در بروکلین، DUBMO، و یک مکان در خارج از کشور در اسرائیل. آنها فضا را برای افراد و همچنین برای تیم های در حال رشد فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها گزینه هایی را برای اجاره کل فضای اداری به صورت ماهانه یا فقط اجاره دفاتر مجازی یا اتاق جلسات در صورت نیاز ارائه می دهند. بیش از ۶۰۰۰ عضو دارد و خدمات دفتر مجازی آن از ۴۹ دلار در ماه شروع می شود.

صنعت کار مشترک

سایر شرکت های بزرگ در صنعت تعاون

علیرغم اینکه این زنجیره های همکاری بزرگ تا چه اندازه گسترده شده اند، هنوز فضا برای فضاهای کوچک همکاری وجود دارد تا به فضاهای موفق تبدیل شوند. بازار کار مشترک بسیار بزرگ است و راه زیادی در پیش دارد. اعضایی که به دنبال شبکه بزرگی از بسیاری از همکاران دیگر هستند، قطعا باید پیوستن به یک زنجیره فضایی مشترک را در نظر بگیرند.

اگرچه به سختی می توان دقیقاً تعریف کرد که co-op یا co-op chain چیست، در اینجا چند شرکت جالب دیگر وجود دارد که در ایالات متحده و همچنین جاهای دیگر فعالیت می کنند.

رگوس

رگوس

Regus یکی از اولین شرکت‌هایی است که در جهان (اگر نه اولین مطلق) فضای اداری مشترک را ارائه و به بازار عرضه کرد. این شرکت در حال حاضر تقریباً ۳۰۰۰ فضای مشترک در سراسر جهان دارد. مدل منحصر به فرد آن، که واقعاً بیشتر یک پلتفرم است تا یک شرکت مشارکتی، به این معنی است که Regus در مقایسه با بسیاری از فضاهای ذکر شده در این مقاله با چالش‌های بسیار متفاوتی مواجه است. با این حال، این شرکت یکی از بزرگترین بازیگران در صنعت است و در نهایت با دیگر غول های همتا رقابت می کند. به خصوص با عضویت مشترک آن، که به کاربران اجازه می دهد در هر یک از شرکت ها کار کنند.

مدارک استعدادیابی

باغ استعدادها یکی از بزرگترین شبکه های فضاهای مشارکتی در اروپا است که دارای ۲۱ پردیس در هشت کشور مختلف است. تمرکز این شرکت بر روی جامعه، ارائه فضای مشارکتی، برنامه های مشارکت شرکتی و فرصت های آموزشی برای اعضا است.

انجمن

انجمن

قبل از خرید توسط Ucommune، شرکت چینی Woo Space بزرگترین زنجیره همکاری در آسیا بود، با مکان‌هایی در پکن، شانگهای و تیانجین که مساحت کل فضای کاری بیش از ۱۰۰۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌داد. این شرکت تنها یکی از چندین خریدی بود که Ucommune انجام داد، از جمله Fountown (26 فضا در شانگهای و پکن) و Workingdom. دور آخر تامین مالی شده است Ucommune این شرکت را تا پایان سال ۲۰۱۸ ۳ میلیارد دلار تخمین می زند و رشد آنها کند نخواهد شد.

با وجود خرید شرکت چینی Naked Hub توسط WeWork، به نظر می رسد که Ucommune منابع کافی برای حفظ رهبری خود در بازار چین در سال ۲۰۲۱ دارد.

همکاری جدید

بنیانگذار Novel Coworking موفقیت Regus را دید و مصمم بود که تعاملات شخصی بیشتری را به شرکت خود اضافه کند. امروزه، Novel Coworking خود را با ساختمان‌های خاص خود متمایز کرده است و بنابراین قیمت‌های کمتری نسبت به رقبای خود دریافت می‌کند. همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی فضاهای اداری را سفارشی کنند. Novel Coworking در سراسر ایالات متحده، در شهرهای بزرگ از جمله دنور، هیوستون، ریچموند، و سیاتل مکان‌هایی دارد.

فضاهای تعاونی آینده

فضاهای تعاونی آینده

علاوه بر موارد فوق، تجزیه و تحلیل ما رشد امیدوارکننده ای را برای سه فرنچایز مشترک بعدی نشان می دهد. اگر به بازار مشارکتی علاقه دارید، توصیه می‌کنیم این پیشرفت‌ها را دنبال کنید تا ببینید آیا در سال ۲۰۲۱ به نام‌های بزرگی مانند Regus می‌رسند یا خیر.

Servcorp

Servcorp دارای دفاتر در ۲۲ کشور و ۹ مکان در ایالات متحده است و برنامه های اداری مجازی، فضاهای مشترک و دفاتر کامل را برای اجاره در سراسر جهان با قیمت های رقابتی ارائه می دهد.

Common Grounds

CommonGrounds در ۱۱ ایالت مکان دارد. علاوه بر این، با شرکای فروشگاهی مانند HeraHub که متخصص در کارگاه های آموزشی برای زنان است، همکاری کرده است. این شرکت همیشه به دنبال فرصت هایی برای گسترش است. یا با افتتاح دفاتر جدید یا رفع نیازهای اعضا.

MindSpace

MindSpace به ۱۵ مکان گسترش یافته است که جدیدترین آنها در تل آویو است که در ژانویه افتتاح شد. با توجه به مکان‌های موجود در سرتاسر جهان، مشخص است که این شرکت تا چه اندازه تمرکز بین‌المللی دارد، به ویژه با مشتریان جهانی خود در سراسر جهان.

MindSpace

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟